• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Onet Skype - problemy, pytania itp.

Pytanie

Hej,

Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać tego światowego komunikatora. Zakładam nowy temat, ponieważ mam z nim problem, a dokładniej z usługą SkypeOut. Podczas rozmowy, mniej więcaj tak po 30 sekundach mój pecet się zawiesza :( i to w taki sposób, że pomaga tylko twardy reset. Okazało się, że mam uszkodzony RAM. Wymieniłem więc go na całowicie nowy, zainstalowałem najnowsze sterowniki do karty graficznej (wcześniej wyczyściłem kompa Drive Cleaner`em Pro) . System jest świeżo po inastalacji. Mam wszystkie łatki z Windows Update + SP2. Nic to nie daje :( Kiedys miałem starsze stery, bo podobno do mojej karty takie lepiej pasują, jednak wtedy problem również występował. Nie wiem już co mam robić.

Mój "sprzęt":

Celeron 566 Mhz
256 ram
Geforce 4 MX 440 SE
Windows XP HE SP2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

57 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 17.04.2009 o 23:53, wsaadman napisał:

Wiecie może jak znaleźć i dołączyć sie do jakiegoś skypecasta (dowolnego) na nowym skype''ie
?


Info ze strony skype

Skypecasty są niedostępne

W poniedziałek 1 września 2008 r. podjęliśmy decyzję o wycofaniu Skypecastów z oferty usług w najbliższej przyszłości.

Skypecasty to jedna z wielu funkcji opracowanych z myślą o umożliwieniu komunikacji na całym świecie. Na podstawie obserwacji użytkowania produktu oraz uzyskanych informacji zwrotnych stwierdziliśmy, że Skypecasty nie były zgodne z naszymi wysokimi standardami oraz dużymi oczekiwaniami dotyczącymi oferowania społeczności Skype niezwykłych możliwości komunikacyjnych.

Przepraszamy za niedogodności osoby, które z przyjemnością regularnie pełniły rolę gospodarzy i uczestniczyły w Skypecastach. Mamy nadzieję, że w niezbyt odległej przyszłości będziemy mogli wprowadzić na rynek nowe i ulepszone Skypecasty.

Wciąż wierzymy w koncepcję Skypecastów – komunikację grupową powiązaną z określonym tematem. Z takim nastawieniem będziemy wciąż szukać możliwości wprowadzenia tej funkcjonalności w sposób zgodny z wysokimi standardami naszej firmy i społeczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Zainstalowałem se Skypa i wyskoczyła mi wiadomość, że tło hałasu jest wysokie czy coś takiego. Nie wiecie jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mój kumpel ma taki problem ze Skype, że mikrofon normalnie mu w systemie działa, może np. nagrywać swój głos ale w Skype już nie... jak mógłby skonfigurować ten program żeby mu działało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Może mieć coś z mikro, że nie ma funkcji do gadania na skype i na innych tego typu programach.Ja radze najpierw usunąć program z komputera, a potem znów zainstalować :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Po włączeniu programu non stop nęka mnie taka wyskakująca informacja (załączony obrazek) i nie pozwala mi normalnie użytkować programu :/ wiecie może jak się tego pozbyć?

20090711161533

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy ktoś może mi wystawić ONET-Skype z serii 3.8.xxx na jakimś szybkim serwisie (Rapidshare, Megaupload, itp.) ??

Nigdzie nie mogę go znaleźć, a potrzebuję właśnie wersji z tej serii (3.8.xxx)
Wszędzie gdzie są linki, to prowadzą do najnowszej wersji, mimo iż opis na stronie mówi inaczej. Z góry dziękuję.

UWAGA: Nie mylić ze zwykłym Skype, chodzi mi o Onet-Skype.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytania.

Czy można jakoś usunąć swoje dane i konta z skypa? Po prostu chcę się wymazać z ich bazy danych.

Mam taki problem. Czytałem że do jednego emaila można mieć jedno konto. Jest to logiczne. Klikam sobie na odzyskiwanie hasła i mam token. Klikam i wyskakuje mi żebym wybrał nazwę użytkownika a wyskakuje mi kilka. Wszystkie są niby moje ale co to znaczy ta nazwa użytkownika i skąd mam ich tyle? Nie powinna być jedna?

Czy da się je usunąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

pamięta ktoś może co stało sie ze "skypecastami" ?

naprawdę było to coś wspaniałego, można było porozmawiać na różne ciekawe tematy dowiedzieć sie wiele rożnych rzeczy etc, i nagle boom, koniec skypecastow :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam ,czym może być spowodowany taki problem? Nie mogę dodać nikogo do znajomych, natomiast z tymi, których mam w znajomych mogę rozmawiać bez przeszkód.

20110510143257

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam taki problem że wyskakuje mi taki oto komunikat:

Unexpected end tag: expected "b", actual " font ''

mam tak dziś przez cały dzień, o co tu chodzi?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam,
od jakiegoś czasu skype notorycznie rozłącza się podczas rozmów wideo. Nie mam żadnego antywirusa, który mógłby blokować połączenie a z siecią wszystko gra.
Zainstalowałem najnowszą wersję Skype ale to nic nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem, po uruchomieniu skype mam cały czas tak jak na screenie, robiłem reinstalację skype i dalej to samo. Windows 7.

EDIT: Miałem wirusa, reinstalacja systemu pomogła.

20140127224134

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować