Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka w Salonach Empik – czegoś takiego jeszcze nie było!

254 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2006 o 14:08, Modest-Vermin napisał:

Nawet u mnie we Włocławku w Empiku to będzie ? Jesli tak to świetnie bo u nas mało kto kojarzy
takie mega oferty więc chyba się załapie :)


Tak jest w kazdym jednym EMPIKU w kadej miejscoiwosci gdzie go zbudowlai bedzie pewna pula pendrivów do odbioru:) o żadnym nie zapomnienilismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za tego spama wcześniejszego bo nie przeczytałem komentarzów z góry. To JEST GENIALNE!! ja już wiem co kupie WOrms Forts,Sąsiedzi z piekła rodem i SOLDIERS!!!!!!!!!! nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja niestety mam wielki problem bo wszystkie gry ktore chcialbym miec z extra klasyki juz mam :) w wersji premierowej :D pendrive''a tez mam :D buuuuu - znowu promocja nie dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny konkurs. Sądziłem, że nie kupię żadnej gry z eXtra Klasyki neXt, ale jeśli mam za to dostać pendrive''a to chyba się skuszę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 14:38, XBAQ napisał:

a to muszą być gry tylko z najnowszej extraklasyki czy ze starej też mogą być?


migem napisal:
"To dotyczy wszytskich XKN ktore znajdziesz w EMPIKU nie tylko nowych tytułów."

A wiec nie musza to byc tytuly, kotre maja premiere 31 sieprnia, ale moga tez byc te starsze z Xtra Klasyki Next - czyli np. Colin 04 lub Silent Storm. Masz do wyboru gry z trzech "rzutów" XKN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"pomieści... (ta-da-da!) aż 256MB". Ja rozumiem, że trzeba ludzi zachęcić, ale moja karta pamięci do telefonu jest minimalnie mniejsza od karty SIM (micro SD) i ma 1 GB pojemności :-) na 2 GB żal mi było kasy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 15:13, man86 napisał:

"pomieści... (ta-da-da!) aż 256MB". Ja rozumiem, że trzeba ludzi zachęcić, ale moja karta pamięci
do telefonu jest minimalnie mniejsza od karty SIM (micro SD) i ma 1 GB pojemności :-) na 2
GB żal mi było kasy ;-)


Jak bym miał dokładać gratis 2Gb pendriva to musiałbyś kupić min. 20 tytułów z XKN skusisłby się ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko taki pendrive ma jedną wadę. Strasznie łatwo go zgubić. Sam mam nadajnik Bluetooth podobnej grubości (też wsuwany w port USB) i, ponieważ jest mały i lekki, strasznie łatwo go zgubić - nawet na własnym (względnie uporządkowanym) biurku. Dlatego siedzi sobie w pudełku a ja korzystam z 5 razy grubszego D-Linka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować