Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2007 o 18:03, adamtrojnar napisał:

A co będzie jak pokonamy państwo papieskie??

To będzie koniec świata, bo Państwa Papieskiego nie da się zniszczyć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 19:42, lisek -medival2 napisał:

Ile przeszliście frakcji w medievalu bo ja 3 - Anglią,Francją,Szkocją


Chmmm...ja:
Polska - najmilsze wspomnienia :D
Szkocja - największy teren :P
Francja - najpotężniejsza armia ;)
Oprócz tego jeszcze Wenecja, Anglia i Niemcy - ale tymi frakcjami nie grałem do końca ;)
Elwro - jest już 1.2? Na www.totalwar.org.pl nie ma ani słówka o tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 19:53, Sonic1575 napisał:

Jak ja dzisiaj grałem w Medievala w necie, to niektórzy gadali o patchu 1.2, ale nikt nic więcej
niż to że cośtam słyszał nie wiedział.

No to sciagaj! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 19:50, Oskar24 napisał:

Elwro - jest już 1.2? Na www.totalwar.org.pl nie ma ani słówka o tym :D

Bo sa powolni :-) Ale na forum juz wiedza.

A co, Ty wolisz sluchac totalwar.org.pl niz samych tworcow? :-) Przeciez dalem linka do oficjalnej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o władców, to w "jedynce" podczas bitew zdawali się oni być herosami do których pokonania potrzeba było kilkunastu jeźdźców, by jakoś dotrzymać kroku i ewentualnie sie z nim zmierzyć i pojedyńczą postać (bez obstawy) pokonać. W sumie duze znaczenie miała ilość gwiazdek dowodzenia (im więcej tym lepiej dowodził i był tym samym silniejszy podczas bitwy), ale mimo tych wyjątkowych umiejętności wydawało mi się trochę dziwne ze taki król sam tylko potrafił uciekać przez pół mapy przed całym oddziałem jeźdzców. W "dwójce" póki co giną raczej podobnie, czyli jak reszta, ale długo nie gram, więc jeszcze dokładnie nie sprawdziłem. Ktoś mi powie jak to z nimi jest? Nadal to tacy herosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 21:20, Paoro napisał:

Jeśli chodzi o władców, to w "jedynce" podczas bitew zdawali się oni być herosami do których
pokonania potrzeba było kilkunastu jeźdźców, by jakoś dotrzymać kroku i ewentualnie sie z nim
zmierzyć i pojedyńczą postać (bez obstawy) pokonać. W sumie duze znaczenie miała ilość gwiazdek
dowodzenia (im więcej tym lepiej dowodził i był tym samym silniejszy podczas bitwy), ale mimo
tych wyjątkowych umiejętności wydawało mi się trochę dziwne ze taki król sam tylko potrafił
uciekać przez pół mapy przed całym oddziałem jeźdzców. W "dwójce" póki co giną raczej podobnie,
czyli jak reszta, ale długo nie gram, więc jeszcze dokładnie nie sprawdziłem. Ktoś mi powie
jak to z nimi jest? Nadal to tacy herosi?


Na bohaterów w dwójce wpływa wiele współczynników, ale żeby mieli jak najwięcej punktów trafień (np.9 PT to ginie po 9 uderzeniach) to trzeba:
1. Stoczyć nim bardzo wiele bitew, najlepiej z przewagą wroga i wygrywać heroicznie - po jakimś czasie zyska przydomek pokiereszowany (czyli, że ma dużo blzn od walki :P) i to daje chyba 4 PT
2. Nie może odnosić porażek
3. Na wojne najlepiej wysłać jedną (ewentualnie) dwie armie, pamiętaj, że liczy się jakość, a nie ilość ;)
No i to chyba tyle...
Inne współczynniki, np. autorytet można zdobywać podczas mordowania ludności podbitej wioski (wtedy zyskujesz) albo ich pozostawienia (nic Ci to nie daję)....No i chyba tak ogólnie to omówiłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 18:29, Sonic1575 napisał:

> A co będzie jak pokonamy państwo papieskie??
To będzie koniec świata, bo Państwa Papieskiego nie da się zniszczyć :p



Nawet jak ty będziesz miał dużo więcej armii. I zajmiesz ich cały teren >???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą w sieci medieval II TOTAL WAR, wchodzę do sieci i nie mogę grać, proszę o podpowiedź

(na środku gdzie ustawia się grę to nic nie mam)

PS:jestem nowym graczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 11:07, adamtrojnar napisał:

Nawet jak ty będziesz miał dużo więcej armii. I zajmiesz ich cały teren >???


Tak, nawet wtedy...Zawsze kiedy "pokonasz" Państwo Papieskie to od papieża idzie prośba do innego kraju o oddanie prowincji :P I jak nie trudno odgadnąć zawsze otrzymuje zgodę...
Tylko nie wiem co się dzieje, jak zostanie z chrześcijańskich tylko twoja frakcja i zajmiesz im wszystkie tereny...No bo wiadomo, że od Islamu nie dostaną prowincji :P
Więc może migrują xD
Nie wiem, bo zawsze gdy kończe to zostaje 1/2 frakcje katolickie no a nie stosuje czegoś takiego jak "odblokowanie czasu" :P
Wolę grać tak jak dali mi produkt, a nie kombinować, bo jeszcze coś zrąbie i będzie źle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm? Dlaczego patch 1.2 w wersji polskiej ma 489,08 MB, w wersji rosyjskiej ma 533,48 MB, w wersji czeskiej 489,81 MB a w wersji "europejskiej" (En) ma 613,3 MB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 13:49, strajker napisał:

Hmm? Dlaczego patch 1.2 w wersji polskiej ma 489,08 MB, w wersji rosyjskiej ma 533,48 MB, w
wersji czeskiej 489,81 MB a w wersji "europejskiej" (En) ma 613,3 MB?

Widać który język jest najbardziej rozwinięty :p

Fisher12---> Mógłbyś podać co Ci się wyświetla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 13:49, strajker napisał:

Hmm? Dlaczego patch 1.2 w wersji polskiej ma 489,08 MB, w wersji rosyjskiej ma 533,48 MB, w
wersji czeskiej 489,81 MB a w wersji "europejskiej" (En) ma 613,3 MB?


Moze europejska ma w sobie niemiecki, francuski i angielski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 14:09, lisek -medival2 napisał:

co to jest "odblokowanie czasu"

To jest....chmm..no musisz wejść do pliku Medievala 2, wejść na odpowiedni plik i coś tam zmienić...Nie wiem co, bo nie używam tego. A polega to na tym, że możesz grać do np. 1700 roku :P
A co do Ptacha 1.2 ---> a na jakim grasz poziomie?:D Bo jak na łatwym to oczywiście, że nie widać różnicy :P Poprawki są w szczególności dobre dla tych, co grają na bardzo trudnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować