Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2019: Star Wars Jedi: Fallen Order - pierwsze screeny i nowe informacje. Nie będzie ekranów ładowania

4 posty w tym temacie

pepsi
Twórcy Star Wars Jedi: Fallen Order inspirują się seriami Dark Souls i Metroid. Obiecują również brak ekranów ładowania i zdradzają co nieco o statku, którym będzie podróżował Cal.

Przeczytaj cały tekst "E3 2019: Star Wars Jedi: Fallen Order - pierwsze screeny i nowe informacje. Nie będzie ekranów ładowania" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten tytuł już mnie kompletnie nie interesuje nie dość, że mechanika i gameplay przystowany dla 10 latków grających na padach to jeszcze beznadziejne postacie aż się patrzeć na nich nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KucharzSnaf napisał:

Ten tytuł już mnie kompletnie nie interesuje nie dość, że mechanika i gameplay przystowany dla 10 latków grających na padach to jeszcze beznadziejne postacie aż się patrzeć na nich nie mogę.

Jeśli gra jest pod pada to jest dla 10 latków? Taki komentarz od razu sugeruje, że po prostu cię na pada nie stać więc narzekasz. Dark Sous to wg ciebie też gra dla 10 laków bo pad? Postacie były wzorowane na aktorach więc nie wiem co ci w nich przeszkadza. Sama grafika jest na bardzo dobrym poziomie i ja osobiscie jestem zadowolony z opkazu, który ukazał przygodową grę akcji, czyli to czym fallen order miał być . Jeśli mechanika rzeczywiscie bedzie podobna do tej z Dark Souls to będę pozytywnie zaskoczony chociaż to ciężko ocenić po gameplay'u dopóki się samemu nie zagra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko główny bohater tropiony przez cały galaktyczne imperium, w okresie gdzieś pomiędzy 3 i 4 epizodem będzie sobie wesoło przemierzać galaktyczne rubierza, a i gdzie nie gdzie przystanie, żeby sobie surowców dokupić na nowe firanki do statku. No tak średnio bym powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować