Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka w Salonach Empik – czegoś takiego jeszcze nie było!

254 postów w tym temacie

no nieźle, promocja co się zowie :) plus+ dla CDP...

... ja niestety nie skożystam z dwóch podowów - będąc na wakacjach nie mam empiku w okolicy, a pozatym żadna gra z XKX mi na laptopie nie pójdzie... pod linuksem tym bardziej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 15:33, migem napisał:

Do tego jest dodana taka min i smyczka zeby go nie zgubic.


Akurat ja tego pendrive''a wezmę. W celach testowych... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CO za chamstwo!!!! Przygotowany jestem na zakup Morrowinda (Złota edycja ) i Roller castera 2 a tu guzik , czuje pokrzywdzony tym faktem , ja niedostane 256mb tylko dlatego że kupie ostatnite gry bo sznowny , wspaniały Cd0projekt se je opuźni , może byście poczekali na te tytuły z tymi 256mb co mądrale???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, cofam pytanie, po prostu źle odczytałem: "To ultranowoczesne malutkie cacko wielkości karty SIM w Twoim telefonie komórkowym pomieści...", chyba czas nauczyć się stawiać przecinki... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 17:27, Blade2 napisał:

A ta promocja jest tylko w Empikach ???? Czy w innych sklepach też (gram.pl) ????

eXtra Klasyka w Salonach Empik - czegoś takiego jeszcze nie było!

Na premierę nowych zabójczych tytułów w serii eXtra Klasyka neXt, firma CD Projekt oraz sieć Salonów EMPiK przygotowały niesamowitą promocję. Dla każdego, kto kupi trzy dowolnie wybrane gry, w kasie czekać będzie bezpłatny prezent - najmniejszy na świecie pendrive firmy KingMax.

Umiejętność czytania ze zrozumieniem ginie w narodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blade - jeżeli napisali ci że w Empikach, to w Empikach. Koniec i kropka. To akcja promocyjna działająca w dwie strony (ma napędzić klientów obu partnerom), więc logiczne, że jest ograniczona do Empików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 15:15, migem napisał:

> "pomieści... (ta-da-da!) aż 256MB". Ja rozumiem, że trzeba ludzi zachęcić, ale moja karta
pamięci
> do telefonu jest minimalnie mniejsza od karty SIM (micro SD) i ma 1 GB pojemności :-)
na 2
> GB żal mi było kasy ;-)

Jak bym miał dokładać gratis 2Gb pendriva to musiałbyś kupić min. 20 tytułów z XKN skusisłby
się ?:)


Mnie chodziło nie o pojemność jako taką, bo gratis jest gratis i nie należy takiemu w zęby zaglądać, tylko o słowo "aż" przy, niewielkiej jak na dzisiejsze standardy, pojemności 256MB. Chyba, że miało to na celu podkreślenie, że gratisem mogło być równie dobrze 64MB, a tu "aż 256" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 17:41, man86 napisał:

Mnie chodziło nie o pojemność jako taką, bo gratis jest gratis i nie należy takiemu w zęby
zaglądać, tylko o słowo "aż" przy, niewielkiej jak na dzisiejsze standardy, pojemności 256MB.
Chyba, że miało to na celu podkreślenie, że gratisem mogło być równie dobrze 64MB, a tu "aż
256" ;-)


Nio dobrze to "tylko";) spox..nastepnym razem postaram sie o bardziej pojemne :) zeby sie wiecej dalo na nie upchnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Promocja świetna!
Szkoda że chwilowo nie mam na liście zainteresowań trzech gier NXK (jedna tak,ale nie trzy)
Szkoda że już mam pendrive.
Szkoda że okazał mi się nie przydatny.Ojciec pożycza do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2006 o 17:41, man86 napisał:

Mnie chodziło nie o pojemność jako taką, bo gratis jest gratis i nie należy takiemu w zęby
zaglądać, tylko o słowo "aż" przy, niewielkiej jak na dzisiejsze standardy, pojemności 256MB.
Chyba, że miało to na celu podkreślenie, że gratisem mogło być równie dobrze 64MB, a tu "aż
256" ;-)


Biorąc pod uwagę, że dostajemy właściwie za darmo ;), bo przecież i tak kupilibysmy grę/gry z EKN, to "aż" jest dobrym określeniem. Sam nadal mam starego pena 256, za którego dałem kiedyś 120 zł :)

"Aż", bo zwykle takie "podarki" to jednorazowy długopis z trującym wkładem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 17:45, migem napisał:

Nio dobrze to "tylko";) spox..nastepnym razem postaram sie o bardziej pojemne :) zeby sie wiecej
dalo na nie upchnac.


To może następnym razem popełnić jakąś promocję w rodzaju: "Kup Trzy Dowolne Gry z Extra Klasyki NeXt, a dostaniesz czwartą... na pendrajwie" ;) . Wówczas byłyby to urządzenia z gigabajtem co najmniej... I nie byłoby, że to tylko gratisowy bajer.

A poważnie: promocja doprawdy świetna, choć pewnie się nie skuszę. Nie noszę ze sobą danych, bo póki co nie miałem nigdy takiej potrzeby. A na jakieś kilkunastomegabajtowe paczki starcza mi pamięć telefonu :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować