Zaloguj się, aby obserwować  
H1ghlander

Assassin''s Creed - Temat Ogólny

2723 postów w tym temacie

Czego się czepiacie, nie ja to wymyśliłem. Czytaliście CDA? Byliście na forum Ubi? Wątek "All known facts about AC" - "Apparently, Altair has a wife"
Więc z pretensjami nie do mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 14:25, PRINCE JANEK napisał:

Zabójca + żona = wątpię w to i to bardzo :)

no wiesz on żone może miec, znudzi mu sie pokaze dlaczego jest zabojca:D i znajdzie sobie druga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 15:27, Mateusz9214 napisał:

> Zabójca + żona = wątpię w to i to bardzo :)
no wiesz on żone może miec, znudzi mu sie pokaze dlaczego jest zabojca:D i znajdzie sobie
druga

nie głupi pomysł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteśmy o żonie i tym, że Altair jest zabójcą... Co w tym dziwnego? Arabowie widać lubili zabawiać się z kobietami. :P
Z drugiej jednak strony różne źródła mówią, że cała fabuła opierać się ma na "pamięci genetycznej" jakiegoś człowieka, a więc z kimś bohater musiał mieć potomków, by w końcu tysiąc lat (może trochę mniej) później grupa naukowców odtwarzała jego życie dzięki wysokiej technologii i jego pra, pra, pra - i tak dalej - wnukowi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 21:10, Noxbi napisał:

Skoro jesteśmy o żonie i tym, że Altair jest zabójcą... Co w tym dziwnego? Arabowie widać lubili
zabawiać się z kobietami. :P
Z drugiej jednak strony różne źródła mówią, że cała fabuła opierać się ma na "pamięci genetycznej"
jakiegoś człowieka, a więc z kimś bohater musiał mieć potomków, by w końcu tysiąc lat (może
trochę mniej) później grupa naukowców odtwarzała jego życie dzięki wysokiej technologii i jego
pra, pra, pra - i tak dalej - wnukowi. :)


jak zrobią to z tymi archeologami to poprostu gra straci dla mnie pewien urok no bo pomyślcie gra o średniowiecznym zabójcy zaczynająca się od oglądania jego zwłok przez parę zasuszonych staruszków w okularach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko - czy orientujecie sie kiedy zostanie wydana owa gra oraz czy będzie ona dostępna na PC bo jak narazie po odwiedzeniu paru stronek związanych z grą dowiedziałem sie tylko że bedzie ona na pewno wydana na X-BOX''a?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 21:42, Dark Assasin napisał:

Mam takie pytanko - czy orientujecie sie kiedy zostanie wydana owa gra oraz czy będzie ona
dostępna na PC bo jak narazie po odwiedzeniu paru stronek związanych z grą dowiedziałem sie
tylko że bedzie ona na pewno wydana na X-BOX''a?

Pozdrawiam


Z tego co wiem na pewno bedzie na PC a co do wydania to nie wiadomo cenega jakoś się nie kwapi z daniem informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 21:13, Gall historyk napisał:

gra o średniowiecznym zabójcy zaczynająca się od oglądania jego zwłok przez parę zasuszonych
staruszków w okularach

Czy ja wiem... Ubi nie podaje zbyt szczegółowych danych na ten temat, ten interface, matrixowe cyferki na celach i tym podobne sugerują, że to ci "archeolodzy" będą raczej z dalszej przyszłości i posługiwać się będą bardziej zaawansowaną technologią, więc chyba żadnych zwłok nie zobaczymy (a kto wie, czy przez te 1000 lat jego ciało nie obróciło się w proch).
Czytałem gdzieś, że Kristen Bell podkładająca głos pod jedną z postaci w wywiadzie z IGN powiedziała, że fabuła AC krąży wokół badań nad genetyką i próby udowodnienia, że wspomnienia i wiedza mogą być przekazywane przy pomocy DNA. Aktorka wspomina o grupie naukowców prowadzących badania nad ludźmi. Możliwe, że np. w drugiej części sterować będziemy jednym z tych ludzi stosując sztuczki Altaira... Fajnie by było. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 21:46, PtaQ15 napisał:

Assassin''s creed będzie wydany na PC , PS3 i X360 pod koniec 2007 roku.


listopad to jeszcze nie taki koniec roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 22:05, syriusz.b napisał:

listopad to jeszcze nie taki koniec roku


Rzeczywiście :), ale możliwe, ze chodziło Mu o polskie wydanie, a znając Cenegę, to nie wiadomo, czy to nawet koniec roku będzie ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w wielu screnach widać tylko 4 palce Altaira Wycielu mu palca żeby zamontować to ustrojstwo? Jeżeli tak to czy nie mogli tego innaczej zrobić?Grać kaleką?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 18:36, necron1501 napisał:

Mam pytanie w wielu screnach widać tylko 4 palce Altaira Wycielu mu palca żeby zamontować to
ustrojstwo? Jeżeli tak to czy nie mogli tego innaczej zrobić?Grać kaleką?:D



Obcięcie palca u asasynów(przynajmniej w grze) to rytuał inicjacji nowego zabójcy.Ma to 2 cele
1. Wiedzą że jest oddany sprawie
2. Ostrze wysuwa sie nie kalecząc właściciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 18:42, Gall historyk napisał:

> Mam pytanie w wielu screnach widać tylko 4 palce Altaira Wycielu mu palca żeby zamontować
to
> ustrojstwo? Jeżeli tak to czy nie mogli tego innaczej zrobić?Grać kaleką?:D


Obcięcie palca u asasynów(przynajmniej w grze) to rytuał inicjacji nowego zabójcy.Ma to 2
cele
1. Wiedzą że jest oddany sprawie
2. Ostrze wysuwa sie nie kalecząc właściciela


Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie!!!To przesada Ubi sobie chyba żarty robi!!!No ale jak chcą stracić ich sprawa, uważam że ten zabieg był co najmniej głupi i niesprawiedliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Dziwna sprawa. Na Assassin''s Creed czekam z wielką niecierpliwością. Zacząłem już zbierać kasę na lepszy sprzęt i w miarę możliwości, może EK. Z jednej strony będę miał trochę więcej czasu na zebranie odpowiedniej sumy, a gra (mam nadzieję) zostanie odpowiednio zoptymalizowana. Z drugiej, nastawiłem się na ten listopad (być może nawet grudzień) i jak nigdy dotąd zdenerwowałem się jak przeczytałem tę informację... >_< A więc pozostaje poczekać dłużej, no cóż takie rzeczy się zdarzają... Mam przynajmniej nadzieję, że znajdą się jakieś bonusy (w sumie Ubisoft lubi wydawać gry, które na różnych platformach wyglądają zupełnie inaczej). :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Z pewnych źródeł dowiedziałem się, że powstała (czy powstaje) książka o przygodach Altaira. Czy ktoś wie, czy książka trafi do polskich księgarni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować