Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2007 o 20:09, OloMax napisał:

Wracając do tematu: Jestem Anglią. Podbiłem całą Skandynawię i prawie całą Francję(żabojadom
został (mediolan). wszystko cacy gdyby nie jedna rzecz: walczę przeciwko całej Europie!!!
Z południa @#%$^& silny mediolan+francja; ze wschodu Niemcy i Mongołowie (wy wiecie ilu ich
jest) no i jeszcze Maurowie z półwyspu Iberyjskiego( Hiszpanie i Portugalczycy na Sycylii).
Co RoBIĆ???????

Nie ma się co podniecać i składać broni. Póki ostatni Anglik żyw, póty nie odda piędzi ziemi wrogowi bez walki :) (też od Anglii zacząłem).

Mnie molestowało pięć państw z czego dwa już wyeliminowałem (Portugalię i Szkocję), jedną osłabiłem (Danię), jednej dałem kuksańca (Mediolan i póki co siedzą cicho), a jedną właśnie zagryzam na śmierć (Francja). I żyję nadzieją, że na razie będę miał choć trochę spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 09:42, Darth PeTeR napisał:

>O LOL!!!! ktos sie przzna i degrad.... no coments!!!! beznajdziejnie i bez sensu:(

Zgłoś się z tym problemem do moderatora:)
A tak wracając do Tematu: Oblegam Tuluze i kiedy chce przrejsć przez bramę zamku ( pierwszy pozim muru) wszystkimi jednostkami naraz (18 jednostek) to one biegną do bramy której nikt nie broni i nie chcą przez nią przełazić tylko miotają się między wejściem i wystawiają się na artylerię na wierzach wroga. Mogę je przeprowadzić tylko pojedynczo. HELp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 17:33, OloMax napisał:

> >O LOL!!!! ktos sie przzna i degrad.... no coments!!!! beznajdziejnie i bez sensu:(

Zgłoś się z tym problemem do moderatora:)
A tak wracając do Tematu: Oblegam Tuluze i kiedy chce przrejsć przez bramę zamku ( pierwszy
pozim muru) wszystkimi jednostkami naraz (18 jednostek) to one biegną do bramy której nikt
nie broni i nie chcą przez nią przełazić tylko miotają się między wejściem i wystawiają się
na artylerię na wierzach wroga. Mogę je przeprowadzić tylko pojedynczo. HELp


nie da sie durzo jednostek przerzucić przez brame bo sie" popałątją" i ni wejdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 17:33, OloMax napisał:

> >O LOL!!!! ktos sie przzna i degrad.... no coments!!!! beznajdziejnie i bez sensu:(

A tak wracając do Tematu: Oblegam Tuluze i kiedy chce przrejsć przez bramę zamku ( pierwszy
pozim muru) wszystkimi jednostkami naraz (18 jednostek) to one biegną do bramy której nikt
nie broni i nie chcą przez nią przełazić tylko miotają się między wejściem i wystawiają się
na artylerię na wierzach wroga. Mogę je przeprowadzić tylko pojedynczo. HELp



Domyślam się co jest przyczyną: klikasz aby podeszli do bramy, a gdy jest otwqarta niedość że wpuszczasz wszystkich na raz, to jakiś Bug wyskakuje i tyle.
Rozwal im mur to problemu nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 20:44, Czarkinson napisał:

Możliwe jest że CDP wyda poprzednie części Total War. W tym celu zapraszam na mojego gramsajta
gdzie wszystko wytłumaczyłem i dałem dowody.

No, jeśli Rome miałby być wydany w platynie i to z dodatkiem, to za 59zł warto z całą pewnością się skusić, bo do dziś ceny się wahają w różnych internetowych sklepach od minimum 80 do nawet ponad 100zł (!). I jeśli kogoś używki z Allegro nie podniecają (jak mnie) to byłaby doskonała okazja skompletowania serii Total War za przystępną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 20:44, Czarkinson napisał:

Możliwe jest że CDP wyda poprzednie części Total War. W tym celu zapraszam na mojego gramsajta
gdzie wszystko wytłumaczyłem i dałem dowody.


1.Ale reklamujesz.
2.Po co platynowa edycja skoro już od pół roku jest wydanie Rome TW + Barbarion Inwasion za 60 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 08:24, Evil Khan napisał:

Warto kupić EK za 100 zł ?

Medivala? Warto. Ja mam i jestem zadowolony.
EK ma w sobie koszulke, poradnik, instrukcje oczywiście i drzewko genealogiczne ci prześlą na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twój cyt.: ".Po co platynowa edycja skoro już od pół roku jest wydanie Rome TW + Barbarion Inwasion za 60 zł."

Tyle że "CD Projekt" wydaje: "Rome Total War" Gold edition PL (plus dodatki: "Barbarian Invasion" PL i "Aleksander" PL - seria "Platynowa Kolekcja" c. 59,90)

Dotychczas gdybyś chciał zamówić dodatek "Aleksandr" (np. przez EMPiK) to kosztuje to (wydanie wielojęzykowa ale nie polskie) ... 66,49 zł.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 13:46, strajker napisał:

Cos ci się myli - Edycja Kolekcjonerska "Medieval II Total War" nie zawiera koszulki - koszulke
zawiera edycja standard (empikowa)!


Ja tam EK z koszulką.
Może kwestia miasta w którym mieszkasz (ja we Wrocku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycję Kolekcjonerską "Medieval II Total War" dostałem (kupiłem) bezpośrednio od "CD Projektu" - jest bez koszulki.

Na Śląsku koszulki (z "królewskim" wizerunkiem - hehehe jak mój awator) są dostępne tylko w EMPiKU dodawane do standartowej edycji (tzn jest wybór... za tą samą cenę z koszulką lub bez koszulki) - c. 99,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.03.2007 o 14:11, strajker napisał:


Na Śląsku koszulki (z "królewskim" wizerunkiem - hehehe jak mój awator) są dostępne tylko w
EMPiKU dodawane do standartowej edycji (tzn jest wybór... za tą samą cenę z koszulką lub bez
koszulki) - c. 99,90


A ja zabuliłem 140 i mam tak jak mówie.
Koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 14:19, Sonic1575 napisał:

A ja zabuliłem 140 i mam tak jak mówie.
Koniec kropka.


To w takim razie jest to niesprawiedliwe!!!

Do kogo mam mieć pretensje? Do CD Projektu, że moja wersja (otrzymana od nich) Edycji Kolekcjonerskiej "Medieval II Total War" nie ma koszulki?!

W ofercie CD Projektu nie ma wzmianki aby w Edycji Kolekcjonerskiej była dodawana koszulka.

Czyli musiałeś kupić w... EMPiKU (bo tylko oni dodawali koszulki) - ale dodawali do... edycji standard (tak jest napisane na ich stronie netowej i folderach reklamowych) a nie kolekcjonerskiej... czyli masz chody w Empiku i dodali ci coś do EK "M II TW" co nie było dodawna do edycji kolekcjonerskiej tylko standard:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować