Zaloguj się, aby obserwować  
asior34

Bilard, Snooker - Temat Ogólny [M]

459 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2007 o 19:53, Lord FANat1c napisał:

A ja za wszystkimi czterema z półfinałów, wszyscy moi najwięksi faworyci odpadli we wcześniejszych
etapach turnieju, a do nich mam stosunek neutralny. Cieszy fakt, że był to najdłuższy finał,
o 3 minuty dłuższy od poprzedniego, a liczył 1 frejm mniej.
A propos - jest już znana kompletna ramówka turniejów rankingowych na przyszły sezon, bo coś
nie mogę znaleźć :(? Jeśli ktoś może, proszę o link.


gdzieś na worldsnooker.com pewnie będzie, ale pierwszy turniej bodajże koło sierpnia tak jak to było w tym sezonie.
co do finału. szkoda trochę, że selby nie wygrał. strasznie mi się podoba jego gra, jest ona bardzo oryginalna.
zadziwiał mnie tymi wbiciami niemożliwych bil, wózkami przez 4 bile, no ale widać było brak tego profesjonalizmu
do zdobycia mistrzostwa świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 22:12, HAGJ napisał:

no ale widać było brak
tego profesjonalizmu
do zdobycia mistrzostwa świata.


Profesjonalizmu może nie - nie był gotowy wewnętrznie jeszcze na takie wyróżnienie. Za rok, dwa lata powinien już bez problemu być mistrzem. Ale to zależy tylko od niego jak się jego kariera potoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 09:25, Mizioltoja napisał:

hej a macie link do strony z finałem bo nie mogłem oglądać bo nie mam eurosportu.
chciałbym go obejrzeć
z góry dziękuje



Całego finału to raczej nigdzie w necie całego niezobaczysz , ale tu jest tyle urywek i gdy by je skręcić może...
http://youtube.com/results?search_query=final+world+championship+2007+snooker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 10:43, Budep napisał:

> hej a macie link do strony z finałem bo nie mogłem oglądać bo nie mam eurosportu.
> chciałbym go obejrzeć
> z góry dziękuje


Całego finału to raczej nigdzie w necie całego niezobaczysz , ale tu jest tyle urywek i gdy
by je skręcić może...
http://youtube.com/results?search_query=final+world+championship+2007+snooker

wielkie dzienki za ten link a obejrzał bym se cały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 10:58, Black Dog napisał:

W Sierpniu, gdzieś tak w połowie. Płaczmy wszyscy. :P:P

Płaczę z Tobą :P. Swoją drogą każdemu człowiekowi należy się odpoczynek, także snookerzystom. I broń Boże nie mówicie, że to niemęcząca praca, to olbrzymi wysiłek dla ciała i umysłu. A jak Wam tęskno do snookera zawsze można iść gdzieś pograć samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś i jutro prawdziwe święto dla miłośników snookera w Polsce.
W Warszawie zostanie rozegrany Turniej Pokazowy - Warsaw Snooker Tour na Torwarze.
Zagrają:
John Higgins - obecny mistrz świata, sześciokrotny mistrz świata - Steve Davis, mistrz świata sprzed roku - Graeme Dott orazMark Selby drugi finalista z ostatnich mistrzostw Świata.
Polskę będą reprezentować:
Rafał Jewtuch, Marcin Nitschke, Krzysztof Wróbel oraz Jarosław Kowalski.

Zasady - system pucharowy. Mecze do 4 wygranych frejmów.
John Higgins vs R. Jewtuch
Steve Davis vs M. Nitschke
Graeme Dott vs J. Kowalski
Mark Selby vs K. Wróbel

Myśle, że największą szanse na przejście do półfinału ma M.Nitschke.
Relacje z Warsaw Snooker Tour będzie można zobaczyć na Canal + Sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 09:26, Rzezim napisał:

Dziś i jutro prawdziwe święto dla miłośników snookera w Polsce.
W Warszawie zostanie rozegrany Turniej Pokazowy - Warsaw Snooker Tour na Torwarze.
Zagrają:
John Higgins - obecny mistrz świata, sześciokrotny mistrz świata - Steve Davis, mistrz świata
sprzed roku - Graeme Dott orazMark Selby drugi finalista z ostatnich mistrzostw Świata.
Polskę będą reprezentować:
Rafał Jewtuch, Marcin Nitschke, Krzysztof Wróbel oraz Jarosław Kowalski.

Zasady - system pucharowy. Mecze do 4 wygranych frejmów.
John Higgins vs R. Jewtuch
Steve Davis vs M. Nitschke
Graeme Dott vs J. Kowalski
Mark Selby vs K. Wróbel

Myśle, że największą szanse na przejście do półfinału ma M.Nitschke.
Relacje z Warsaw Snooker Tour będzie można zobaczyć na Canal + Sport


Mam być szczery ? Żaden nie ma szans wg mnie. Nawet Davis, który lata świetności ma za sobą jest mocnym zawodnikiem. No niestety Polska nie ma takich tradycji i umiejętności jak WB czy Australia bądź nawet Stany. Ale trzymać kciuki będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie powstało zapowiadana nowe forum snookerowe pod 147.pl. - WRESZCIE JEST! Link: http://[m]. Teraz wszyscy fani snookera w Polsce będą w końcu mieli gdzie spokojnie podyskutować na tematy związane z tym pięknym sportem.

Jakie wasze typy na inaugurujący sezon turniej Shanghai Masters? Ja jakoś nie mam jeszcze zdania.

[m - 007]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 22:54, Lord FANat1c napisał:

Właśnie powstało zapowiadana nowe forum snookerowe pod 147.pl. - WRESZCIE JEST! Link: http://(...)
Teraz wszyscy fani snookera w Polsce będą w końcu mieli gdzie spokojnie podyskutować na tematy
związane z tym pięknym sportem.


Powinieneś wiedzieć, że na tym forum zamieszczanie reklam jest zabronione... snooker to piękny sport, ale to nie upoważnia cię do łamania zasad regulaminu tego forum... którego zapewne nie przeczytałeś...


Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię, licz się za słowami, za kogo Ty mnie masz? To moje konto, moja sprawa, czy stracę punkty, czy nie. Tu akurat liczyłem się z takim faktem, potraktowałem reklamę jako dobry zamiar, nawet takim kosztem. Nie ingeruj, bo ja nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że w Polsce nie ma żadnego dobrego snookerzysty bo to naprawde ciekawy sport. Już niemogę się doczekać rozpoczęcia sezonu bo w końcu będzie co oglądać w tv. Ja sam lubie pograc w zwykłego bilarda bo w snookera nima gdzie. Pozdro dla fanów tego sportu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 21:39, Coxsik napisał:

Szkoda że w Polsce nie ma żadnego dobrego snookerzysty bo to naprawde ciekawy sport. Już niemogę
się doczekać rozpoczęcia sezonu bo w końcu będzie co oglądać w tv. Ja sam lubie pograc w zwykłego
bilarda bo w snookera nima gdzie. Pozdro dla fanów tego sportu


Ja tak samo. Oglądam snooker uwielbiam ten sport (zobaczcie GS''a a sie przekonacie). Ja również gram tylko w zwykłego bilarda. Nasuwa sie pytanie kto wygra następny sezon? Stawiam na Higgins , bo po tej wspanialej grze w Mistrzowstwach Świata. NA dodatek doszedł do finału ''naszego'' turnieju , ale Selby się zrewanżował za finał.
Jeszcze wsiapaniała gra na turnieju w Honk Kongu faworyzuje J.Higginsa.( http://147.pl/article.php?_cat=wiadomosci&_id=216)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 21:57, Budep napisał:

> Szkoda że w Polsce nie ma żadnego dobrego snookerzysty bo to naprawde ciekawy sport. Już
niemogę
> się doczekać rozpoczęcia sezonu bo w końcu będzie co oglądać w tv. Ja sam lubie pograc
w zwykłego
> bilarda bo w snookera nima gdzie. Pozdro dla fanów tego sportu

Ja tak samo. Oglądam snooker uwielbiam ten sport (zobaczcie GS''a a sie przekonacie). Ja również
gram tylko w zwykłego bilarda. Nasuwa sie pytanie kto wygra następny sezon? Stawiam na Higgins
, bo po tej wspanialej grze w Mistrzowstwach Świata. NA dodatek doszedł do finału ''naszego''
turnieju , ale Selby się zrewanżował za finał.
Jeszcze wsiapaniała gra na turnieju w Honk Kongu faworyzuje J.Higginsa.( http://147.pl/article.php?_cat=wiadomosci&_id=216)

Ja też myślę że Higgins bedzie wojował w tym sezonie ale nie można zapomnieć o Davidsonie, Hendrym no i może ASelby który troszkę tą formę miał nieruwna ale chciałbym żeby chłopak wygrywał bo jest naprawde dobry.
PS: A Hendry dlatego bo go lubie szkoda ze nie gra tak jak pare lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 22:08, Coxsik napisał:

> > Szkoda że w Polsce nie ma żadnego dobrego snookerzysty bo to naprawde ciekawy sport.
Już
> niemogę
> > się doczekać rozpoczęcia sezonu bo w końcu będzie co oglądać w tv. Ja sam lubie pograc

> w zwykłego
> > bilarda bo w snookera nima gdzie. Pozdro dla fanów tego sportu
>
> Ja tak samo. Oglądam snooker uwielbiam ten sport (zobaczcie GS''a a sie przekonacie).
Ja również
> gram tylko w zwykłego bilarda. Nasuwa sie pytanie kto wygra następny sezon? Stawiam na
Higgins
> , bo po tej wspanialej grze w Mistrzowstwach Świata. NA dodatek doszedł do finału ''naszego''

> turnieju , ale Selby się zrewanżował za finał.
> Jeszcze wsiapaniała gra na turnieju w Honk Kongu faworyzuje J.Higginsa.( http://147.pl/article.php?_cat=wiadomosci&_id=216)

Ja też myślę że Higgins bedzie wojował w tym sezonie ale nie można zapomnieć o Davidsonie,
Hendrym no i może ASelby który troszkę tą formę miał nieruwna ale chciałbym żeby chłopak wygrywał
bo jest naprawde dobry.
PS: A Hendry dlatego bo go lubie szkoda ze nie gra tak jak pare lat temu


Davidson?! Ten snookerzystak 2 razy zagra w turnieju a Ty go typujesz ze będzie dobrze występował w tym sezonie? lol.
I jesze Roonie O''sullivan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować