Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

Kiedy (i czy w ogóle) planujecie wypuścić jakieś patche poprawiające (kiepską, moim zdaniem) polonizację M2TW? I jak zdobyć patcha, nie posiadając stalego łącza? To post do ekipy Gram.pl, reszta forumowiczów niech go zignoruje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 13:41, Karister napisał:

To w takim razie zbuduj jeszcze taran. Raz też tak miałem. Zbudowałem wieże i nie mogłem szturmować.
Ale to był pojednyczy przypadek.


Nie można używać sprzetu oblężniczego, jeżeli w armii nie ma piechoty :/ Czyli nici z szybkich rajdów kawalerii na miasto wroga, bo mury skutecznie zablokują takie zapędy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 16:08, kurczak-AFC napisał:

ja tam gram, na nic nie narzekam :). jesem chyba mniej wybredny, poprostu :P


Nie tylko Ty, mnie tam też za bardzo słabe szarże nie rażą. Pewnie dlatego, że nie rozgrywam bitew samodzielnie, wolę dowodzić na szczeblu strategicznym :) Jedynie zrywanie sojuszy mnie wnerwia - zbyt częste jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 16:23, skubsa napisał:

A ja mam pytanie czy to jest strategia turowa czy normalna???

Na mapie strategicznej turówka, a bitwy w czasie rzeczywistym z aktywną pauzą są rozgrywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 16:26, Quatre napisał:

Aha - strategie turowe też są normalne :P Uwielbiam je!

Ja też(HOMM...)ale nazywam tak strategie nieturowe xDCzyli normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 16:26, Ryan Kam napisał:

Ciekawe jak sie gra państwem kościelnym . Czy można produkowąć inkwizytorów ?? :D

W pliku descr_strat.txt jest napisane
campaign imperial_campaign
playable
england
france
hre
spain
venice
end
unlockable
sicily
milan
scotland
byzantium
russia
moors
turks
egypt
denmark
portugal
poland
hungary
end
nonplayable
papal_states
aztecs
mongols
timurids
slave

być może jak się przeniesie papal states do playable, to będzie się dało tym państwem zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 16:32, Quatre napisał:

> Ciekawe jak sie gra państwem kościelnym . Czy można produkowąć inkwizytorów ?? :D
W pliku descr_strat.txt jest napisane
campaign imperial_campaign
playable
england
france
hre
spain
venice
end
unlockable
sicily
milan
scotland
byzantium
russia
moors
turks
egypt
denmark
portugal
poland
hungary
end
nonplayable
papal_states
aztecs
mongols
timurids
slave

być może jak się przeniesie papal states do playable, to będzie się dało tym państwem zagrać.

Da się! Właśnie sprawdziłem!Tylko ja zrobiłem coś takiego że przeniosłem chyba egipt do nonplayable, bo jak się odblokuje wszystkie państwa to nie ma miejsca na kolejne flagi.Nie wiem czy da się "normalniej " tego zrobić ale się da! Muszę zaczac grać papiestwem!(sorry za tyle wykrzykników ale nie sadziłem że się da)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli chodzi o inkwizytorów, chyba się nie da.Przynajmniej ich nie widziałem.Papież kieruje armią:D.Można wynajać straż papieską.Włączyłem tylko na chwilę, więc więcej nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem: 1.Niemcy- dużo miast , duża armia i najtrudniej się gra.2. Francja - też dużo miast i fajne wojo.Co do trzeciej..hmm..3.Ruś może zdobyć dużo terenów bez mieszania się w wojnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 16:52, SSebaSS napisał:

A jakie są waszym zdaniem 3 najlepsze nacje ??

łatwo się gra Hiszpanią (bo po uporaniu się z Maurami i Portugalią ''skracasz front'' i masz lewą flankę bezpieczną), przyjemnie Polakami, a Ruscy mają dość długo spokój, nikt nie atakuje, bo są daleko. Wieloma państwami jeszcze nie grałem, ale te wymienione przeze mnie są bardzo ciekawe.
Nie ma czegoś takiego jak najlepsza frakcja - wszystkimi można wygrać, każdą nacją gra się inaczej - i to jest najlepsze w Medievalu :) Pytanie powinno brzmieć: "jakie są Wasze 3 ULUBIONE nacje" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 17:01, SSebaSS napisał:

Sorrki, to moj pierwszy post:)


Spoko, nic sie przecież nie stało :) Ja tylko zasugerowałem, że tak byłoby ciekawiej. Bo o gustach się nie dyskutuje, jak mówi przysłowie, a najlepsza frakcja to właśnie rzecz gustu ^_^

Gratuluję debiutu na forum! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować