Zaloguj się, aby obserwować  
H1ghlander

Assassin''s Creed - Temat Ogólny

2723 postów w tym temacie

Hmmm...Tak jak wcześniej mówił mój poprzednik gra jest tak jakby osadzona w XXI wieku.Na razie technologia nie jest aż tak rozwinięta ale nawet jeśli udałoby się takie coś zrobić jak tamtejsi naukowcy to z pewnością występowałyby zakłócenia w postaci liczb itp.:)
Więc te liczby to chyba do nadania klimatu "laboratorium" w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 18:27, Master J napisał:

Hmmm...Tak jak wcześniej mówił mój poprzednik gra jest tak jakby osadzona w XXI wieku.Na razie
technologia nie jest aż tak rozwinięta ale nawet jeśli udałoby się takie coś zrobić jak tamtejsi
naukowcy to z pewnością występowałyby zakłócenia w postaci liczb itp.:)
Więc te liczby to chyba do nadania klimatu "laboratorium" w grze.


Szkoda :(. Bardzo liczyłem na średniowieczny klimat tej gry, a obawiam się że jego nie będzie :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 20:11, blackdeath napisał:

Czy to prawda że system walki będzie podobny do tego z Gothica 3???


Nie wiem gdzie usłyszałeś taką bzdurę. System walki w AC ma być/jest rewelacyjny, a ten z Gothiców jest co najmniej kiepski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku przykro mi to powiedziec ale reklame AC widziałem na RTL II , czyli niemiecki kanał ;] Możliwe że znajdziesz na youtube , wpisz : Assassin''s Creed Werbung

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 12:07, MonczynF napisał:

oj niech już na blaszka wychodzi już nie mogę się doczekać:):) wie Ktoś którego jest planowana
premiera na PC??

AFAIR światowa premiera wersji na PC ustalona jest na marzec 2008.
O wersji na PC jest oddzielny temat - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=28998#u_110
Tam lepiej o to pytać, bo tamci forumowicze są bardziej zorientowani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 18:36, Matis99 napisał:

według mnie x360 jest lepszy może i gry som droższe ale żeby złożyć komputer o takiej mocy
trzeba trochę wydac


Phii też mi coś, Crysis został wydany tylko na blaszaki bo zwykła konsola by go nie uciągneła. Myśle że AC nie ma kosmicznych wymagań, może będzie wymagał jedynie lepszej karty a reszta.... pół biedy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PC to podstawa, konsole można kupić przy okazji. Zresztą, teraz doskonale widać, że gracze konsolowi dostali produkt lekko mówiąc niedopracowany - tyle, że szybciej od nas. Zanim AC wyjdzie na PC będzie poprawiony spaczowany i bóg wie co jeszcze. Konsolowcy to teraz takie króliki doświadczalne, bo i tak prędzej czy później większość gier z konsol trafia na PC w jeszcze lepszej formie jak głośny ostatnio GoW ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 18:38, DartiReviMaster napisał:

> według mnie x360 jest lepszy może i gry som droższe ale żeby złożyć komputer o takiej
mocy
> trzeba trochę wydac

Phii też mi coś, Crysis został wydany tylko na blaszaki bo zwykła konsola by go nie uciągneła.
Myśle że AC nie ma kosmicznych wymagań, może będzie wymagał jedynie lepszej karty a reszta....
pół biedy xD

Hmm ja juz w temacie o next genach podawalem link do tego ze cryssis wyjdzie na ps3 :P
A teraz pytanie o AC do tych co maja ta gre na PS3 czy to prawda ze gra wyraznie zwalnia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: Czy osoba, która ma już grę, czy mogłaby napisać o niej parę słów? Czy warto? Czy wciąga? Czy jest świetna? Jak jest ze sterowaniem? :-)

Bo się noszę z zakupem troszkę... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, ale spotkałem się też z opiniami zgoła innymi, cytat:
"spędził on w grze około 17 godzin, przeszedł około 1/4 i jest zachwycony jak rzadko" :P

Kurna, chyba i tak kupię, o, nie ma bata ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować