Zaloguj się, aby obserwować  
dawid_ziecina

Ostatni miesiąc tanich gier!

1 post w tym temacie

Jeśli kogoś tutaj interesuje zakup legalnych, i tanich gier na PC, to polecam zastanowić się nad poniższą ofertą, gdyż listopad jest ostatnim miesiącem, gdzie w cenie 12 dolarów otrzymujemy aż 8-10 gier ze sklepu, od grudnia będzie drożej! Klucze cyfrowe sklep pozyskuje bezpośrednio od producentów gier. Nie ma ŻADNEGO ryzyka, że klucz nie jest wadliwy, lub że nagle zniknie z konta, jak to jest w przypadku podejrzanych, czarnych rynków pokroju G2A czy Kinguin.net

GRY

W tym miesiącu pakiet gier obejmuje gry o wschodnich klimatach, bijatyki, jeśli kogoś takie pozycje interesują, to tym bardziej warto zakupić. Są to nowe produkcje, z końca 2018 i obecnego, 2019 roku.
- SOULCALIBUR VI
- Yakuza Kiwami
- My Time At Portia

Pozostałe gry, przynajmniej 5 tytułów, niekoniecznie o takiej tematyce, gdyż tytuły nie są znane, będą dostępne w pierwszy piątek nowego miesiąca, tj. 6 grudnia 2019 r. Gry zakupione w paczce aktywujecie na swoim koncie i na stałe! Dostępu do gier w swojej bibliotece nigdy nie stracicie!

PŁATNOŚĆ

Nie ukrywając żadnych informacji, najważniejsze jest to, że zakup jest możliwy jedynie przy płatności kartą, debetową lub kredytową, karta przedpłacona (prepaid) odpada. Można zapłacić przez PayPal, ale i tak musi być jedna z powyższych kart podpięta do konta PayPal, a więc wszystko sprowadza się do płatności kartą. Jest to spowodowane tym, że kupno paczki z grami uruchamia subskrypcję miesięczną, ale bez obaw, można ją anulować od razu bez zakupu, trzema kliknięciami. Subskrybuję od trzech lat i nigdy nie było przykrej niespodzianki.

SUBSKRYPCJA

Pieniądze automatycznie ściąga zawsze w ostatni piątek miesiąca za dany miesiąc, nie za przyszły! chyba że ręcznie zlecicie zakup paczki, to otrzymacie dostęp do gier szybciej. Przykładowo, jeśli kupicie paczkę teraz, 9 listopada, to NIE ZABIERZE pieniędzy w ostatni piątek, 29 listopada, bo już macie na ten miesiąc subskrypcję, tylko 27 grudnia 2019 r. Równie dobrze możecie kupić tę paczkę od razu, tj. 6 grudnia o godz. 19:00 i uzyskać klucze do gier od razu, a nie czekać na automatycznie ściągnięcie pieniędzy z konta.

ANULOWANIE A PAUZOWANIE SUBSKRYPCJI

W każdej chwili możecie bezpowrotnie anulować subskrypcję, czyli na stałe (po zalogowaniu na konto wejść w settings, a tam po prostu usunąć konto paypal lub kartę, jako źródło finansowania subskrypcji, i tyle, żadnych haczyków) lub możecie wybrać "pauzę", aby na JEDEN, obecny miesiąc, wstrzymać subskrypcję, można pauzować co miesiąc.

PAUZOWAĆ CZY ANULOWAĆ?

Jak wspomniałem, do 6 grudnia paczki z grami kosztują 12 dolarów, a potem, niestety, wzrosną.
Gry będą dostępne w dwóch wariantach:
- 15 dolarów za 3 gry, do wyboru z zestawu minimum 10 tytułów
- 20 dolarów za 9 gier, do wyboru z zestawu minimum 10 tytułów
Jedynie OBECNI subskrybenci mogą zachować klasyczny plan, który umożliwia im pozyskanie aż 10 gier za dotychczasowe 12 dolarów, dlatego za wszelką cenę NIE NALEŻY anulować subskrypcji, lecz bezpiecznie co miesiąc pauzować, jeśli gry Was nie będą interesowało.

OBECNE GRY NIE PRZEKONUJĄ

Zawsze można niechciane gry odsprzedać znajomym, na facebooku, allegro, gdziekolwiek. Sam tak robię, gdyż kupując subskrypcję na rok do przodu (pełna płatność z góry, ale wychodzi 9$ za miesiąc, a nie 12$ za płatność 12 miesięcy w przód, a nie 1...) nie mogę przewidzieć, czy któryś gier już nie posiadam.
W ten sposób macie dostęp do klasycznego, tańszego planu, i jeśli lubicie pograć na komputerze, to bezsensu przepłacać, jeśli jeszcze jest szansa na pozyskiwanie tanio, i legalnie! gier :)

POLECAM!
Link do oferty sklepu
https://tinyurl.com/yybg4slk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować