• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Onet Skype - problemy, pytania itp.

Pytanie

Hej,

Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać tego światowego komunikatora. Zakładam nowy temat, ponieważ mam z nim problem, a dokładniej z usługą SkypeOut. Podczas rozmowy, mniej więcaj tak po 30 sekundach mój pecet się zawiesza :( i to w taki sposób, że pomaga tylko twardy reset. Okazało się, że mam uszkodzony RAM. Wymieniłem więc go na całowicie nowy, zainstalowałem najnowsze sterowniki do karty graficznej (wcześniej wyczyściłem kompa Drive Cleaner`em Pro) . System jest świeżo po inastalacji. Mam wszystkie łatki z Windows Update + SP2. Nic to nie daje :( Kiedys miałem starsze stery, bo podobno do mojej karty takie lepiej pasują, jednak wtedy problem również występował. Nie wiem już co mam robić.

Mój "sprzęt":

Celeron 566 Mhz
256 ram
Geforce 4 MX 440 SE
Windows XP HE SP2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

57 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Hm... niedawno była całkiem fajna promocja. Użytkownicy Onetu(poczty itp.) dostawali za darmo 20 minut na rozmowy SkypeOut :). Oczywiście skorzystałem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

kupiłem gre z XKN i była tam ulotka na 10 darmowych minut na rozmowy w SkypeOut. Po doładowaniu konta zobaczyłem na stan konta i powiększyło się ono tylko o 17 centów!!! a to przecież nie wystarczy na wykonanie 1 rozmowy!!!??? Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.09.2006 o 16:23, ciusiek i luka napisał:

kupiłem gre z XKN i była tam ulotka na 10 darmowych minut na rozmowy w SkypeOut. Po doładowaniu
konta zobaczyłem na stan konta i powiększyło się ono tylko o 17 centów!!! a to przecież nie
wystarczy na wykonanie 1 rozmowy!!!??? Pomocy


O! Powiedz mi, gdzie wpisac tego koda? Szukalem miejsca ale nie znalazlem ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

to dobrze, bo mam z kilku gier kody na 10 minut bezpłatnych do Skype''a. Mam ich podajże 5. Tak wię 5 x 10 = 50
AAAAA! %0 darmowych minut! Gram.pl - kocham cię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ostatnio ogłoszono nowy konkurs pt."Wyślij wiadomość do obcych" czy jakoś tak. Patrze a tam do wygrania między innymi gry z XKN!! A poza tym inne fajne nagrody! Super biorę udział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam poważny problem ze skype''em gdy nawiązuje połączenie i chce porozmawiać osoba, z która rozmawiam mnie nie słyszy. Mikrofon jest sprawny. Co mam zrobić?? Załamany uzytkownik;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.12.2006 o 11:39, Phelela napisał:

No a mi nieraz kamerka na skype niedziala tez tak macie ??

Ale ten problem to caly czas jest z tym mikrofonem.Myslalem ze jest uszkodzony wiec kupilem nowy ( na 100% sprawny) i to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam taki problem, że jak się zaloguje to po kilkudziesięciu sekundach skype zużywa 100% procka. Komp się przy tym tnie uniemożliwiając normalną pracę na nim, trzeba zabijać proces.
http://www.skype.com/intl/pl/help/guides/knownproblems.html
Tu jest opisany ten problem (przedostatni), tylko tyle że rozwiązanie problemu mi nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.09.2006 o 21:51, mallard napisał:

to dobrze, bo mam z kilku gier kody na 10 minut bezpłatnych do Skype''a. /.../

A po co Ci te darmowe minuty? Jak rozmawisz z posiadaczem kompytera któey ma Skype, to rozmawiasz za darmo 9jak onaj macie mikrofony i słuchawki, albo mikrofony i głośniki. Możesz też przesyłać duże pliki bez pośrednictwa konta pocztowego...Tylko zapisz sobie hasło do konta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.12.2006 o 21:41, KrzysztofMarek napisał:

A po co Ci te darmowe minuty?


Wiesz... nie każdy ma Skype, więc trzeba korzystać z OnetSkype.


Taka ciekawostka:

Rozwiązałem swój problem z zawieszającym się PC (opisany w pierwszym poście). W biosie wyłączyłem AGP 4X (u mnie to max ;) i mam teraz AGP 2X. Problem zniknął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.01.2007 o 20:44, THGD89 napisał:

Wiesz... nie każdy ma Skype, więc trzeba korzystać z OnetSkype.


Miało być SkypeOut.

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować