Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka w Salonach Empik – czegoś takiego jeszcze nie było!

254 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2006 o 20:47, Łysy Bydgoszcz napisał:

ja mam małe pytanko ten pendrive to jest na usb czy na co gdzie gosie wkłada aby dział z kompem??


Na USB, pod wind 2000 i XP nie trzeba sterowników a do straszych pewnie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 20:47, Łysy Bydgoszcz napisał:

ja mam małe pytanko ten pendrive to jest na usb czy na co gdzie gosie wkłada aby dział z kompem??

Normalny pendrive USB, styki ma na dole.
Poszukaj sobie fotek na googlach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za 2 posty pod rząd, ale z poprzedniego nasunęło mi się pytanie. Czy do tego pendriva będą sterowniki pod win 95/98? Bo jeśli nie to użytkownicy tych systemów operacyjnych chyba nie skorzystają z tej promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 21:05, XBAQ napisał:

A ile takich pentdrivuw mają? Ktoś z was wpisal sie na liste zarezerwowania(te listy społeczne)?


Wg mnie z tymi listami to miał być żart :)
... a może jestem w błędzie??? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najdziwniejsze jest to, że ten news zobaczył w tym samym czasie jak czytałem katalog - reklamówkę EMPIKU, gdzie było napisane to samo (tylko inaczej sformułowane... Super! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK wszystko spoko ... dajcie mi tylko kase na gry ... ;] A tak serio, fajna pamięć ... malutka, widziałem ją ... ba a nawet trzymałem ją w rękach ;] tylko gorzej jak gdzieś sie zgubi ... ciężko znaleść takie małe cuś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu nie podobają ci się tytuły gier moim zdaniem to jedna z lepszych list gier z klasyki mam nadzieje że dorzucą jeszcze parę tytułów !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy narzekają i marudzą - nie podoba się to nie kupować - to nie jest obowiązkowa promocja.
Mi kolejny pen drive się przyda - bo teraz mam taką przejściówkę na kartę od aparatu foto. i muszę ją czesto wyjmować.
THX CDP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 22:40, Evil Khan napisał:

Wszyscy narzekają i marudzą - nie podoba się to nie kupować - to nie jest obowiązkowa promocja.

Mi kolejny pen drive się przyda - bo teraz mam taką przejściówkę na kartę od aparatu foto.
i muszę ją czesto wyjmować.
THX CDP :D


Zeby wiecej ludzi z takim podejsciem do spraw podchodzilo, to swiat by byl piekniejszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Empiku, powiedziano mi, że promocja rusza 1 września. Jak to będzie w końcu? Chyba się jednak pofatyguję tego 31... Sam już nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 10:38, sloma212 napisał:

Byłem w Empiku, powiedziano mi, że promocja rusza 1 września. Jak to będzie w końcu? Chyba
się jednak pofatyguję tego 31... Sam już nie wiem :/

Ja też wczoraj byłem - w ich gazetce jest że 31-08 rusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko do CDP. Czy chociaz w przyblizeniu mozecie podac limit pendrive''ow przypadajacy na sklep? Bo jezeli jest to, powiedzmy, 10 sztuk, to nie oplaca mi sie z domu wychodzic, bo kolejki pod Empikami beda sie juz od polnocy ustawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować