Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

Witam. Nie grałem w poprzednie gry serii, więc mam pytanie - czy gra ta znacząco różni się od innych strategii? I jeszcze jedno pytanie: Czy w grze można być Królem Polski? tzn. np. Podbić całą Europę i sprawować nad nią kontrolę, jako nad Królestwem Polskim? ;) Właśnie ściągam demo, ale najprawdopodobniej zamówię sobie grę, jako prezent na urodziny (06.12) ;] Z tym, że zamówię wcześniej, żeby zaoszczędzić na przesyłce ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 19:37, =PtaQ napisał:

Witam. Nie grałem w poprzednie gry serii, więc mam pytanie - czy gra ta znacząco różni się
od innych strategii? I jeszcze jedno pytanie: Czy w grze można być Królem Polski? tzn. np.
Podbić całą Europę i sprawować nad nią kontrolę, jako nad Królestwem Polskim? ;) Właśnie ściągam
demo, ale najprawdopodobniej zamówię sobie grę, jako prezent na urodziny (06.12) ;] Z tym,
że zamówię wcześniej, żeby zaoszczędzić na przesyłce ;D



Nie wiem jak będzie w tej części ale w jedynce można było wybrać Polskę i podbijać do woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 19:37, =PtaQ napisał:

Witam. Nie grałem w poprzednie gry serii, więc mam pytanie - czy gra ta znacząco różni się
od innych strategii? I jeszcze jedno pytanie: Czy w grze można być Królem Polski? tzn. np.
Podbić całą Europę i sprawować nad nią kontrolę, jako nad Królestwem Polskim? ;) Właśnie ściągam
demo, ale najprawdopodobniej zamówię sobie grę, jako prezent na urodziny (06.12) ;] Z tym,
że zamówię wcześniej, żeby zaoszczędzić na przesyłce ;D


Można grać Polską, być jej królem i podbic całą Europę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 19:58, Inthar napisał:

Mam pytanie : czy mam szansę pograć na moim kompie :
Athlon XP 2000+
Ge Force 7600 GS
758 RAM


Oczywiście:) Gra wymaga: 1,8 gHz, 512 ramu, 128 mb karty graf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe:) Ja już zamówiłem EK. Mam nadzieję, że na średnich na 512 ramu pogram spokojnie:) Bo o procek i kartę się nie martwię. Miałem zmienić ram, ale za rok zmieniam kompa więc się rozmyśliłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 19:37, =PtaQ napisał:

Witam. Nie grałem w poprzednie gry serii, więc mam pytanie - czy gra ta znacząco różni się
od innych strategii?


Zależy w jakie strategie grałeś wcześniej, jeżeli była to np. Cywilizacja to poczujesz się jak w domu, jeżeli w np. Age of Empires lub inne RTS''y to już gorzej. Ale w poprzednie części grało się świetnie, gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 20:34, darth 16 napisał:

Spoko, teraz czekasz to 28 listopada ;D

Raczej do 30:) Bo 29 wysyłają a umnei kurier zawsze jest dzień po wysyłce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 20:48, darth 16 napisał:

> No, a ile uciechy z EK:D
Tu się zgodzę bo wszystko jest wydane fajnie i sama gra jest super ;P


Nio, dziwie się, że jeszcze jest w sklepie. Wydanie lepsze od EK Gothica 3. Więcej dodatków, lepsza jakość, niższa cena:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 20:47, dudi1212 napisał:

No, a ile uciechy z EK:D

Prawdę mówiąc nigdy nie rozumiałem ludzi kupujących Edycje Kolekcjonerskie, ale naprawdę zazdroszczę, sam już bym chętnie pograł (moi drodzy koledzy już pogrywają w wersję from Torrento [czy jak tosie tam pisze]).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 20:55, grand10pelu napisał:

> No, a ile uciechy z EK:D
Prawdę mówiąc nigdy nie rozumiałem ludzi kupujących Edycje Kolekcjonerskie, ale naprawdę zazdroszczę,
sam już bym chętnie pograł (moi drodzy koledzy już pogrywają w wersję from Torrento [czy jak
tosie tam pisze]).


Hehe:) EK są unikalne i to jest w nich piękne:) A teraz są naprawdę wyjątkowe i nawet niedrogie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 20:59, darth 16 napisał:

nawet niedrogie:)
Niedrogie???? A EK Neverwinter 200zł bez wPLN a 160 zł z wPLN ;P


Właśnie... z WPln 160:) Zwykła w Empie za 129, więc 31 zł za tak wiele dodatków to chyba niedużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 20:30, darth 16 napisał:

Gra ma być podobno świetna (ocena w Click -6/6) więc możesz kupować w ciemno chyba że nie masz
mocnego kompa ;)


Komputer tu raczej nie będzie sprawiał kłopotu, mam raczej wystarczającą konfigurację, żeby grać na maxie.
Najpierw sprawdzę demko, potem zdecyduję, ale jestem raczej nastawiony na tak, bo dawno w żadną nową gierkę nie grałem (prócz Obliviona) i chętnie coś przygarnę na święta ;p. Skoro gra dostaje pochlebne opinie (czytałem recenzję na Gamespocie bodajże) to tym bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że może to być trafny wybór na święta. Poza tym uwielbiam wszelkie strategie - od RTSów po Taktyczne, ale to dobrze, że gra jest bardziej podobna do Civ niż do AoE, ja się wolę nad każdym ruchem zastanowić, niż atakować milionem jednostek, na milion jednostek wroga :).
Mam tylko nadzieję, że demo mnie nie zniechęci, ale chęć sprawienia, że Rosja i Niemcy będą pod berłem Króla Polski, będzie chyba zbyt duża ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować