Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

THQ Nordic przejęło Piranha Bytes - studio odpowiedzialne za serie Gothic, Risen i Elex

10 postów w tym temacie

Niech THQ wymusi/wepchnie im ludzi odpowiedzialnych za technologie. To byłby naprawdę duży krok, w dobrą stronę.

Chcialbym jeszcze raz wspomnieć o tym że mogę pisać posty tylko z poziomu newsów, z poziomu forum już nie. Ktoś tak jeszcze ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:

Chcialbym jeszcze raz wspomnieć o tym że mogę pisać posty tylko z poziomu newsów, z poziomu forum już nie. Ktoś tak jeszcze ma?

Chyba każdy. Po migracji na nowy serwer i nowy engine gramu okazało się, ze stare bebechy forum powodują sporo problemów z kompatybilnością. Oczywiście jest to na liście do ogarnięcia, ale jak zapewne rozumiesz, najpierw skupiamy się na odbugowaniu serwisu. Od strony technicznej, to skok o dwa dziesięciolecia (serio!), więc rzeczy do ogarnięcia jest masa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszasty napisał:
TigerXP napisał:

Chcialbym jeszcze raz wspomnieć o tym że mogę pisać posty tylko z poziomu newsów, z poziomu forum już nie. Ktoś tak jeszcze ma?

Chyba każdy. Po migracji na nowy serwer i nowy engine gramu okazało się, ze stare bebechy forum powodują sporo problemów z kompatybilnością. Oczywiście jest to na liście do ogarnięcia, ale jak zapewne rozumiesz, najpierw skupiamy się na odbugowaniu serwisu. Od strony technicznej, to skok o dwa dziesięciolecia (serio!), więc rzeczy do ogarnięcia jest masa. 

Spoko, nie żeby mi się gdzieś śpieszyło, po prostu byłem ciekaw czy to ogólny błąd, czy zmieniać/kombinować u siebie. Dzieki za odpowiedź, teraz mogę spać spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszasty napisał:
TigerXP napisał:

Chcialbym jeszcze raz wspomnieć o tym że mogę pisać posty tylko z poziomu newsów, z poziomu forum już nie. Ktoś tak jeszcze ma?

Chyba każdy. Po migracji na nowy serwer i nowy engine gramu okazało się, ze stare bebechy forum powodują sporo problemów z kompatybilnością. Oczywiście jest to na liście do ogarnięcia, ale jak zapewne rozumiesz, najpierw skupiamy się na odbugowaniu serwisu. Od strony technicznej, to skok o dwa dziesięciolecia (serio!), więc rzeczy do ogarnięcia jest masa. 

Jasne, warto też napisać newsa informującego o tym użytkowników, jakieś przeprosiny, coś, jak przyzwoici ludzie za których was uważam. Komentarze nie działają prawidłowo od bardzo długiego czasu i doskonale o tym wiecie. 

Co do newsa,  może to i lepiej, mam wrażenie,że Piraniom wiecznie brakowało hajsu na dobry silnik fizyki i animacje, które stały się już chyba wizytówką firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To świetna wiadomość. Co z tego, że Piranie były niezależne skoro nie dysponowały zbyt wysokim budżetem i nie mogły rozwinąć do końca skrzydeł? A i tak mimo to trylogia Risen oraz Elex to bardzo dobre gry. Liczę więc, że pod skrzydłami takiego wydawcy będą tworzyć lepsze i bardziej dopracowane gry. Być może inne studia THQ zasilą PB technologią (czas wreszcie wymienić Genome Engine na którym wydają gry od czasu G3) i będą wspomagać je przy elementach, które przeważnie w ich grach kulały, jak animacje czy system walki. THQ wydaje się raczej rozsądnym wydawcą i raczej nie popełnią błędów JoWoodu. Może na E3 czy gamescomie Piranha Bytes zapowie kolejną grę, bo od Elexa minęły 2 lata a w temacie ich kolejnej produkcji cisza. Tylko Bjorn z żoną wypuszczają jakieś filmiki na YT poruszające zagadnienia produkcji gier. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować