Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2007 o 14:26, strajker napisał:

To w takim razie jest to niesprawiedliwe!!!

Do kogo mam mieć pretensje? Do CD Projektu, że moja wersja (otrzymana od nich) Edycji Kolekcjonerskiej
"Medieval II Total War" nie ma koszulki?!

W ofercie CD Projektu nie ma wzmianki aby w Edycji Kolekcjonerskiej była dodawana koszulka.

Czyli musiałeś kupić w... EMPiKU (bo tylko oni dodawali koszulki) - ale dodawali do... edycji
standard (tak jest napisane na ich stronie netowej i folderach reklamowych) a nie kolekcjonerskiej...
czyli masz chody w Empiku i dodali ci coś do EK "M II TW" co nie było dodawna do edycji kolekcjonerskiej
tylko standard:)


Raczej na odwrót: kupiłem EK i dostałem koszulke gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kurier przytaszczył mi Medievala 2 w EK i muszę przyznać, że naprawdę pozytywne wrażenie na mnie zrobiło to wydanie:) A to wszystko w cenie za jaką w sklepie można dostać wersję standard (100zł) :D No ale do rzeczy - jak się mają sprawy z multi? Póki co chwila czasu minie zanim się za niego wezmę (najpierw trzeba trochę grę poznać, tym bardziej, że w Rome nie grałem) ale bardzo mnie ciekawi czy wielu z Was gra też na necie i jakie są z takiej gry wrażenia??
I druga sprawa - kwestia plików dodatkowych ze strony CDP:
http://www.gram.pl/medieval_pliki.asp - wczoraj strona mi się nie otwierała, dziś w ogóle wyskakuje, że grę muszę mieć zarejstrowaną (pomimo tego, że już to zrobiłem) i nie wiem czy mam robić zamieszanie i mailować do odpowiednich osób, czy dać sobie spokój... (bo jeżeli będą tam tylko jakieś tapetki to szkoda raczej zachodu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w necie a jeśli chodzi o dodatki to szkoda zachodu....Lepiej poszukaj dedykowanych stron Total War.....Tam jest multum modów i innych bajerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo ukaże się patch 1.2 do "Medievala II Total War" - prawdopodobnie koniec marca br.

Będzie zawierać edytor bitew i edytor powtórek, a sam rozmiar pliku sięgnie... bagatela... 650 MB.

Mam nadzieję że wersja polska będzie w miarę szybko wydana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 18:09, Alexx1 napisał:

Ja gram w necie a jeśli chodzi o dodatki to szkoda zachodu....Lepiej poszukaj dedykowanych
stron Total War.....Tam jest multum modów i innych bajerów


Ja do tej pory niemoge zagrać w necie.
Ale będe próbował!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 01:25, strajker napisał:

Niedługo ukaże się patch 1.2 do "Medievala II Total War" - prawdopodobnie koniec marca br.

Będzie zawierać edytor bitew i edytor powtórek, a sam rozmiar pliku sięgnie... bagatela...
650 MB.

Mam nadzieję że wersja polska będzie w miarę szybko wydana:)

Ja jestem ciekaw czy polska wersja będzie od razu zawierała poprawki wszelkich znalezionych do tej pory baboli językowych w tłumaczeniu.

To samo pytanie zadane parę dni temu w wątku technicznym jak do tej pory pozostało bez odpowiedzi. Smutne. Przepływ informacji producent --> klient na poziomie telegrafu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 15:32, OloMax napisał:

O co chodzi z miastem Halicz? Nigdy o czymś takim nie słyszałem... czy to zwykły bug?

odnośnik do
Ruś halicka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halicz był swego czasu bardzo istotnym grodem leżącym na Rusi Halickiej właśnie, z biegem czasu zatracił niestety swoje pierwotne znaczenie. Jeśli dobrze pamiętam powodem było załamanie handlu ze względu na turecką dominację w regionie Bliskiego Wschodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 13:30, strajker napisał:

Dotychczas gdybyś chciał zamówić dodatek "Aleksandr" (np. przez EMPiK) to kosztuje to (wydanie
wielojęzykowa ale nie polskie) ... 66,49 zł.

Resztę już mam, a moim zdaniem BI byl słaby, więc nie wydam 60 na Aleksandra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 21:49, Alexx1 napisał:

Ale właśnie Alexander to jest istny hardkor tylko dla najlepszych graczy....Myślę że powinieneś
go obwąchać

Hmmm... istny hardcore? Dla najlepszych graczy? Mój imiennik? To coś dla mnie!!!(dla najlepszych w końcu xD)
Czym się różni od Rome''a? Są Indie? Jak są to czy oprócz Indii są jeszcze inne państwa Europy (szczególnie kusząco brzmi skopanie ImperiumxD)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.03.2007 o 18:00, ChrisBgnr napisał:

jak się mają sprawy z multi? Póki co chwila czasu minie zanim
się za niego wezmę (najpierw trzeba trochę grę poznać, tym bardziej, że w Rome nie grałem)
ale bardzo mnie ciekawi czy wielu z Was gra też na necie i jakie są z takiej gry wrażenia??

Podobno (wnioskuję z postów gramowiczów) żeby zagrać w multi trzeba się ostro napocić bo to skomplikowana sprawa.... z resztą patrz na inne posty (poprzednia strona chociażby;(

Dnia 07.03.2007 o 18:00, ChrisBgnr napisał:

I druga sprawa - kwestia plików dodatkowych ze strony CDP:
http://www.gram.pl/medieval_pliki.asp - wczoraj strona mi się nie otwierała, dziś w ogóle
wyskakuje, że grę muszę mieć zarejstrowaną (pomimo tego, że już to zrobiłem) i nie wiem czy
mam robić zamieszanie i mailować do odpowiednich osób, czy dać sobie spokój... (bo jeżeli będą
tam tylko jakieś tapetki to szkoda raczej zachodu)

Co do twojego problemu z stroną gram.pl to zrób jak radził kolega Alexx 1 wejdź na stronę www.totalwar.pl tam są ciekawe rzeczy.
Chyba przyłączę się go Resistanców.....
Tak wogóle to sork za spam ale moje bystre oko czasem ślepieje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednej rzeczy niekapuje.
Jeden z użytkowników (czachadymi) wyjaśnił mi jak odblokować Państwo Papieskie (zmiany w plikach), odblokowałem i... mimo że teorytycznie powinienem móc, bo mam możliwość gry nim na liście, ale gdy klikam i rozpoczynam, to wychodzi mi do menu głównego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 15:56, Sonic1575 napisał:

Jednej rzeczy niekapuje.
Jeden z użytkowników (czachadymi) wyjaśnił mi jak odblokować Państwo Papieskie (zmiany w plikach),
odblokowałem i... mimo że teorytycznie powinienem móc, bo mam możliwość gry nim na liście,
ale gdy klikam i rozpoczynam, to wychodzi mi do menu głównego.

Może popełniłeś jakiś błąd w "szperaniu" w plikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 15:56, Sonic1575 napisał:

Jednej rzeczy niekapuje.
Jeden z użytkowników (czachadymi) wyjaśnił mi jak odblokować Państwo Papieskie (zmiany w plikach),
odblokowałem i... mimo że teorytycznie powinienem móc, bo mam możliwość gry nim na liście,
ale gdy klikam i rozpoczynam, to wychodzi mi do menu głównego.

albo zrobiłeś błąd w pliku (co jest baaaaardzo trudne bo robienie tej zmiany jet proste jak budowa cepa) lbo masz jakiś błąd systemowy... kiedy ostatnio robiłeś "porzadki" na dysku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 17:07, Bartek 93 napisał:

>
albo zrobiłeś błąd w pliku (co jest baaaaardzo trudne bo robienie tej zmiany jet proste jak > budowa cepa)

No właśnie!

Dnia 10.03.2007 o 17:07, Bartek 93 napisał:

lbo masz jakiś błąd systemowy... kiedy ostatnio robiłeś "porzadki" na dysku??

Dawno, dawno temu...
Najstarsi górale niepamiętają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować