Zaloguj się, aby obserwować  
H1ghlander

Assassin''s Creed - Temat Ogólny

2723 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2009 o 20:37, Sandro napisał:

Poza dwoma ostatnimi celami wszystkie egzekucje wykonałem z pełnym paskiem, tego łucznika
swoją drogą to chyba jedna z ciekawszych misji
w grze)

zgadza sie najpardziej mi pasowala do skrytobójczych misji ;)

Dnia 27.05.2009 o 20:37, Sandro napisał:

Łatwo powiedzieć gdy co drugi templariusz jednym ruchem podbija mój miecz do góry i tnie
po klacie :/ tego ciosu chyba nie da się zablokować. Można odskoczyć, ale to wymaga nie
lada refleksu :)

ja nie miałem wiekszych problemow z kontrami ;) na czym grasz na konsoli czy na pC ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 21:03, miodus napisał:

ja nie miałem wiekszych problemow z kontrami ;) na czym grasz na konsoli czy na pC ?

Gram na X360. Kontry to nie problem. Mówię tu o tych mocnych atakach, które przełamują gardę Altaira. Niby szybkie wciśnięcie przycisku odpowiedzialnego za odskok załatwia sprawę, ale nie zawsze udaje mi się to zrobić na czas ponieważ skupiam się na guziku kontry ;) Może to kwestia wprawy. Albo to ja taki gracz niedzielny jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 21:12, Sandro napisał:

> ja nie miałem wiekszych problemow z kontrami ;) na czym grasz na konsoli czy na
pC ?
Gram na X360. Kontry to nie problem. Mówię tu o tych mocnych atakach, które przełamują
gardę Altaira. Niby szybkie wciśnięcie przycisku odpowiedzialnego za odskok załatwia
sprawę, ale nie zawsze udaje mi się to zrobić na czas ponieważ skupiam się na guziku
kontry ;) Może to kwestia wprawy. Albo to ja taki gracz niedzielny jestem :P

zawsze mozna blokowac ciosy i kontra troche zycie sie odnowi i jakos tak sie to ciagnie az ostatni zaliczy glebe ja przezedlem to chyba za 3 razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie. Ukończyłem grę i teraz zajmuje się zbieraniem flag. Wcześniej je olewałem toteż mam ich teraz całą masę do zebrania. Na pierwszy ogień idzie Królestwo. Jak wiadomo, jest tam okrągłe 100 flag i wątpię abym zebrał je wszystkie za jednym razem. Moje pytanie brzmi: czy po zebraniu części flag zostają one zebrane na zawsze, tzn. jeżeli wyłączę konsolę i następnym razem wczytam jeszcze raz slot 6, który za każdym wczytaniem rozpoczyna się od nowa, będę musiał na nowo zbierać flagi czy zostają one już na moim koncie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Mam pytanie:czy Assassin`s Creed pójdzie mi na kompie:procesor 1,5 ghz,768 mb ram Radeon 9600sm 2.0??I jeśli jakimś cudem pójdzie to czy można ściągnąć jakieś patche ,które poprawiłyby płynność gry?????A jak nie pójdzie, jakie części dokupić do kompa żeby poszło (do 700 zł)???????Proszę o szybką odpowiedz i z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 08:09, konio1073 napisał:

Witam wszystkich.Mam pytanie:czy Assassin`s Creed pójdzie mi na kompie:procesor 1,5 ghz,768
mb ram Radeon 9600sm 2.0??I jeśli jakimś cudem pójdzie to czy można ściągnąć jakieś patche
,które poprawiłyby płynność gry?????A jak nie pójdzie, jakie części dokupić do kompa
żeby poszło (do 700 zł)???????Proszę o szybką odpowiedz i z góry dziękuje.

Mnie, przy podobnej konfiguracji, po pół minucie wyskoczył BSOD, więc... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Otóż jestem w Damaszku i mam zabić prawdopodobnie ostatnią osobę przed samym finałem. Dobra niby nic trudnego, ale... no właśnie. Chodzę po tym mieście już którąś godzinę i nie znalazłem jeszcze żadnego informatora, ani żadnego questa ;/ Ktoś mógłby mnie więcej mnie nakierować na ścieżkę "oświecenia"? :) Za pomoc będę bardzo wdzięczny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 22:09, boduczek napisał:

Mam pewien problem. Otóż jestem w Damaszku i mam zabić prawdopodobnie ostatnią osobę
przed samym finałem. Dobra niby nic trudnego, ale... no właśnie. Chodzę po tym mieście
już którąś godzinę i nie znalazłem jeszcze żadnego informatora, ani żadnego questa ;/
Ktoś mógłby mnie więcej mnie nakierować na ścieżkę "oświecenia"? :) Za pomoc będę bardzo
wdzięczny ;-)

Ja wkraczając na nowy teren zawsze zaczynałem od wdrapania się na pierwszy lepszy punkt widokowy. Wtedy pojawiają Ci się na mapie pozostałe punkty obserwacyjne wraz z informatorami. Ale domyślam się, że już to wiesz skoro jesteś tak daleko w fabule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 22:09, boduczek napisał:

Mam pewien problem. Otóż jestem w Damaszku i mam zabić prawdopodobnie ostatnią osobę
przed samym finałem. Dobra niby nic trudnego, ale... no właśnie. Chodzę po tym mieście
już którąś godzinę i nie znalazłem jeszcze żadnego informatora, ani żadnego questa ;/
Ktoś mógłby mnie więcej mnie nakierować na ścieżkę "oświecenia"? :) Za pomoc będę bardzo
wdzięczny ;-)


wdrapuj się na punkty obserwacyjne a tym bardziej uważaj ,żęby żąden strażnik cię nie trafił kamieniem (a tym bardziej nie zauważył ) ,bo jak dostaniesz kamykiem a jesteś jakieś 50m nad ziemią to możę się to skończyć śmiertelnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 00:31, Albii napisał:

Wtedy wystarczy klikąć B i po problemie, bo Altair chwyci się krawędzi. ;)

muszę pamięać ale i tak i tak już dawno asasyna przeszedłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.06.2009 o 00:24, Sandro napisał:

Ja wkraczając na nowy teren zawsze zaczynałem od wdrapania się na pierwszy lepszy punkt
widokowy. Wtedy pojawiają Ci się na mapie pozostałe punkty obserwacyjne wraz z informatorami.
Ale domyślam się, że już to wiesz skoro jesteś tak daleko w fabule.


W każdym mieście wdrapałem się na KAŻDY punkt obserwacyjny. Czy robiąc to ponownie, pokaże mi, gdzie są informatorzy?

whiteiwan

Już miałem okazję zlecieć z najwyższej budowli w grze - efekt niesamowity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś przesłem gre.
Jest to do tej pory najlepsza gra w jaką grałem :)
Zastanawiam się właściwie co znaczą te słowa i pentagramy narysowane krwią na podłodze i ścianach.
To jest pokazane po przejsciu ostatniej misji Memory block 7 Dokładniej po zabiciu Al mualina :)
Wiem że napisz Yona guni to miejscowość położona obok taiwanu ukryta pod wodą.
I że napis po lewej stronie łużka znaczy:Jesteśmy ksiąrzkami o tysiącach stron a na każdej z nich jest przypowiesć prawdy.
A po prawej:Przepadłem w otchłani i nigdy nie wróce.
Zaś Namalowany Trójkąt w kole To Pentagram Biały WIELE OSUB MYLI ZE ZNAKIEM SZATANA,
znak szatana to pentagram czarny czyli odwórocny trójkąt.Zaś normalny trujkąt w kole chroni przed magią i wszystkimi niedobrymi zdarzeniami lecz dalej zastanawiam się co znaćża te 3 kułka albo te chińskie znaki :/
Jakby coś było nie tak moge pomuc bo wkońcu przeszłem tą gre.. Na xboxie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu masz wszystko wyjaśnione -> http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=175552
I proszę cię, obspojleruj niektóre fragmenty, bo niektórzy - nie mówię, że ja, bo ja też przeszedłem grę na X360 - mogą nie wiedzieć, że

Spoiler

zabijasz Al Mualima

, i po drugie - ZAJRZYJ CZASEM DO SŁOWNIKA, bo twoje błędy aż biją po oczach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>przesłem gre.
Przeszedłem

Dnia 14.06.2009 o 21:44, Evo609 napisał:

Jest to do tej pory najlepsza gra w jaką grałem :)

Cieszę się, że ci się spodobała.
>łużka znaczy:Jesteśmy ksiąrzkami o
Łóżka i książkami.
>OSUB
Za to ty mylisz U z Ó

Dnia 14.06.2009 o 21:44, Evo609 napisał:

trujkąt

Jakaś nowa figura geometryczna?
>zastanawiam się co znaćża te 3 kułka albo te chińskie znaki :/
Pewnie żebyś zainstalował firefoksa i pisał posty z otwartym słownikiem ortograficznym.

Dnia 14.06.2009 o 21:44, Evo609 napisał:

Jakby coś było nie tak moge pomuc bo wkońcu przeszłem tą gre..

Ja też, ale pomóc i przeszedłem.

Wiem że masz miliony papierków na to że masz dysgrafię, dysleksję, dysortografię i inne choroby zaczynające się na d (prócz downa może), ale dla mnie te papierki nic nie znaczą, a ten post dowodzi tylko twojego lenistwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 22:14, Master_J napisał:

>przesłem gre.
Przeszedłem
> Jest to do tej pory najlepsza gra w jaką grałem :)
Cieszę się, że ci się spodobała.
>łużka znaczy:Jesteśmy ksiąrzkami o
Łóżka i książkami.
>OSUB
Za to ty mylisz U z Ó
> trujkąt
Jakaś nowa figura geometryczna?
>zastanawiam się co znaćża te 3 kułka albo te chińskie znaki :/
Pewnie żebyś zainstalował firefoksa i pisał posty z otwartym słownikiem ortograficznym.
> Jakby coś było nie tak moge pomuc bo wkońcu przeszłem tą gre..
Ja też, ale pomóc i przeszedłem.

Wiem że masz miliony papierków na to że masz dysgrafię, dysleksję, dysortografię i inne
choroby zaczynające się na d (prócz downa może), ale dla mnie te papierki nic nie znaczą,
a ten post dowodzi tylko twojego lenistwa.


Co za debil męczy się z ortografią :)
A pozatym mam firefoxa.
A ortrografie olewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować