Zaloguj się, aby obserwować  
H1ghlander

Assassin''s Creed - Temat Ogólny

2723 postów w tym temacie

Dnia 11.06.2008 o 16:37, edsonpele napisał:

> wie ktoś kiedy ma wyjść zlokalizowany AC?
Przecież dawno był. Assassin''s Creed: Wersja reżyserska. Głosy podkładał m.in. Kowalewski
i Szyc.


na konsole wyszła wersja oryginalna, a dopiero niedługo pojawi się AC w naszym języku na X360, a że to temat o wersji konsolowej, więc w praktyce można by rzec, że premiery jeszcze nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak zamowilem ostatnio assasins creed z gram.pl dzis przyszlo instaluje a tu ciekawostka tak w okolo 3/4 instalacjii blad CRC e2 data i cos dalej... plyta nie porysowana i teraz pytanie co to za problem? I jak zalatwic wymiane telefon do sklepu gram.pl czy pomocy technicznej cenegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponowałbym porozumieć się z Cenegą - u mnie zawsze problem rozwiązywali bardzo szybko, raz zdarzyło się że trzeba było wymienić grę i załatwili to w 1 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jeśli przeszedłem już całą grę i mam zainstalowanego najnowszego patcha to mogę od razy przejść do wspomnienia danego zabójstwa? Jeśli tak, to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję na PS 3, i jestem tuż przy końcu, potrzebuję pomocy, nie potrafię wygrać finałowej potyczki. Gość (nie powiem, który żeby nie psuć zabawy tym co dopiero zaczęli) sklonował się i nie wiem jak sobie z nim poradzić, może jest jakiś fortel, który mi pomoże. HELP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz noże do rzucania to uciekaj przed nim a w którymś momencie rzuć, wyeliminujesz ich kilku. Możesz też pobiec na niższy kawałek ogrodu, wskoczyć na słupek i stamtąd ich ciachać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś na temat AC2? Jakieś zapowiedzi, trailery, cokolwiek? Przed chwilą skończyłem grę i został mi taki niedosyt, że wytrzymać nie mogę. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo, że wyjdzie za 2 do 3 lat. Ja to bym się nie obraził o jakiś patch z przygodą jakąś choć by na dwie godzinki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O cholercia... Chętnie bym za to twórców zabił. ;/ Tyle czekać na ciąg dalszy tej historii to istna katorga. ;/ I jeszcze jedno pytanie - co to są te dodatkowe wspomnienia czy wspomnienie? I czy można jeszcze coś zrobić w gabinecie po zakończeniu gry?

PS: Prosiłbym, żebyś używał przycisku "odpowiedz", bo gdybym nie "przypiął" sobie tego wątku nie wiedziałbym nawet, że odpowiedziałeś. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W newsach na stronie głównej było info na temat premiery AC 2 i tam było powiedziane, że poczekamy jeszcze 2 do 3 lat więc info wiarygodne. Ale czekajmy może koledzy z ubi czymś nas zaskoczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam jeszcze pytanie o dodatkowe wspomnienia. I jeszcze jedno nowe - skąd wziąć kody do kompa profesorka i tego na sali konferencyjnej? Mam jeszcze jakiś kod znaleziony wcześniej w szafie w pokoju, ale nie pasuje - do czego on jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 16:45, JayL napisał:

Ponawiam jeszcze pytanie o dodatkowe wspomnienia. I jeszcze jedno nowe - skąd wziąć kody
do kompa profesorka i tego na sali konferencyjnej? Mam jeszcze jakiś kod znaleziony wcześniej
w szafie w pokoju, ale nie pasuje - do czego on jest?


Kod w szafie w pokoju pozwala Ci na swobodne wychodzenie z "sypialni" Żeby dostać hasło Vidica i kod do sali konferencyjnej było trzeba po każdym ukończonym głównym bloku pamięci rozmawiać z blondynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Mam jeszcze jedno, ostatnie już pytanie - co to za dodatkowe wspomnienia? Zaliczyłem tylko punkty obserwacyjne, reszty nie mam zbytniej ochoto robić, a chętnie dowiedziałbym się co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 15:47, JayL napisał:

Dzięki. Mam jeszcze jedno, ostatnie już pytanie - co to za dodatkowe wspomnienia? Zaliczyłem
tylko punkty obserwacyjne, reszty nie mam zbytniej ochoto robić, a chętnie dowiedziałbym
się co to jest.


Jakie dodatkowe wspomnienia? Nie przypominam sobie, żeby coś takiego było na x360. Po zaliczeniu całej fabuły był poprostu dostępny free roaming.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem AC na PC i na końcu tego ee paska ze wspomnieniami mam [za 7 blokiem] "Wspomnienia dodatkowe". Gdy tam wejdę na każdy ee pasek wspomnienia przypada np. zaliczenia punktów obserwacyjnych, zebranie flag, zabicie wszystkich templariuszy itp. Nie mam pojęcia co to jest, bo trzeba chyba znaleźć, zabić, zaliczyć wszystko żeby to wspomnienie odblokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 16:03, JayL napisał:

Skończyłem AC na PC i na końcu tego ee paska ze wspomnieniami mam [za 7 blokiem] "Wspomnienia
dodatkowe". Gdy tam wejdę na każdy ee pasek wspomnienia przypada np. zaliczenia punktów
obserwacyjnych, zebranie flag, zabicie wszystkich templariuszy itp. Nie mam pojęcia co
to jest, bo trzeba chyba znaleźć, zabić, zaliczyć wszystko żeby to wspomnienie odblokować.


Aby odblokować te "wspomnienia" musisz, jak sam napisałeś, zaliczyć wszystkie widoczki, zabójstwa Templariuszy itp. Tyle, że po wykonaniu tych zadań nic nie dostaniesz. Żadnych wspomnień, żadnych bonusów - nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 16:03, JayL napisał:

Skończyłem AC na PC i na końcu tego ee paska ze wspomnieniami mam [za 7 blokiem] "Wspomnienia
dodatkowe". Gdy tam wejdę na każdy ee pasek wspomnienia przypada np. zaliczenia punktów
obserwacyjnych, zebranie flag, zabicie wszystkich templariuszy itp. Nie mam pojęcia co
to jest, bo trzeba chyba znaleźć, zabić, zaliczyć wszystko żeby to wspomnienie odblokować.


Aaa o to chodzi. Na PC nic Ci to nie da. Na x360 to był poprostu wskaźnik co trzeba jeszcze zrobić żeby dostać danego achievementa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować