Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2019: Bohater prezentacji Cyberpunka 2077 nie chce kolekcjonerki, pieniądze trafią na cele charytatywne

10 postów w tym temacie

Ładnie z jego strony. A ich wsparcie wcale nie musi sięgać tysięcy czy milionów dolarów. Każdy grosz się liczy. A Internacui jak zwykle, połowa to debile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD Projektowi PR nie jest już tak potrzebny, skoro i tak większość graczy uważa ich za mesjaszy branży. Poza tym, wątpię że dla graczy większe znaczenie będzie miało przekazanie pieniędzy na cel charytetywny niż choćby to, że w grze wystąpi Keanu Reeves. To że gościu odmówił prezentu i zachciał żeby przekazać pieniądze na szpital (co nie jest czymś złym) postawił Redów trochę pod ścianą, bo przecież nie odmówią, bo by to był strzał w stopę. Jak dla mnie chamski ruch gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlywojt napisał:

CD Projektowi PR nie jest już tak potrzebny, skoro i tak większość graczy uważa ich za mesjaszy branży. Poza tym, wątpię że dla graczy większe znaczenie będzie miało przekazanie pieniędzy na cel charytetywny niż choćby to, że w grze wystąpi Keanu Reeves. To że gościu odmówił prezentu i zachciał żeby przekazać pieniądze na szpital (co nie jest czymś złym) postawił Redów trochę pod ścianą, bo przecież nie odmówią, bo by to był strzał w stopę. Jak dla mnie chamski ruch gościa.

Co za bałagan trzeba mieć we łbie żeby pisać że to chamski ruch, serio szkoda mi Ciebie. Koleś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie zachowanie youtubera i związane z tym kontrowersje wśród społeczności?

Z całym szacunkiem, ale ludzie mają już za dużo w du**ie i rozpoczynają dyskusje tam gdzie jest ona niepotrzebna. Czemu Redzi mieliby wiecej przekazac? Wyłożą 750 zł i tyle, gość miał prawo odmówić i zaproponować coś innego, mógł też wziąć prezent, sprzedać go albo wystawic na aukcje charytatywną i tym samym przekazać jeszcze więcej hajsu fundacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra debil ze mnie, nie zauwazylem ze to chodzi o jakis stojak z Xboxem, dwoma padami i monitorem, to zmienia postać rzeczy i komplikuje sprawę, gdyby zaproponował przekazanie równowartości to byłoby spoko, ale to kosztuje więcej i już nie brzmi tak dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógł po prostu grzecznie przyjąć prezent, a potem wystawić go na charytatywną aukcje. Teraz w światowych internetach wielka debata na temat tego czy zrobił dobrze czy źle. Na koniec za tydzień przeczytamy w mediach, że koleś nie wytrzymał presji i siedzi w zakładzie psychiatrycznym ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować