Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka w Salonach Empik – czegoś takiego jeszcze nie było!

254 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2006 o 11:12, Klimos napisał:

A ja mam takie pytanko do CDP. Czy chociaz w przyblizeniu mozecie podac limit pendrive''ow
przypadajacy na sklep? Bo jezeli jest to, powiedzmy, 10 sztuk, to nie oplaca mi sie z domu
wychodzic, bo kolejki pod Empikami beda sie juz od polnocy ustawiac.


Liczba na empik jest zalezna od jego wielkosci nadział na najwieksze to ok. 50 - 100 sztk na najmniejsze 10-15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 14:42, Xanto napisał:

Dla pewności się spytam - czy trzy dowolne tytuły dopuszczają aby wśród tych trzech znalazły
się np. dwa takie same?


Oczywiscie:) moga byc nawet trzy te same gry liczac sie sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 15:02, Novalis napisał:

mam pytanko
czy te 3 gry to cała eXn czy tylko te nowe tytuły


wszytskie ktore sa aktualne i dostepne na dzien rozpoczecia promocji w EMPiK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc w koncu od którego rusza ta promocja? :) Od 31 sierpnia czy od pierwszego września (nie chce mi sie jeździć do Łodzi dwa dni pod rząd) i czy Neverwinter załapie sie do nowej klasyki na tą promocje? I tak miałem kiedyś kupić pena, a teraz jest okazja, chociaż gry nie są mi za bardzo potrzebne, najwyżej potem sie komuś sprzeda :)
Pozdro666.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stawie się pod Empikiem równo z otwarciem, żeby potem nie było, że zapasy się wyczerpały. Bo już nieraz zdarzały się promocje w całości wykupywane przez pracowników. Nie mówie akurat o tej sieci slepów, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczba na empik jest zalezna od jego wielkosci nadział na najwieksze to ok. 50 - 100 sztk na najmniejsze 10-15.


Promocja jest dobra ale mogło by być więcej, tak mogą pójść 1 dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 17:49, Robo miki napisał:

Liczba na empik jest zalezna od jego wielkosci nadział na najwieksze to ok. 50 - 100 sztk na
najmniejsze 10-15.


Promocja jest dobra ale mogło by być więcej, tak mogą pójść 1 dnia.


W momencie kiedy skoncza sie pendrivy zacznie obowiazywac akcja ze za trzy kupione XKN mozesz sobie wybrac 4 dowolona gartis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 10:15, migem napisał:

W momencie kiedy skoncza sie pendrivy zacznie obowiazywac akcja ze za trzy kupione XKN mozesz
sobie wybrac 4 dowolona gartis.


Dobrze, że o tym napisałeś. Przynajmniej mam teraz możliwość zastanowienia się nad czwartym tytułem (tak na wszelki wypadek :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 10:15, migem napisał:

W momencie kiedy skoncza sie pendrivy zacznie obowiazywac akcja ze za trzy kupione XKN mozesz
sobie wybrac 4 dowolona gartis.


Dobrze wiedziec. To sie nadal bardziej oplaca niz kupowanie w gram.pl z wykorzystaniem wPLNow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze jedno pytanko do kogoś z CDP. Czy jeżeli zamówię 3 gry z XKN przez internet (empik.pl), to też dostanę pendrive''a albo 4 grę? Z góry thx za odp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde nei rozumie o co chodzi czemu taki niy tani ten kingmax? i jak z niego korzystac? jak przenosic save na kompa i wogle???!?! a te gry to po 20 zl tak? to ja wole se kupic 2 w cenie 1 chyba bo tak mnie o wiele lepiej wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 13:36, SD4HJ napisał:

Kurde nei rozumie o co chodzi czemu taki niy tani ten kingmax? i jak z niego korzystac? jak
przenosic save na kompa i wogle???!?! a te gry to po 20 zl tak? to ja wole se kupic 2 w cenie
1 chyba bo tak mnie o wiele lepiej wyjdzie


Powoli bo nic nie zrozumiałem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Migiem mam pytanko czy startuje jutro promocja od rana (czyli że peny i gry już są w Empolach) czy dopiero dajadą jutro np wieczorem. Bo muszę się z pracy zerwać i muszę wiedzieć czy jest sens iść z samego rana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 15:56, natanadler napisał:

Migiem mam pytanko czy startuje jutro promocja od rana (czyli że peny i gry już są w Empolach)
czy dopiero dajadą jutro np wieczorem. Bo muszę się z pracy zerwać i muszę wiedzieć czy jest
sens iść z samego rana??


Wiec tak teretycznie wszezie powinny byc od jutra rana. Ja np mam info ze w warszaiw ejuz wszedzie sa i jutro beda wystawione, natomiast praktycznie zdarza sie ze niektore empiki poza warszawa maja opoznienia nie wieksze niz 1-2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować