Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zespół Iron Maiden pozywa 3D Realms, twórców gry Ion Maiden, na 2 miliony dolarów

4 posty w tym temacie

1 godzinę temu, Khalid napisał:

No to kiepsko. Przez takie zabiegi ktoś może pójść z torbami.

Trochę dziwne, że w ogóle z tym wyszli. W czasach gdy lecą pozwy za to, że awatary w Fortnite tańczą podobnie do ludzi z YouTube. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pssst, w Brutal Legend "lunety" do oglądania "atrakcji" wyglądają jak głowa maskotki zespołu - Eddiego... A np. jedna misja jest po prostu zatytułowana "Run to the Hills"... Że już nie wspomnę o głównym bohaterze - Eddie Riggs... IM, load your lawsuit launchers.

Nie grałem w Ion Maiden, w jaki sposób "budzi podobne odczucia"? W LotB grałem dużo (aż do regequita po tym jak moja jedyna pięciogwiazdkowa postać dostała takiego nerfa, że stała się bezużyteczna, przez co ogrom surowców zainwestowany w talizmany i upgrade postaci poszedł się paść), taka prosta gierka, gdzie w turach walczyło się z przeciwnikami wykonując jedną akcję na turę (+ czasem wymagana synchronizacja pacnięć w ekran jak rytmiczne klikanie przycisków w Pataponach) + dojenie kasy za zakup surowców potrzebnych do upgrade praktycznie wszystkiego (z powszechnym obecnie, jak się zdaje, wymogiem stałego dostępu do Internetu w tablecie/telefonie).

 

Edit

A ten screen to na pewno z Ion Maiden jest?

Edytowano przez Blackhand

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować