Zaloguj się, aby obserwować  
H1ghlander

Assassin''s Creed - Temat Ogólny

2723 postów w tym temacie

Mam pytanko - co prawda są pierwsze wymagania podane, chciałem się spytać jak ta gra według tych wymagań pójdzie na moim sprzęcie (w opisie). Z góry thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 17:44, zajacisko napisał:

Mam pytanko - co prawda są pierwsze wymagania podane, chciałem się spytać jak ta gra według
tych wymagań pójdzie na moim sprzęcie (w opisie). Z góry thx.



Na Średnich ci odpali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykra wiadomosc dla wszystkich oczekujacych na AC na PC.
Kolejne produkcje francuskiego koncernu Ubisoft zaliczają opóźnienie. Tym razem sytuacja ta dotknęła trzy tytuły, w tym pecetową edycję Assassin’s Creed, która trafi do sprzedaży w terminie o miesiąc późniejszym niż pierwotnie zakładano.

Początek światowej sprzedaży komputerowej wersji przygód Altaira planowany jest obecnie na dzień 28 marca. Z niepotwierdzonych informacji wynika, że powodem przesunięcia daty premiery jest chęć optymalizacji kodu, która powinna przyczynić się do zauważalnego obniżenia wymagan sprzetowych gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 09:32, MLODY2K6 napisał:

Początek światowej sprzedaży komputerowej wersji przygód Altaira planowany jest obecnie na
dzień 28 marca. Z niepotwierdzonych informacji wynika, że powodem przesunięcia daty premiery
jest chęć optymalizacji kodu, która powinna przyczynić się do zauważalnego obniżenia wymagan
sprzetowych gry

Ajajaj :(
No cóż, jeśli optymalizują kod, to mogę poczekać. Zawsze gra będzie chodzić lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 20:35, Master J napisał:

Ja mam takie pytanko do konsolowców.U was na pudełku macie 16+ czy 18+?


ja na swoim egzemplarzu mam 18+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 10:19, Logan10 napisał:

Czy jest juz demo assassina ?


jesli chodzi o PC to nie ma. A jak jest na konsole to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha już wiemy!! Assassin''s Creed w edycji "przedsprzedażowej" specjalnej w sklepie cenega za 99zł, a całkiem bogaty(numerowany metalowy box, gra, gra na komórkę, inne bajery) a zwykła za 79zł dla zarejestrowancyh w "kompanii graczy". Planowana premiera gry w sklepie cenegi to 28 marca!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielu właśnie napaliło sie na ten mbox:) Aha mam pytanie do ''''konsolowców'''' Czy moment jak sie ucieka po ''''akcji'''' tzn po zabiciu swojego celu,czy ucieczka po dachach naprawde sprawia taką radoche jak pisali?Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 16:02, Alexx1 napisał:

Jeszcze można walnąć zniżkę. Myślicie, że na moim Pentium d 820 i Nvidii 7300 GT ruszy
na minimalnych?


powinien przecież lista obsługiwanych kart zaczyna sie od 6600.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 16:02, rafekx 12 napisał:

Aha mam pytanie do ''''konsolowców'''' Czy moment
jak sie ucieka po ''''akcji'''' tzn po zabiciu swojego celu,czy ucieczka po dachach naprawdę
sprawia taką radoche jak pisali?Pozdro


Początkowo tak. Później zaczyna to wszystko być powoli nużące... Misje polegające na tym samym, ucieczki itp. Wszystko wygląda pięknie i można sobie pobiegać, ale wiadomo - powtarzalność misji w końcu nudzi.

Ja i tak kupię tę grę[wersję PC] na pewno, chociażby po to by sobie pobiegać po tych dachach i modlić się nad ciałami zabitych strażników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 16:02, rafekx 12 napisał:

Wielu właśnie napaliło sie na ten mbox:) Aha mam pytanie do ''''konsolowców'''' Czy moment
jak sie ucieka po ''''akcji'''' tzn po zabiciu swojego celu,czy ucieczka po dachach naprawde
sprawia taką radoche jak pisali?Pozdro


Nom sprawia dużo radochy ale po pewnym czasie raczej sie znudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 16:09, cubba napisał:

> Aha mam pytanie do ''''konsolowców'''' Czy moment
> jak sie ucieka po ''''akcji'''' tzn po zabiciu swojego celu,czy ucieczka po dachach
naprawdę
> sprawia taką radoche jak pisali?Pozdro

Początkowo tak. Później zaczyna to wszystko być powoli nużące... Misje polegające na
tym samym, ucieczki itp. Wszystko wygląda pięknie i można sobie pobiegać, ale wiadomo
- powtarzalność misji w końcu nudzi.

Ja i tak kupię tę grę[wersję PC] na pewno, chociażby po to by sobie pobiegać po tych
dachach i modlić się nad ciałami zabitych strażników ;)

Ja kupuję tą grę mimo:
a) zniechęcających opinii kumpli lubiących FPS-y:D
b)...,że mi nie pójdzie

Nie po to czekałem na tą grę od pierwszego newsa by teraz jej nie kupić! Na domiar dobrego zdążyłem już walnąć zniżkę (^^) na metal box''a. Teraz ciekwe czy doczekam się do kwietnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować