Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2007 o 15:58, pirat111 napisał:

Mam takie pytanie:
Dlaczego armie Mediolanu mają w jednej armii więcej niż 20 oddziałów??

Na pewno?To chyba jakis błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę się z wami podzielić "Jękiem i Lamentem" (zapożyczone z SD, wtajemniczeni wiedzą o czym mówię ;P). Mam od sierpnia tę grę i wciąż nie mogę jej odpalić... błąd CRC, a płytki nie są uszkodzone bo po skorzystaniu z dożywotniej gwarancji dalej to samo. Umm... plik za duży żeby mi ktoś podesłał a kupowanie nowego napędu żeby się może udało mi średnio pasuje ;(

to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 20:04, Fagno napisał:

A ja muszę się z wami podzielić "Jękiem i Lamentem" (zapożyczone z SD, wtajemniczeni wiedzą
o czym mówię ;P). Mam od sierpnia tę grę i wciąż nie mogę jej odpalić... błąd CRC, a płytki
nie są uszkodzone bo po skorzystaniu z dożywotniej gwarancji dalej to samo. Umm... plik za
duży żeby mi ktoś podesłał a kupowanie nowego napędu żeby się może udało mi średnio
pasuje ;(

to tyle


A testowałeś na innym kompie płytki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 20:04, Fagno napisał:

A ja muszę się z wami podzielić "Jękiem i Lamentem" (zapożyczone z SD, wtajemniczeni wiedzą
o czym mówię ;P). Mam od sierpnia tę grę i wciąż nie mogę jej odpalić... błąd CRC, a płytki
nie są uszkodzone bo po skorzystaniu z dożywotniej gwarancji dalej to samo. Umm... plik za
duży żeby mi ktoś podesłał a kupowanie nowego napędu żeby się może udało mi średnio
pasuje ;(

to tyle


Pisałem o tym stronę wcześniej - z moją EK było dokładnie to samo, nie wiem czy to tak się wytłoczyło nie do końca super jak miało, czy to wina mojego napędu ale u kumpla dało radę ją przegrać i zamiast sobie robić cyrki z wysyłaniem i reklamowaniem mam kopię roboczą i tyle... Tak jak napisał Luk Zombi sprawdź u kogoś innego czy będzie czytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Sprawdzę, tylko dziwne że posiadając oryginalną, kolekcjonerską wersję gry muszę uciekać się do przegrywania płyty. Hm hm kto będzie tak miły i mi użyczy kompa do przegrania ? ;D

W każdym razie dzięki za odpowiedź, wiem też tyle że na kompie u mojego ojca gry w ogóle napęd nie widział (dvd ofc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Zastosowałem się do tego postu -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=15441&pid=2 i udało się, ale cały dzień męczyłem się z instalacją medka + patchy + kingdoms dzięki mojemu prześwietnemu napędowi. Szkoda że pomoc teechniczna mi tego od razu nie poleciła. Ale... opłacało się ;). Wracam do gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 15:47, Fagno napisał:

>
Zastosowałem się do tego postu -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=15441&pid=2 (ciach)


No cóż, dobrze że się udało:) Z drugiej strony i tak wydaje mi się że w tłoczni poszło coś nie tak i z tego powodu konieczność uciekania się do różych podstępów w celu instalacji;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 08:26, RRohen napisał:

Kupiłem wczoraj i gram spokojnie na najwyższych :)

A mi na sprzęcie Intel Celeron 2.4 GHz, 1 GB RAM i GeForce 7300 GT 256 MB na minimalnych się tnie tak samo jak na maksymalnych... chyba problem z dyskiem bo ostatnio strasznie mi muli. Staroć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 10:19, RRohen napisał:

Trochę dziwne bo mi się nie tnie na Maxymalnych ( ponad pół dysku jest wolne, ma to jakieś
znaczenie ? )


Znaczy mi chodzi o to że dysk mam strasznie stary i się przegrzewa (mam 2 x 40 GB i 1 się grzeje). Tnie mi się tylko podczas bitew więc przeżyję i to nie w takim stopniu żeby się nie dało grać ;).

Out of Topic : Muzyka z tej gry jest boska, warto było kupić EK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 08:26, RRohen napisał:

Kupiłem wczoraj i gram spokojnie na najwyższych :)

Oo, mam podobną konfigurację, procesor trochę lepszy i o najwyższych detalach mogę sobie pomarzyć. Gratuluję kompa :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 10:19, RRohen napisał:

Trochę dziwne bo mi się nie tnie na Maxymalnych ( ponad pół dysku jest wolne, ma to jakieś
znaczenie ? )


Większe znaczenie ma prędkość odczytywania i pamięć cache niż ilość wolnego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować