Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gracze sądzą, że niektóre funkcje World of Warcraft Classic są błędami - Blizzard wyjaśnia, co działa zgodnie z założeniami

4 posty w tym temacie

zgodnie z moimi założeniami. Ludzie, którzy płakali za classiciem nigdy w niego nie grali lub już go nie pamiętają. Już zaczął się płacz, że mało golda leci, że mounty i jeżdżenie na mouncie tak drogie i tak późno, nie ma LFR i LFG. Zgłaszają bug, że nie ma opcji random battleground (trzeba iść do npc i zapisać się w party ;) i czekać... i czekać... ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to jest tylko ciekawostka dla ludzi, którzy nie grali w Vanille. Jak dla mnie tam nic już nie ma, ponieważ drugi raz nie przeżyję tej radości z pierwszej przejażdżki 100% raptorkiem (szybko mnie to kicanie zaczęło doprowadzać do szału) czy z gildyjnych first killi. Nie usłyszę już tych samych ludzi, niektórzy zdążyli odejść na zawsze. Nie będę zatruwać swoich pięknych wspomnień przypomnieniem jak toporna to była gra i nie, nie mam zamiaru ujmować czegokolwiek tej grze to była fantastyczna gra WTEDY. Teraz są inne nad którymi można przyjemniej się bawić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ludzie pograją i sobie przypomną ile trzeba było poświęcić czasu w vanilii co by zdobyć cokolwiek, to szybko odechce im się grać.

BTW Czemu mogę pisać posty tylko pod newsami, a z poziomu forum już nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować