Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka w Salonach Empik – czegoś takiego jeszcze nie było!

254 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2006 o 10:30, Filip92 napisał:

Ja dzisiaj byłem w empiku. Patrze sa gry nowe. Ale pytam sie pandrive i mówia ze pierwszy raz
o tym czyms slysza

a to zgredy;).Moze im powiedz zeby weszli se na gram.pl to zobacza(pachnie jakims przekretem;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 10:30, Filip92 napisał:

Ja dzisiaj byłem w empiku. Patrze sa gry nowe. Ale pytam sie pandrive i mówia ze pierwszy raz o tym czyms slysza


A skad jestes, jesli wolno spytac, bo w Lodzi jest dokladnie to samo. I to nie w jednym a w trzech empikach. Dopiero w czwartym (ostatnim) pracownik z dzialu multimedia nie udawal idioty, powiedzial, ze gry i pendrive''y przyszly, ale dopiero o 13-14 je rozpakuja i wystawia na polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystartowalem o 9 z mojej wisoki do Czewy po 15 minatach bylem w miescie karta postojawa wypelniona i wio do empiku pytam sie w kasie czy jest taka promocja a gostek "bedzie ,ale kiedy to on nie wiem" i tak oto stracilem z 6-8 litrow 95 i 1 zl za karte :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś Wam powiem. Wczoraj pudeł z CDP nie było, więc zapewne przyjadą dziś. Ichni kurier jeżdzi kolo 12-13, a zanim towar będzie przyjęty i wyląduje na półce - może minąć kolejna godzinka (jeśli kartonów będzie multum, jak przy NXK, to może i cały dzień trwać wykładanie na półkę - aczkolwiek zawsze można kupić z kartonu). Więc nie psioczcie na pracowników salonów - to tylko ludzie i mają mnóstwo roboty przy tej promocji :). Ręczę też, iż nie biorą tych pendrajwów dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2006 o 10:40, Klimos napisał:


A skad jestes, jesli wolno spytac, bo w Lodzi jest dokladnie to samo. I to nie w jednym a w
trzech empikach. Dopiero w czwartym (ostatnim) pracownik z dzialu multimedia nie udawal idioty,
powiedzial, ze gry i pendrive''y przyszly, ale dopiero o 13-14 je rozpakuja i wystawia na polki.



Ja byłem w Galerii i nierozpakowali, ale w Manufakturze już było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem dzisiaj krakowski Empik Megastore na Rynku Głównym, o godzinie 9:10 w kasie uzyskałem informację, że Pendrive''ów wciąż nie ma, choć miały być dostarczone już wczoraj. Co więcej, nie ma sporej części tytułów z XKX, np. Kroniki Riddicka, Colin McRae Rally 4, nie wspominając już o tytułach, które miały premierę właśnie dzisiaj. Zmarnowane 4 godziny i 60 km drogi...

PS. W zamian za to Cenega od 15 września rozdaje playery MP3 w Empikach lub trzecią grę z S$ za darmo, liczę, że będzie to lepiej zorganizowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Promocja której nie ma...
Chyba tak można ogólnie określić obecną promocję. Byłem w 2 Empikach, i to nawet sporych (Warszawa, Grójecka 80 i Blue City) i nie mają nawet gier, które dzisiaj miały się ukazać. Nie mają też wielu z czerwcowego rzutu (chociażby Heroes III).
Tak więc ogłoszono wiele, ale do skutku nie doszło. A biegać po Empikach mi się nie chce (koło tych przechodzę to wstąpiłem). Szczególnie, że w końcu wychodzi jedynie 10zł taniej (bo albo 3 gry po 20zł + pendruve gratis, albo 3 gry po 15zł + 25zł pendrive (na który przynajmniej mam 2 letnią gwarancję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh. to ja sie bujne w poniedzialek do empiku... tylko musze zamowienia zebrac :) bo jak na razie to nie znalazlem interesujacych mnie tytulow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się udało. Byłem w Warszawie w Empiku w centrum (przy Marszałkowskiej) i w megastore przy Rondzie de Gaul''a (tym z palmą ;p) i dopiero w tym drugim, po uprzednim odczekaniu 5min. na rozpakowanie dostawy, kupiłem wybrane trzy tytuły i dostałem pendrive''a :) Takie małe "byle-co" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 15:59, Napek napisał:

A mnie się udało. Byłem w Warszawie w Empiku w centrum (przy Marszałkowskiej) i w megastore
przy Rondzie de Gaul''a (tym z palmą ;p) i dopiero w tym drugim, po uprzednim odczekaniu 5min.
na rozpakowanie dostawy, kupiłem wybrane trzy tytuły i dostałem pendrive''a :) Takie małe "byle-co"
:D


ja około 10tej rano bez problemu dostałem w Empiku przy marszałkowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować