Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony nie chce, żebyś kupował PlayStation Plus tylko na miesiąc

6 postów w tym temacie

Czy naprawdę 20zł miesięcznie to kwota która rujnuje budżet ? Ludzie nie rzadko biorą darmowe gry które de facto też przecież coś kosztują, poza tym grają online. 20zł? Grosze.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DzikiDzik2123 napisał:

Ktoś kupuje wogule te miesięczne subskrypcje?? 

Ja nie, a mam ps4 od dwóch lat. Mnie to jest niepotrzebne że względu na brak czasu na granie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tej subskrybcji nigdy bym nawet nie kupił. Musiałbym nie miec wyrobionego gustu w grach wideo, wtedy może bym kupił, żeby grać w cokolwiek. A tak te 5 gier które mnie ciekawiły w ich ofercie juz mam kupione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
See997 napisał:

Czy naprawdę 20zł miesięcznie to kwota która rujnuje budżet ? Ludzie nie rzadko biorą darmowe gry które de facto też przecież coś kosztują, poza tym grają online. 20zł? Grosze.. 

No dobra dobra, ale to się tak wiesz zbiera, tutaj Spotify za 2 dyszki, tutaj Origin Access za 2 dyszki, tutaj abo na Xbox Game Pass, tutaj abo za telefon, jakaś tam rata za sprzęt czy abo za pakiet Adobe. Generalnie teraz świat abonamentami stoi i coraz więcej film będzie dążyć, żeby te 2 dyszki miesięcznie od Ciebie wyciągnąć. Nie mówię, że 2 dyszki to dużo, ale jak masz 10 abonamentów po 2 dyszki to już 2 stówki hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować