Zaloguj się, aby obserwować  
H1ghlander

Assassin''s Creed - Temat Ogólny

2723 postów w tym temacie

Gra wygląda na zajefajną! mam na nią chętkę prawie tak jak na to, żeby wreszcie w Wieśka pograć:P Mam nadzieję, że nie będzie wymagała kompa z N.A.S.A :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 12:28, windows00 napisał:

> oj niech już na blaszka wychodzi już nie mogę się doczekać:):) wie Ktoś którego jest planowana

> premiera na PC??
AFAIR światowa premiera wersji na PC ustalona jest na marzec 2008.
O wersji na PC jest oddzielny temat - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=28998#u_110
Tam lepiej o to pytać, bo tamci forumowicze są bardziej zorientowani :)



Wielkie dzięki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam PC - gram tylko na nim w CS''a, mam klan, serwer... Tak naprawdę nie miałbym za dużo czasu na grę w nowe gry na PC, dlatego jestem ciekaw X360... I chyba jednak go kupie, dla AC, bo nie wytrzymam do marca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 17:28, witkab napisał:

Mam kilka pytań:
1.Kiedy ta gra wyjdzie na kompa?
2.Czy ktoś słyszał już jakieś recenzje o tej grze?
3.Czy zna ktoś wymagania?

1.Zanim zadasz pytania poszukaj odpowiedzi w temacie
2.Zanim zadasz pytania poszukaj odpowiedzi w temacie
3.Zanim zadasz pytania poszukaj odpowiedzi w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 17:28, witkab napisał:

Mam kilka pytań:
1.Kiedy ta gra wyjdzie na kompa?
2.Czy ktoś słyszał już jakieś recenzje o tej grze?
3.Czy zna ktoś wymagania?

1. Wtedy
2. jest już w cholerę recenzji i jeszcze trochę ;)
http://www.metacritic.com/games/platforms/ps3/assassinscreed?q=creed
http://www.metacritic.com/games/platforms/xbox360/assassinscreed?q=creed
3. wymagane PS3 lub Xbox 360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może co się dzieje z polską premierą? miała być 16, potem w empiku powiedzieli że 23, teraz na empik.com mają datę premiery 30 listopada, a jak doda się ją do koszyka i sprawdzi kiedy wyślą to jest napisane 7 grudnia....;/ na stronie polskiego dystrybutora jest "listopad 2007"... tak bardzo chcę już przegrzewać moją Xskrzynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 21:42, Bloody Adi napisał:

Wiecie może co się dzieje z polską premierą? miała być 16, potem w empiku powiedzieli że 23,
teraz na empik.com mają datę premiery 30 listopada, a jak doda się ją do koszyka i sprawdzi
kiedy wyślą to jest napisane 7 grudnia....;/ na stronie polskiego dystrybutora jest "listopad
2007"... tak bardzo chcę już przegrzewać moją Xskrzynkę :)


Empik bierze od Cenegi - Cenega chce tłumaczyć instrukcje i pudełko od gry i grę wyda "pod koniec miesiąca" - chcesz mieć 3xA to Ultima, albo sklep PSX Extreme (polecam to pierwsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorki za post pod postem, ale fajny bug dziś miałem i chciałem go opisać (opis wklejam z innego forum, gdzie to pisałem, bo 2 razy nie będę pisał o tym samym, tylko innymi słowami, jak mogę wkleić :p)

(bodajże) Memory Block 4, ostatnie miasto. Mam zabić tego gościa, co publicznie dokonuje egzekucji "dla zabawy". Jako że czasami trafiają się "świry", które Altaira popychają bez powodu to i ja na takiego trafiłem, a ten mnie wydał i rzucili się na mnie wszyscy (łącznie z moim celem), pomijam, że było ich z 15 no ale dopadłem wreszcie typa no i go przewróciłem, Altair skacze z igłą i przeniknął (w połowie) przez ścianę, zrobił ten ruch "ostateczny", ale zanim go skończył mój cel wstał sobie :lol: i ja już mam się podnieść i go znowu bić, ale włącza się kolejny odcinek "rozmów z trupem" (tam gdzie Altair kładzie ofiarę i z nią gada), tylko fajnie, że ktoś kład ofiarę, ale tego kogoś nie było widać :p Widoczny był tylko typ co go zabiłem, a Altair miał czapkę niewidkę, bo go w ogóle tam nie było :D :D Ledwo się Pan położył i nagle on też znika i pojawia się Altair, który spada sobie w nicość i leci i leci i leci i leci i leci... Co najlepsze: jak tak sobie leciałem to po wciśnięciu "B" i kierunków Altair robił ruchy rękami jak by pływał xD i kto tu mówi, że on nie potrafi :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh może zabrzmi to trochę dziwnie ale moja mama zadzwoniła do cenegi dowiedziec sie kiedy premier i dlaczego sie tak przedluza... okazalo sie ze w polsce nie bedzie Ek bo nie przyslail i nie przysla... <beczy>
W zamian za to cenega w pon wysle maile do wszystkich ktorzy zamowili. Przez to ze nie bedzie EK w rekompensate bedze o wiele wiele nizsza cena i bedzie mozna sobie wybrac jakis gadzet typu koszulka czy coś tam... To moja mama usłyszała ad pracownika cenegi wiec uwazam to za potwierdzone, a jak sie potwierdzi tego maila w pon to we wtorek wysylaja AC...

Sorry za bledy ale pisze na szybko i z nie swojego kompa (mi net wysiadl...)

Bye bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 17:07, W.S.A.D napisał:

Gra wygląda na zajefajną! mam na nią chętkę prawie tak jak na to, żeby wreszcie w Wieśka pograć:P
Mam nadzieję, że nie będzie wymagała kompa z N.A.S.A :)

to było by straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 17:41, Orteos napisał:

heh może zabrzmi to trochę dziwnie ale moja mama zadzwoniła do cenegi dowiedziec sie kiedy
premier i dlaczego sie tak przedluza... okazalo sie ze w polsce nie bedzie Ek bo nie przyslail
i nie przysla... <beczy>
W zamian za to cenega w pon wysle maile do wszystkich ktorzy zamowili. Przez to ze nie bedzie
EK w rekompensate bedze o wiele wiele nizsza cena i bedzie mozna sobie wybrac jakis gadzet
typu koszulka czy coś tam... To moja mama usłyszała ad pracownika cenegi wiec uwazam to za
potwierdzone, a jak sie potwierdzi tego maila w pon to we wtorek wysylaja AC...

Sorry za bledy ale pisze na szybko i z nie swojego kompa (mi net wysiadl...)

Bye bye


Ja nie moge, takie numery odstawiac... Nigdy nie lubiłem cenegi... Wole CD-Projekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD-Projekt lepiej wywiązuje się ze swoich obowiązków. Ale mogli by czasami zająć się fajnymi grami, takimi jak ET:Quake Wars czy tym podobne. A i niech więcej gier na X''a wydają :) A co do Assasin''s Creed''a, to co tak konkretnie miało się znajdować w tej EK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 15:13, arekskate napisał:

CD-Projekt lepiej wywiązuje się ze swoich obowiązków. Ale mogli by czasami zająć się fajnymi
grami, takimi jak ET:Quake Wars czy tym podobne. A i niech więcej gier na X''a wydają :) A
co do Assasin''s Creed''a, to co tak konkretnie miało się znajdować w tej EK?

Poza grą, ścieżką dźwiękową, plakatem bodajże, coś na co pewnie najwięcej ludzi wyda te 200 zł:) Figurka Altaira z mocnych materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 16:01, W.S.A.D napisał:

> CD-Projekt lepiej wywiązuje się ze swoich obowiązków. Ale mogli by czasami zająć się fajnymi

> grami, takimi jak ET:Quake Wars czy tym podobne. A i niech więcej gier na X''a wydają
:) A
> co do Assasin''s Creed''a, to co tak konkretnie miało się znajdować w tej EK?
Poza grą, ścieżką dźwiękową, plakatem bodajże, coś na co pewnie najwięcej ludzi wyda te 200
zł:) Figurka Altaira z mocnych materiałów.


Ahh ... czyli tak samo, jak EK Bioschock''a z figurką Big Daddy''ego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 15:13, arekskate napisał:

CD-Projekt lepiej wywiązuje się ze swoich obowiązków. Ale mogli by czasami zająć się fajnymi
grami, takimi jak ET:Quake Wars czy tym podobne. A i niech więcej gier na X''a wydają :) A
co do Assasin''s Creed''a, to co tak konkretnie miało się znajdować w tej EK?


nie miało się znajdować, tylko co jest... To, że Cenega nie "ściągnie" EK nie znaczy, że go nie ma... Jest np. na ultimie, czy w sklepie PSX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś myślę, że premiera będzie kilka razy przekładana. Z tego względu, że AC jest grą złożoną i nie będzie to ot taka sobie prosta konwersja ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować