Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka w Salonach Empik – czegoś takiego jeszcze nie było!

254 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2006 o 15:28, W3 napisał:

Tylko taki pendrive ma jedną wadę. Strasznie łatwo go zgubić. Sam mam nadajnik Bluetooth podobnej
grubości (też wsuwany w port USB) i, ponieważ jest mały i lekki, strasznie łatwo go zgubić
- nawet na własnym (względnie uporządkowanym) biurku. Dlatego siedzi sobie w pudełku a ja korzystam
z 5 razy grubszego D-Linka :P


Do tego jest dodana taka min i smyczka zeby go nie zgubic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD Projekt wydaje super gry tylko szkoda ze nie wszystkie są takie fajne.Np.Pojawiają sie takie głupie gierki Disneya typu Auta czy Gdzie jest Nemo.Szkoda że ta promocja jest tylko w Empikach bo mieszkam w małym mieście gdzie nie ma takiego czegoś jak Empik :( Szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od poltora miesiaca nie moge kupic w szczecinskim empik-galaxy Kronik Riddicka. Jesli tak samo bedzie z reszta zaopatrzenia, to chyba sobie odpuszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze , dlaczego mieszkam na takim .... Najbliższy empik jest w Wrocławiu a ja mieszkam koło Jeleniej Góry to jakieś 200 km .
Ale mówie "pedrak" Za kupienie gier za 60 zł to bardzo się opłaca i przy okazji moźa wziąść udział w konkursie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 15:50, Modest-Vermin napisał:

Najlepsze że to złożyło się z konkursem :P


Planujemy planujemy jak tu Was najlepiej usidlic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 15:38, cybekziom napisał:

CD Projekt wydaje super gry tylko szkoda ze nie wszystkie są takie fajne.Np.Pojawiają sie takie
głupie gierki Disneya typu Auta czy Gdzie jest Nemo.

Hmm? A kto Ci każe je kupować? To że są w ofercie tylko wzbogaca sklep, to że 99% nabywców one nie obchodzą... no nie wiem mnie to jakoś nie martwi. Promocja spoko, może nawet bym sie skusił ale chwilowo kasy brak... a i pendrivy tanieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cybekziom napisał(a):
> CD Projekt wydaje super gry tylko szkoda ze nie wszystkie są takie fajne.Np.Pojawiają sie takie
> głupie gierki Disneya typu Auta czy Gdzie jest Nemo.

głupie, bo akurat Ciebie nie interesują?? tyle czasu na tym forum i wciąż można zastać jakiegoś dzieciaka, który wypowiada sie w ten sposób.. jak dorośniesz, to zrozumiesz, że są też osoby młodsze i starsze od Ciebie na tym świecie i do nich adresowane są inne tytuły. Akurat gry Disneya są przeznaczone dla najmłodszych graczy, charakteryzują się dobrą jakością i ładną kolorystyką.. i zapewniam Cię - mają swoich fanów i odbiorców, a ich byt jest uzasadniony!

a z innej beczki - CDP zaatakował na kilku fronatch:> skubańcy:P jak kupię w empiku to nie wykorzystam wirtualnej kasy.. jak kupię z neta, nie będzie pen drive''a.. a konkurs rusza.. ahh podli! tyle promocji na raz:] szkoda tylko, że XKN nie wzbogaciła się na czas o Morrowinda i pozostałe zapowiadane tytuły.. bo z wcześniejszych już mam co nieco i faktycznie oferta przedstawia się lekko ubogo.. ale i tak świetnie! (ahh krwiopijcy:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 16:15, prefix napisał:

Migiem - czy promocja z pendrivem obejmuje kupno w internecie na empik.com bo do Wawy mam 50
km i nie widzi mi sie jechać do Megasotre


Nie bardzo. Do juz jest wewnetrzna sprawa empiku. Wg. mojej wiedzy promo jest w punktach sprzedazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować