Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2009 o 10:43, Woo-Cash napisał:

Ponawiam, czy mógłby mi ktoś wysłać na maila ( jaser93@o2.pl) niezmodyfikowany plik descr_strat?
z moim wystąpił jakiś problem.


No właśnie problem w tym że nie mam "niezmodyfikowanego" pliku ... nie łatwiej przeinstalować grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 11:35, MarcusBrutus napisał:

No właśnie problem w tym że nie mam "niezmodyfikowanego" pliku ... nie łatwiej przeinstalować
grę?


Próbowałem, ale nadal jest tylko zmodyfikowany. I co najgorsze nie da się go otworzyć ;/

A w swoim co zmieniałeś? Tylko daty i czas? Jak tak to śmiało ślij ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 13:59, Woo-Cash napisał:

> No właśnie problem w tym że nie mam "niezmodyfikowanego" pliku ... nie łatwiej przeinstalować

> grę?

Próbowałem, ale nadal jest tylko zmodyfikowany. I co najgorsze nie da się go otworzyć
;/

A w swoim co zmieniałeś? Tylko daty i czas? Jak tak to śmiało ślij ;)



Oj zmieniałem sporo - początkowe statystyki, daty, upływ czasu ... Sam już nie wiem co cofnąłem, a czego nie ... A teraz gram w moda i mam pliki w innym katalogu.

A próbowałeś w ogóle odinstalować i wyczyścić katalog gry ręcznie? Wtedy na pewno nie będzie pliku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 10:46, MarcusBrutus napisał:

Oj zmieniałem sporo - początkowe statystyki, daty, upływ czasu ... Sam już nie wiem
co cofnąłem, a czego nie ... A teraz gram w moda i mam pliki w innym katalogu.

A próbowałeś w ogóle odinstalować i wyczyścić katalog gry ręcznie? Wtedy na pewno nie
będzie pliku ;)


W każdym razie nie da się go nawet otworzyć. Chciałem wkleić nowy niezmodyfikowany na miejsce starego.

A skoro tyle modyfikowałeś, to może umiałbyś w Kingdoms ustawić Akkę na zbuntowane miasto Jerozolimy z pełną obsadą? Bo wiesz, przybycie Ryszarda i Filipa z Francji mija się wtedy z celem, zwłaszcza, że nikt nie atakuję Jerozolimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam i o Medievala pytam :) Słuchajcie: ściągnąłem ( z totalwar.com ) patcha 1.2 do wiadomej gry. Zainstalowałem i po uruchomieniu w opcjach wyświetla mi się ver.1.0, a w autorunie po włożeniu płyty opcja Graj w Medieval II Total War jest nieaktywna, uruchamiam grę ze skrótu. Nie wiem jakie zmiany wprowadza patch, wiec nie jestem w stanie przekonać się czy on działa, nie zauważyłem żadnych zmian, nawet stare savy z wersji 1.0 działają. Co o tym myślicie, co mam zrobić z tym fantem, jak się przekonać czy on działa. Dodam że jak chcę jeszcze raz zainstalować patcha pisze mi że wersja jest aktualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 19:41, abbott123 napisał:

Witam, witam i o Medievala pytam :) Słuchajcie: ściągnąłem ( z totalwar.com ) patcha
1.2 do wiadomej gry. Zainstalowałem i po uruchomieniu w opcjach wyświetla mi się ver.1.0,
a w autorunie po włożeniu płyty opcja Graj w Medieval II Total War jest nieaktywna, uruchamiam
grę ze skrótu. Nie wiem jakie zmiany wprowadza patch, wiec nie jestem w stanie przekonać
się czy on działa, nie zauważyłem żadnych zmian, nawet stare savy z wersji 1.0 działają.
Co o tym myślicie, co mam zrobić z tym fantem, jak się przekonać czy on działa. Dodam
że jak chcę jeszcze raz zainstalować patcha pisze mi że wersja jest aktualna.


Wchodzisz w Uruchom, wpisujesz regedit, klikasz OK, wchodzisz w HKEY_LOCAL_MACHINE > SOFTWARE > SEGA > Medieval II: Total War i po prawej stronie sprawdzasz wartość Version. Jak masz 1.02.000, to masz spatchowane, jak masz 1.00.000, to patch się nie wgrał poprawnie.

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam obie wersje i 1.00.000 i 1.02.001. Co to znaczy? Jak usunę to 1.00.000 to w opcjach będzie ver1.2? Aha jeszcze coś: podczas wczytywania wszelakich bitew itd. są cytaty. Niektóre pochodzą z Biblii, inne z dzieł Szekspira, każdy wie o co chodzi. Zauważyłeś może, że zamiast np rozdziału II jest "ii", albo V jest "v"? Nie wiem to chyba błąd tłumaczy nie ma czegoś co to poprawia bo strasznie mnie to razi :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 20:29, abbott123 napisał:

Mam obie wersje i 1.00.000 i 1.02.001. Co to znaczy? Jak usunę to 1.00.000 to w opcjach
będzie ver1.2?


To znaczy, że gra spatchowała ci się poprawnie :) Teraz możesz wgrać patcha 1.3.

Dnia 19.07.2009 o 20:29, abbott123 napisał:

Aha jeszcze coś: podczas wczytywania wszelakich bitew itd. są cytaty.
Niektóre pochodzą z Biblii, inne z dzieł Szekspira, każdy wie o co chodzi. Zauważyłeś
może, że zamiast np rozdziału II jest "ii", albo V jest "v"? Nie wiem to chyba błąd tłumaczy
nie ma czegoś co to poprawia bo strasznie mnie to razi :)


Gdyż to są podrozdziały. Duże cyfry rzymskie oznaczają rozdział, a małe podrozdział. To nie jest żaden błąd :).

Pozdrawiam ;)

EDIT: Jak wgrasz patcha 1.3 i w menu głównym wciąż będzie widniał napis "1.0", to przeinstaluj Medka, a potem dopiero wgraj wszystkie łatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 19:01, Woo-Cash napisał:

> Gdzie najtaniej kupie M2?

Na allegro. Ja na przykład dodatek kupiłem za 1,75zł ;)

I był w dobrym stanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 20:47, Woo-Cash napisał:

> > Na allegro. Ja na przykład dodatek kupiłem za 1,75zł ;)
> I był w dobrym stanie???

Tak.

Mimo wszystko miałem na myśli jakiś sklep.
Do allegro nie mam zbyt wielkiego zaufania, poza tym nawet nie mam tam konta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 22:13, Starscream napisał:

Jak spatchowac ta gre zeby moc zainstalowac Królestwa?

moze zle sie wyrazilem
Jakie trzeba po kolei instalowac patche do podstawki (mam wersje 1,0 chyba)zeby można było zainstalowac Krolestwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2009 o 12:26, Luk_Der_Ritter napisał:

Łatki same się doinstalują podczas instalacji Kingdoms. Możesz instalować na 1.0

Podczas instalacji gra probuje zainstalowac patcha 1,3 i wyskakuje blad ze nie mozna spatchowac z 1,0 do 1,3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.08.2009 o 14:10, Starscream napisał:

Podczas instalacji gra probuje zainstalowac patcha 1,3 i wyskakuje blad ze nie mozna
spatchowac z 1,0 do 1,3...


Dziwne, nie miałem tego. Poszukaj tego co był między 1.0 a 1.3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować