Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Mortal Kombat 11 chcą znieść limit 30 klatek na sekundę

8 postów w tym temacie

MisioKGB napisał:

30 fps w bijatyce? Na łeb upadli?

Zanim coś napiszesz i zrobisz z siebie idiotę, doczytaj o co chodzi. 30 fps jest w cutscenkach i w animacjach fatal blow oraz fatality. Cała reszta gry, czyli momenty w których faktycznie sterujesz postacią lata w 60 fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betonowy1 napisał:
MisioKGB napisał:

30 fps w bijatyce? Na łeb upadli?

Zanim coś napiszesz i zrobisz z siebie idiotę, doczytaj o co chodzi. 30 fps jest w cutscenkach i w animacjach fatal blow oraz fatality. Cała reszta gry, czyli momenty w których faktycznie sterujesz postacią lata w 60 fps.

Zawsze czytam całego newsa i moje pytanie się nie zmienia. Coś jeszcze błyskotliwego masz do powiedzenia czy masz Cię zgłosić od razu do moderatora po bana?

Edytowano przez MisioKGB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisioKGB napisał:
betonowy1 napisał:
MisioKGB napisał:

30 fps w bijatyce? Na łeb upadli?

Zanim coś napiszesz i zrobisz z siebie idiotę, doczytaj o co chodzi. 30 fps jest w cutscenkach i w animacjach fatal blow oraz fatality. Cała reszta gry, czyli momenty w których faktycznie sterujesz postacią lata w 60 fps.

Zawsze czytam całego newsa i moje pytanie się nie zmienia. Coś jeszcze błyskotliwego masz do powiedzenia czy masz Cię zgłosić od razu do moderatora po bana?

Tym razem nie doczytałeś ;).

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisioKGB napisał:
betonowy1 napisał:
MisioKGB napisał:

30 fps w bijatyce? Na łeb upadli?

Zanim coś napiszesz i zrobisz z siebie idiotę, doczytaj o co chodzi. 30 fps jest w cutscenkach i w animacjach fatal blow oraz fatality. Cała reszta gry, czyli momenty w których faktycznie sterujesz postacią lata w 60 fps.

Zawsze czytam całego newsa i moje pytanie się nie zmienia. Coś jeszcze błyskotliwego masz do powiedzenia czy masz Cię zgłosić od razu do moderatora po bana?

No to przeczytaj jeszcze raz, ale tym razem ze zrozumieniem. Gra chodzi w 60fps, a elementy niegrywalne - animacje, fatality itd, chodzą w 30 fps, Fakt, trochę to nieprzyjemne dla oka jak z płynnej rozgrywki przechodzi gra do animacji w 30fps, ale nijak to nie przeszkadza w grze jako takiej. 

A zgłaszaj sobie, zgłaszaj, nie wydaje mi się żebym napisał coś za co "należy się" ban, co najwyżej zrobisz z siebie idiotę po raz drugi :)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to przeczytaj jeszcze raz, ale tym razem ze zrozumieniem. Gra chodzi w 60fps, a elementy niegrywalne - animacje, fatality itd, chodzą w 30 fps, Fakt, trochę to nieprzyjemne dla oka jak z płynnej rozgrywki przechodzi gra do animacji w 30fps, ale nijak to nie przeszkadza w grze jako takiej. 

A zgłaszaj sobie, zgłaszaj, nie wydaje mi się żebym napisał coś za co "należy się" ban, co najwyżej zrobisz z siebie idiotę po raz drugi :)

No tak i o te animacje mi chodziło, gra jest bardzo dynamiczna i przechodzenie z 60 klatek podczas gry do fatality w 30 klatkach nie wygląda dobrze. Oczywiście, że zdarza mi się robić z siebie idiotę, alfą i omegą nie jestem, ale w tym wypadku to Ty nadinterpretowałeś moją pierwszą wypowiedź. Nie zmienia to faktu, że za nazywanie kogoś idiotą grozi ban bądź degrad, Ciebie degradować się nie da bo dopiero zaczynasz na tym forum, w dodatku to bardzo niefortunny początek. Ważne i to nie tylko na gramie, ale również na innych stronach jest to, żeby wyrażać się wobec innych z szacunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zawsze czytam całego newsa i moje pytanie się nie zmienia. Coś jeszcze błyskotliwego masz do powiedzenia czy masz Cię zgłosić od razu do moderatora po bana?

Tym razem nie doczytałeś ;).

Oj doczytałem, ale w tym momencie to jest słowo przeciwko słowu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować