Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka w Salonach Empik – czegoś takiego jeszcze nie było!

254 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2006 o 13:27, migem napisał:

W kazdym EMPIKU będą i gry i pendrivy w tym smamym momencie, kazdy kasjer jest poinformowany
o promocji i w momencie zczytywania kodu kreskowego z trzeciej kolejn ej XKN dostaej komunikat,
ze ma wreczyc pendrive, pendrivów jest oczywiscie limitowana ilosc i rozdzielona w zaleznosci
od wielkosci empiku, a wiec w malych empikach bedzie ich oczywiscie mniej niz np w empik Megastore.


W tym samy momencie...czyli w każdym empiku wszystkie premierowe gry z pendrivami będą na 100% 31 sierpnia?Nawet w takich najmniejszych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja juz złożyłem wczoraj zamówienie na 9 gier z XKN + Beyond Divinity (bo brakowało mi 6 zł do darmowej wysyłki, a ta gra była tańsza niż wysyłka :) )... w empiku już raczej nic nie kupię

Paczka musi iść najpierw do kuzyna, bo nie chciałbym zobaczyć miny mojego ojca odbierającego od kuriera 10 gier :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 18:35, Monastor napisał:

Ja juz złożyłem wczoraj zamówienie na 9 gier z XKN + Beyond Divinity (bo brakowało mi 6 zł
do darmowej wysyłki, a ta gra była tańsza niż wysyłka :) )... w empiku już raczej nic nie kupię

Paczka musi iść najpierw do kuzyna, bo nie chciałbym zobaczyć miny mojego ojca odbierającego
od kuriera 10 gier :D

looll to az tylu gier nie masz ze nagle taki rzut??i to z jednej seri!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie. Czy te trzy tytuły z Extra Klasyka Next to muszą być z tych co ukażą się 31.08 czy mogą być też ze starszych? Z góry dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 19:05, żyrafa napisał:

> od kuriera 10 gier :D
> > looll to az tylu gier nie masz ze nagle taki rzut??i to z jednej seri!!;)

Wszystkie mają premierę 31, jeszcze nie mam takiego wydania. Ewentualnie tylko premierowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zamówiłem Gothic 2, Worms 3D i Kroniki Riddicka:d Ale pewnie w październiku albo poczatkiem listopada kupie jeszcze minimum 3 albo może i z 6 tytułów bo brakuje mi kilku gier w które bym chciał zagrać:) Fajnie by było jakby w XKN wyszedł dodatek do Gothic 2 to bym odrazu kupił gothic 1 + Gothic 2 Noc Kruka:) No i mile bym widział w XKN osobno diablo i dodatek, no bo i tak w sklepie gram.pl mogę kupić diablo w platynowej kolekcji za 41 zł więc fajnie by było gdybym mógł nawet po 20 zł kupić osobno Diabełka i dodatek:) No a przy okazji widomo coś o tym czy dodatki bedą wydawane osobno w XKN??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Supcio pomysł nie ma co kupiujesz dorąbane gierki za tylko 60 zeta i do tego jescze masz pendrive supcio no nie wiem moze sie skusze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę opcji, by CDP miało wydawać dodatki inaczej, niż tylko w wersji premierowej. Mówię o "prawdziwych" dodatkach, do używania których konieczne jest posiadanie podstawki. Jeśli chcesz zdobyć dodatek, a nie ma już takowego w wersji premierowej-zostają Złote/Platynowe/Landrynkowe Edycje itd..

Jeśli zaś mówisz o dodatku do Pierwszego Diablo-jeśli dobrze pamiętam, to Hellfire miało innego wydawcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CO za chamstwo!!!! Przygotowany jestem na zakup Morrowinda (Złota edycja ) i Roller castera 2 a tu guzik , czuje pokrzywdzony tym faktem , ja niedostane 256mb tylko dlatego że kupie ostatnite gry bo sznowny , wspaniały Cd0projekt se je opuźni , może byście poczekali na te tytuły z tymi 256mb co mądrale???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rafcio Master>
Mogą być też starsze. Jak migem powiedział, wszystkei gry z XKN jakei znajdziesz w empiku.

Jak znajdę BG1 to też się liczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hellfire mam oryginalne w wersji angielskiej:) No ale chodziło mi ogólnie o dodatki do gier, które wymagają wersji podstawowej. No mi się wydaje, że to możliwe bo np. Gothic 2 wyszedł w XKN sam to może i dodatek by wydano w XKN, pomysł nie jest zły, bo ktoś mógł kupić gothica w extra grze a dodatku nie ma, no a teraz to głupio trochę wygląda, że dodatek jest droższy niż wersja podstawowa. Może za jakiś czas można by zmienić edycje premierową G2:NK na XKN i byłoby taniej i każdy mógłby sobie kupić. No a z kolei w złotek edycji jest Gothic2 + Gothic 2 noc kruka ale po co to komu jak już ma Gothic 2?? Wtedy nie opłaca się przepłacać:) Chyba nie dawno w jakimś temacie czytałem, że CDP słyszał już głosy na temat dodatków i o ile się nie mylę to, że cos z tym planują. No ale mogłem coś pokręcić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 15:51, migem napisał:

Planujemy planujemy jak tu Was najlepiej usidlic:)


Słodko :) Wy będziecie miec świetne obroty w tych dniach a producent pendrive''a bedzie płakał chyba że odpalicie działke im ;P hehe Ale dobrze, to wszystko sie uzupełnia i każdy z tego wynosi korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować