Zaloguj się, aby obserwować  
asior34

Bilard, Snooker - Temat Ogólny [M]

459 postów w tym temacie

gram z moim kolegą pajem w bilard!

Mamy też mini bilard ,trudno sie celuje bo bile są małe.

co wy sądzicie o bilardzie , znacie snooker .

puźniej pokaże wam filmik jak trikujemy na mini bilardzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bilard fajny sport, lubię pograć. Snooker oglądam w TV- ci snookerzy są fantastyczni !
I też mam pytanie- zna ktoś adres jakiegoś darmowego bilarda do gry w necie? Chętnie bym sobie z kimś z gram.pl pograł :) chociaż żadna gra nie równa się z grą w bilarda na żywo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w bilarda dobiero 10 wizyt, a już piorę niektórych. Gdybym się nie wycofał z turnieju amatorskiego (nie chciało mi się czekać) to bym zajął lepiej niż ósme miejsce. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam stół bilardowy w domu, więc mam okazję ćwiczyć. Pool jest bardzo fajny. Trzeba dużo ćwiczyć, by dobrym, ale to przychodzi z czasem. Snooker jest dużo trudniejszy i raczej bardziej arystokratyczny. Czasem na Eurosporcie można obejrzeć turniej. Jednym z najlepszych i najpopularniejszych zawodników jest Ronnie O'' Sulivan. On jest świetny w te klocki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem wielkim fanem snookera, ale tylko takim oglądaczem. W moim mieście jest tylko zwyczajny bilard, nie widziałem jeszcze stołu do snookera, żeby tak life się nauczyć. Czasem tylko pogrywam na WP, szkoda że nie ma tam jakiego samouczka do rotacji. Znacie może jeszcze jakiś dobry portal do gry w snookera?

Poza tym oczywiście oglądam namiętnie wszystkie relajce na Eurosporcie. Nie dość, że świetne widowisko, to i jeszcze świetni komentatorzy, nie to co te popłuczyny intelektualne przy skokach narciarskich. Nie dość, że doskonale znają się na rzeczy to jeszcze utrzymają kontakt z widownią poprzez forum. Szkoda, że tam mało jest tych transmisji, a jak już są to trwają zbyt krótko. Kto to widział grać na kilku stołach dziennie, nie da się obejrzeć każdego ;) Doskonale pamiętam też ostatnie mistrzostwa, tuż przed maturą zamiast nauki - oglądanie.

Mam nadzieje, że ten sport zacznie się rozwijać w Polsce i w moim mieście powstanie jakiś klubik. A na razie czekam na retransmisje z Pot Black Cup, a potem Grand Prix pod koniec października. Ciesze się, że EuroSport podpisał umowę na retransmiję wszystkich turniejów cyku pucharowego na kilka dnia, rozrywki nie zabraknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak snooker fajna rzecz można pograć na www.flyordie.pl.

Rooni
O''Sulivan to dobry gracz ale turniej northen ierland trophy przegrał z Ding Junghuiem w finale.

Ding Junghui to obecnie najlepszy gracz młodego pokolenia.

co do relacji też ogłądam komentarz super Przemek Kruk i Rafał Jewtuch.

chciecie coś więcej wiedzieć o snookerze www.147.pl www.worldsnooker.pl www.polskisnooker.pl

i polski związek bilarda www.snooker.pl .


co do poola eurosport też transmituje niewiem kiedy najblirzszy turniej ale transmisja chyba będzie.polskistroneko poolu malo ale dobra stronka www.bilardfrajer.pl dużo zasad ćwiczenia ale jeszcze www.bilardnet.pl.


Bilard to ja lubie i czasami gram i pokonuje wszistki moich kolegów.U mnie stoludo snookera niema więc mogę sie pocieszyć tylko oglądaniem ale mam mini bilard.

Pamiętajcie piszcie jeszcze coś na tym forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 18:56, asior34 napisał:

ja nietrikuje!


Czy Ty rozmiawiasz sam ze sobą???

P.S. A może podbijasz tylko temat?? ;P

Jeszcze raz i zamykamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bilard to bardzo fajny sport, ale lepiej mi się gra w realu niż na kompie. Lubie też snooker. Szkoda, że w moim mieście nie ma nigdzie stołu bo bym se pograł :). Na kompie czasami pykam w CueClub dla relaksu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wole pool shark 2 mało znzna ale fajna gierka grafika 3D i bardzo dużo bilardów ale niema snookera.

Ale jeszce znam gierke world pool lub snooker championships 2004 , wiecie może gdzie można tą gierke pozyskać no pc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować