Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

A ja mam problem natury technicznej z Medievalem. Najpierw miałem problemy z uruchomieniem, po kliknięciu na ikonkę pojawiał się czarny ekran, na dole pozostawał pasek i gra nie włączała się. Uruchomiłem system operacyjny w trybie czystego bootowania, zgodnie z poradą gram.pl. Grę udaje się uruchomić, ale po kilku/kilkunastu minutach gra się zacina, tzn. kursor zatrzymuje się i nic nie da się zrobić, choć muzyka nadal leci. Kombinacja Ctrl+Alt+Del nic nie daje i trzeba restartować kompa. Dodam, że kiedyś grałem bez problemów. Mam zainstalowanego patcha 1.02.
Mój komputer to: AMD Athlon X2 4200+, Geforce 7300 Gt z najnowszymi sterownikami, 2Gb Ram.
Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 22:59, KaRkAsZo napisał:

Wie ktoś, w jakim zaufanym sklepie można kupić samego Medka2 z dodatkiem Królestwa?


Może allegro, bądź empik czy Saturn ?

Dziś doszła do mnie Saga Total War - Era Wielkich Wojen.
Jestem pod wrażeniem wydania. Za 100 złotych dostałem 4 części tej serii, gruby poradnik, książęczkę z artami oraz ściężkę dźwiękową, którą teraz właśnie odtwarzam. Gdyby każde gry wydawali tak jak tą.

Na pierwszy ogień poszło Rome BI, póżniej pogram w Medieval II: Królestwa :)

Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.06.2009 o 16:45, Ryan-Kam napisał:

Na pierwszy ogień poszło Rome BI, póżniej pogram w Medieval II: Królestwa :)


Ha! Po prostu świetnie, może zagramy po necie kilka partyjek :):) Odezwij się kiedyś (jakby co jestem prawie cały czas na GG i Skype) bo nam się trochę uzbierało tego, w MoH po sieci też mieliśmy grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i masz babo placek. Przy starcie instalacji dodatku wybrałem "polski" i po chwili miałem coś takiego.
A tak się cieszyłem, ze kupiłem za niecałe dwa złote na allegro ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 21:16, Budep napisał:

Najn.


Czemu kłamiesz kolegę ? Da się chyba w każdą grę, problem tkwi jedynie w tym, że nielegalnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie i co muszę wpisać( w plikach gry), żeby w dodatku w kampanii krzyżowców Akka była zbuntowanym miastem z maksymalną liczbą obrońców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 13:51, geralt_z_rivii7 napisał:

Słuchajcie czy gra poszłaby mi na moim kompie - 1,8 ghz 512 ram i GF 6100 ? dzięki z
góry

Bardzo słaba karta graficzna. NA FX5200 nie dało się grać jak armia była pełna a to jest teoretycznie gorsza karta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 13:55, geralt_z_rivii7 napisał:

Yhm no dzięki w każdym razie myślę zmienić też kartę graficzną powiedzmy do 150 zł mam
złącza PCI-ex 2.0 jaką radzisz ?

PCI-E? To nieźle. Napisz dokładnie jaką masz markę procesora bo nie chciałbym doradzić ci karty którą będzie za mocna dla procka i będzie się marnowała i odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 14:04, geralt_z_rivii7 napisał:

mam AMD Sempron 3600 - 1,8 ghz myślałem o GeForce 8400GS 512MB ale nie wiem

W kartach od nVidia w wersjach x500 i niżej są dodawane pamięci DDR2 które bardzo mocno spowalniają cały układ. Ogólnie polecałbym ci coś z serii 7xxx bo są wydajne i dość tanie używane. Jeśli chcesz coś z 8xxx to przynajmniej 8600 ale cenna już też jest większa. 6800 jest bardzo dobrą kartą ale chyba będzie za słaba do twoje procka zatem nie patrz nawet na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 15:03, Woo-Cash napisał:

Gdzie i co muszę wpisać( w plikach gry), żeby w dodatku w kampanii krzyżowców Akka była
zbuntowanym miastem z maksymalną liczbą obrońców?


Ponawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować