Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2006 o 12:09, darth 16 napisał:

> Właśnie zapłaciłem za Medievala w sklepie gram.pl - teraz tylko czekam na kuriera :)
zamówiłeś Ek czy zwykłą??? ;) co do mevka to się wkurzyłem jak przezcytałem że na fladze polskiej
dali pogoń (herb litwy) zamiast orła ;)


co do flagi to już dawno temu poprawili ( apel na stronie totalwar.org.pl)
zostałem przy zwykłej wersji EK za droga - cóż kupuje jeszcze dodatek do Herosów V więc kasa potrzebna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 12:16, darth 16 napisał:

Ale EK jest fajnie wydana ;) co do ceny to jest droga ale za luksus trzeba płacić ;)


ano tak już jest dla mnie tym luksusem niech będzie to że pogram w święta jeszcze w dodatek do H5 :) jeżeli się oderwę od MII - żona już mi mówiła że jak będą grał tak dużo jak medievale I czy też roma to mnie zabije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żona już mi mówiła że jak będą grał tak dużo jak medievale

Dnia 23.11.2006 o 12:18, scott napisał:

I czy też roma to mnie zabije :)

i młodzi mówią że dobrze jest być dorosłym ;) no cóz twój wybór ale dodatek do H5 poczeka a EK raczej nie ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 12:20, darth 16 napisał:

żona już mi mówiła że jak będą grał tak dużo jak medievale
> I czy też roma to mnie zabije :)
i młodzi mówią że dobrze jest być dorosłym ;) no cóz twój wybór ale dodatek do H5 poczeka
a EK raczej nie ;))))


eh... ten album nie tylko kusił z ek reszta to taki wypełniacz - ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.11.2006 o 12:23, scott napisał:

eh... ten album nie tylko kusił z ek reszta to taki wypełniacz - ale jak się nie ma co się
lubi to się lubi co się ma :)

ale figurka knighta była fajna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 12:27, darth 16 napisał:


> eh... ten album nie tylko kusił z ek reszta to taki wypełniacz - ale jak się nie ma co
się
> lubi to się lubi co się ma :)
ale figurka knighta była fajna ;)


wogóle to pokazali ją ?

co do figurek to zbieram w skali 1:72 i 1:32(35) - sam je maluje więc jakoś mnie nie pociągała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 13:54, Ryan Kam napisał:

Dla mnie zaczeł sie bój o medeivala bój z rodzicami :xD . ..


no polecem od frontu piechota (może być rodzeństwo) a ty ich z flanki szarażą i nie mają szans :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje mi tylko szarża :D rodzenstwa nie mam . Lae jak sie wbije w to wojsko to nie wyjdę z niego :D ( dla mnie tak jak to mimo dostane bede grał dopiero w styczniu :/ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak wogole... mi sie zdaje ze to przesuniecie premiery nie wynikalo z problemami w drukarniach a pewnie z przyblizeniem premiery do okresu swiatecznego... Chociaz w przyszlym tygodniu i tak dostaniemy swoje gry (ale pol miesiaca po premierze swiatowej) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mama musi mi dolozyc tylko 90 złty !! Musze jej powiedzieć ze kupuję zwykła a kupie ek Argumentiow mam troche . Ale jak myslisz co mam im obiecać ?? :D Za drogo nie ale maiłem juz pewnien głupi problem i troche boje sie pytać o zdanie tatę a od niego całkiem duzo zależy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, lepiej nie pisz na forum bo jak rodzice zobaczą twój post to oni zrobią szarże na ciebie ;) a co do 90 zł nie powiedział bym że tylko bo to piechotą nie chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

90 złty wykombinuje :D Dzis sie waza losy wojny totalenej , jak nie dostane , to ja chyba zrobie wojne totalna w domu .....


Tak po za tym to co sadzice o wojskach majow i azetkow :) Mysle ze ich najwieklszymi walorami bhedzie ilosc, ich wyglad i ich kapłani .. Nie mogę sie doczekać kiedy to jakiś Zygmunt August będzie podbijajł ameryke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy zobaczymy ( ale jak tak twierdzą to szkoda :/ liczyłem na tą nacje :D

( Fajny avatar) tak pasuja cy do twej rangi ( oczywisćei bez obrazy tylko zartuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować