Zaloguj się, aby obserwować  
H1ghlander

Assassin''s Creed - Temat Ogólny

2723 postów w tym temacie

Dnia 15.07.2007 o 21:12, marcincinek15 napisał:

Fajny wywiad, już ściągam.. Chociaż na dobrą sprawę nie ma w nim nic nowego ;)


każda okazja jest dobra by posłuchać/zobaczyć Jade :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu jak słyszę imie Jade Raymond to mi sie z Jade Empire kojarzy :D.
Tak swoja droga ostatnio na E3 pokazany kod byl jeszcze mocno niedopracowany(jak slyszalem) a czasu jest juz nie wiele do wydania. To troche niepokojace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że jeszcze trochę popracują nad kodem, i nie wypuszczą gry tak niedopracowanej jak SC: Double Agent... Pozostaje nam tylko czekać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 10:46, KloniskO napisał:

Nie wiem czemu jak słyszę imie Jade Raymond to mi sie z Jade Empire kojarzy :D.
Tak swoja droga ostatnio na E3 pokazany kod byl jeszcze mocno niedopracowany(jak slyszalem)
a czasu jest juz nie wiele do wydania. To troche niepokojace.


Premiera listopad, co daje nam ok. 4 miesiące (nie wnikając konkretnie w dni), odliczamy miesiąc na tłoczenie itp... Mamy 3 miesiące. Biorąc pod uwagę fakt, że nie ma info, w jakiej fazie jest gra zakładamy, że prace są już na wielkim ukończeniu, co daje nam 2,5 miesiąca na samą optymalizację kodu - mało? Czy ja wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wcale nie tak mało... Myślę, że 2,5 miesiąca wystarczy, w końcu twórcy nie mają tak wielu rzeczy do poprawki. Wszystko najważniejsze jest już w zasadzie gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 12:48, marcincinek15 napisał:

To wcale nie tak mało... Myślę, że 2,5 miesiąca wystarczy, w końcu twórcy nie mają tak wielu
rzeczy do poprawki. Wszystko najważniejsze jest już w zasadzie gotowe.

Muszą jeszcze poprawić bugi. Na filmiku z gameplay (jest na YouTube na kanale gram.pl) widać jeszcze ich troszkę. Martwi przeciwnicy zawieszają sie w powietrzu, itp. Ale to chyba normalne, w becie tak ogromnej gry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady.. takie proste i zauważalne dla oka błędy na pewno zostaną poprawione. Gorzej z bugami mnie widocznymi dla oka lub pojawiającymi się tylko w niektórych miejscach. Jednak jest optymistycznie nastawiony i myślę, że i te błędy poprawią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 12:59, marcincinek15 napisał:

No bez przesady.. takie proste i zauważalne dla oka błędy na pewno zostaną poprawione. Gorzej
z bugami mnie widocznymi dla oka lub pojawiającymi się tylko w niektórych miejscach. Jednak
jest optymistycznie nastawiony i myślę, że i te błędy poprawią ;)

Też mam taką nadzieję. I mogą jeszcze troszkę poprawić interakcję z przechodniami. Teraz to "rozpychanie się" troszkę dziwnie wygląda. Natomiast jeśli chodzi o akrobacje. Nic innego, tylko Książę z Persji ;) Nie wątpię że dołożą nowe akrobacje/animacje, ale triki bardzo podobne do tych z PoP-a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli widziałeś tylko rozpychanie to żałuj. Przechodnie będą się na Ciebie rzucać jeżeli strażnicy będą Cię gonić. Staną się Twoimi wrogami i dlatego będzie trzeba się od nich odpędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 13:51, Kamina napisał:

Jeżeli widziałeś tylko rozpychanie to żałuj. Przechodnie będą się na Ciebie rzucać jeżeli strażnicy
będą Cię gonić. Staną się Twoimi wrogami i dlatego będzie trzeba się od nich odpędzać.

Widać to na jakimś trailerze z gameplaya ? Bo na tym co ja oglądałem, to nie przypominam sobie żeby było ... No chyba że brałaś/brałaś (nie wiem jak się zwracać) te info tylko z zapowiedzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 14:04, marcincinek15 napisał:

Na pewno nie ma tego na żadnym filmiku.. ale też gdzieś o tym czytałem. Nie wiem czy nie w
jednym z CD-Action ;)


Możliwe że właśnie stamtąd brałem informacje na ten temat. Cóż macie racje można mówić jedno możemy zobaczyć drugie... ale bądźmy dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 14:57, marlin15 napisał:

zapowiada sie siwetna gra....fajnie bo zabujstwa nie sa kryte tylko przy siwadkach.. .ale pewnie
bede takie co bedzie mozna lub trzeba z dyskrecja wykonac...

Obyś miał rację bo nie chciałbym takiej monotonii ,zabij przy świadkach i uciekaj, przydałoby sie zróżnicowanie zadań.Choćby cos takiego jak , dosyp trucizny do napoju ofiary czy coś w tym stylu .Ale nawet bez tego kupię te grę, bo to będzie hicior !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam witam i o zdrowie pytam...a wracajac do tematu,sa moze juz jakies new filmiki prezentujace gre z innej perspektywy naprzyklad wiecej walki,wiecje gry a nie trailery? jak tak o link bym prosil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 16:21, KloniskO napisał:

Wszystko pięknie. Wydaje sie ze juz nic nie jest w stanie zepsuc w konkretny sposób gry. Tylko
zeby jeszcze byla dobrze zoptymalizowana...


Ja tu widzę, że się zrobił klub mały narzekaczy. Dlaczego ma być źle zoptymalizowana? Przecież to Ubi Montreal. LUDZIE! Oni zrobili PoP: SoT - czy to nie wystarczająca rekomendacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 16:34, syriusz.b napisał:

> Wszystko pięknie. Wydaje sie ze juz nic nie jest w stanie zepsuc w konkretny sposób gry.
Tylko
> zeby jeszcze byla dobrze zoptymalizowana...

Ja tu widzę, że się zrobił klub mały narzekaczy. Dlaczego ma być źle zoptymalizowana? Przecież
to Ubi Montreal. LUDZIE! Oni zrobili PoP: SoT - czy to nie wystarczająca rekomendacja?


Zrobili także SC: Double agent. Chociaż nie wiem czy to dokładnie te studio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować