Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dyrektor studia id Software chciałby rozpocząć prace nad Rage 3 jak najszybciej

6 postów w tym temacie

Chwila, jaki sukces, o jakiej grze on mówi, czy to na pewno Rage 2? To jest ten sam Rage, który zbiera tak średnie noty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, no to obejrzyjmy Mad Maxa 4: Fury Road , i zobaczmy czy to jest aż takie wiekopomne dzieło

wszyscy liczyli, że Rage, będzie grą "o jeżdżeniu dżipem" , jakieś zawody gokartów,

a tu - skąd to strzelanie ? czemu "nie ma wyścigu z kupowaniem (za realne pieniądze, te z konta w banku, na karcie kredytowej) "jakichś bonusów"

plan był taki : "to jest gra dla bogatych - kto ma kartę kredytową, kupi sobie nowe , "Unlock" , dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja myślę, "trzeba trzymać się planu". plan jest taki, dobry albo zły, ale trzeba się go trzymać.

sam nie byłem szczęśliwy kiedy zobaczyłem że id Software chce zrobić tą grę, ale teraz myślę - że zrobili błąd, zmieniając grę w strzelankę.

To nawet nie trzeba odwiedzać post apokaliptycznego świata, żeby obejrzeć te pie..rzone kaniony, czerwone skały (red rock mountain), czy inne jakieś pustynie.

takich pustynie jest pełno w ameryce.

więc , powiedzmy wprost, jest masa gier, które mają "bardziej apokaliptyczne scenerie",  no i - na końcu, w innych grach, jeśli ganiasz z karabinem M4, to ten karabin ma tam sens.

w Rage'u ten karabin jest absurdalnie niepotrzebny.

-

No i jeszcze, o grafice, kto widział nowego Mortal Kombat (ja widziałem na screenach), czy też "Ghosts of Tsushima",

to zaczynasz się zastanawiać, "to jest grafika dzisiaj ?"

trochę metalowa, trochę płaska ta grafika. i dochodzisz do wniosku, że skoro id-software, spędziło tyle czasu nad "strzelaniem" to gra mogła , mogła mieć, bardziej widowiskowe "jeżdżenie". Te wyścigi mogły być "lepiej zrobione".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co widziałem "Doom 3" to jest ciągle "żucie gumy balonowej i balon ci pęka na twarzy". co Carmack ćwiczy.

gdzie są "klasy Potworów" ? jest różnica między jednym potworem a drugim ? levele w doomie są tak płaskie, i prymitywnie proste, i to widać nawet na filmikach. to jest banał

Zobacz sobie "Hong KongMassacre" , ta gra powala. a gry Carmacka są "przyjazne".

I tu dochodzimy do recenzji - czytałem w ostatnim CD Action recenzję "Diego Maradonas Football" czy też "All Star Football", i recenzenci "ZEŁGALI" , napisali "że gra jest do niczego".

CD Action łże. Na każdą grę, którą opisują w CD Action, możesz dać , 20 stronowy artykół, i napisać - pod warunkiem że w to grałeś "co jest tam ciekawego".

I się zdziwisz, ile dobrych gier, tylko wiodący magazyn w polsce, jedzie na nartach przez świat.

"Gra w piłkę, gdzie jest Pelle, Maradonna , czy też Carlos Valderama, ta gra jest kiepska ?

Nikt, w polsce tak nie powie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować