Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Google Stadia ominie Polskę

8 postów w tym temacie

Chrzanić google! Sony lub MS też to prędzej czy później zaoferują i któryś z nich zaoferuje tę usługę od razu dla naszego kraju. Skoro google nas chrzani to i ja mam ich w poważaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davido24 napisał:

Chrzanić google! Sony lub MS też to prędzej czy później zaoferują i któryś z nich zaoferuje tę usługę od razu dla naszego kraju. Skoro google nas chrzani to i ja mam ich w poważaniu.

Google, wg filmiku, pracuje nad innymi krajami i zamierza je dodać w następnym terminie. Polska ma dobrą infrastrukturę internetową, więc tylko czekać... i sorki, ale Sony już miało taką usługę, nazywała się OnLive i nie przezyła za długo... a Microsoft milczy, ale bodajże na poprzednim E3, coś wspominał że zaprezentuje coś jak będzie gotowe. I problem nie lezy po stronie prędkości, ale pingu... co z tego że masz 200 mbps, jak ping 60 i już nie ma komfortu gry praktycznie żadnego? i tacy użytkownicy Netii mogą sobie rwać włosy z głowy xD

Pożyjemy - zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, nareszciemocna konkurencja na Xbox Game Passa i to jeszcze pozwalająca grać gdziekolwiek. Jeśli wykonanie będzie dobre to może nawet xboxa sprzedam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skal001 napisał:
Davido24 napisał:

Chrzanić google! Sony lub MS też to prędzej czy później zaoferują i któryś z nich zaoferuje tę usługę od razu dla naszego kraju. Skoro google nas chrzani to i ja mam ich w poważaniu.

Google, wg filmiku, pracuje nad innymi krajami i zamierza je dodać w następnym terminie. Polska ma dobrą infrastrukturę internetową, więc tylko czekać... i sorki, ale Sony już miało taką usługę, nazywała się OnLive i nie przezyła za długo... a Microsoft milczy, ale bodajże na poprzednim E3, coś wspominał że zaprezentuje coś jak będzie gotowe. I problem nie lezy po stronie prędkości, ale pingu... co z tego że masz 200 mbps, jak ping 60 i już nie ma komfortu gry praktycznie żadnego? i tacy użytkownicy Netii mogą sobie rwać włosy z głowy xD

Pożyjemy - zobaczymy.

Ja mam netię 100 Mbit/s. Ping na poziomie 2ms do bramy i jakieś 10-12 ms w świat... Czytaj Europa i Azja. Reszta to troche wyższy. Po wi-fi różnica paru milisekund. Kwestia jak wykonany protokół sieciowy w grze... No ale dalej nie widze aby odpalic tytuł w postaci Black Ops 3 i grac w Multi w stadii.. Nasz ping + ping stadii + np w moim wypadku opoznienie tv. Fakt Lg daje radę w trybie game... Sama oferta jeśli chodzi o gry żenada... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w zamyśle chmury nie jest granie na zasadzie game on demand bez konieczności posiadania gry? To tak jakbyśmy mieli wypełnić wniosek online i zanieść go do okienka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisioKGB napisał:

Czy w zamyśle chmury nie jest granie na zasadzie game on demand bez konieczności posiadania gry? To tak jakbyśmy mieli wypełnić wniosek online i zanieść go do okienka?

No wlaśnie mnie to zastanawia, bo z jednej strony musimy mieć abonament, a z drugiej wykupić dostęp do mocniejszych gier i pewnie tytułów premierowych. To tak jakby Netflix za nowe produkcje miał kazać sobie płacić jakieś 2-3 dolce dodatkowego trybutu, bo oglądamy to w dniu premiery.

Niby można to zrozumieć, ale zabija ideę jako takiej platformy związanej z subskrypcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować