Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z klasyką - dzień ósmy

99 postów w tym temacie

Ha! Odpowiedzi wysłane, jedno dobrze na 100%.
Ale jestem na siebie wściekły, że nie poznałem Sawyera, argh. Po prosru strzelałem...

PS Dlaczego wyjątkowo podaliście cały adres e-mail zwycięzcy dnia...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 01:07, ziptofaf napisał:

Wreszcie pytania, w których nie musiałem strzelać! Prośba do ekipy CD-Projektu: Dawajcie więcej
pytań z obrazkami!!!

Ja tam się modlę żeby nie było już pytań dźwiękowych :P A coś mi mówi że jednak jeszcze będą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj były łatwe, ale to musi być podpucha, tzn. dzisiaj i jutro (albo tylko jutro) będą makavryczne i doprowadzą użytkowników do furi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 09:43, Lamb3rt napisał:

Wczoraj były łatwe, ale to musi być podpucha, tzn. dzisiaj i jutro (albo tylko jutro) będą
makavryczne i doprowadzą użytkowników do furi :P

Mnie już doprowadzili do furii zaniedługo będe Krwawą Furią i bede kosił wszystkich jak popadnie, a to dlatego że idze mi coraz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 09:58, remolinek69 napisał:

> Wczoraj były łatwe, ale to musi być podpucha, tzn. dzisiaj i jutro (albo tylko jutro)
będą
> makavryczne i doprowadzą użytkowników do furi :P
Mnie już doprowadzili do furii zaniedługo będe Krwawą Furią i bede kosił wszystkich jak popadnie,
a to dlatego że idze mi coraz lepiej :)


Jak będziesz grał, to wyobraź sobie, że kadym twoim celem jest jeden z pracowników CDP. To bardzo pomoga psychice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do pytania o Gothica 2, bo jak widzę rozpętała się tu na ten temat dyskusja. Zasadniczo pytanie nie dotyczyło *daty wydania*, a jednej z osób pracujących nad grą. Data podana była tylko dla ułatwienia (albo - jeżeli inaczej na to spojrzeć - utrudnienia). Moim zdaniem więc odrobina niejasności w tej kwestii (brak informacji o miejscu wydania o które chodzi) nie zaszkodziła w żaden sposób.

Powtórzę - w pytaniu *nie było* podane o jaką właściwie premierę chodzi (angielską? światową? polską?), wszelkie domysły w tej kwestii są więc jedynie domysłami, a próby uzasadnienia swojej wersji - jedynie próbami. ;) Stwierdzenie, że Gothic 2 "ukazał się w roku 2003", bez precyzowania miejsca, jest ze wszech miar prawdziwe i nie widzę powodu do jakichkolwiek pretensji. Pytanie pozostaje "ważne", podobnie jak odpowiedź.

Ze swojej strony mogę jedynie wyrazić ubolewanie, że nie wszystkim udało się odpowiedzieć poprawnie. Na "pocieszenie" dodam jeszcze, że ten etap - jeżeli spojrzeć na ilość poprawnych odpowiedzi - był jednym z najłatwiejszych w tym konkursie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 10:22, Lamb3rt napisał:

> > Wczoraj były łatwe, ale to musi być podpucha, tzn. dzisiaj i jutro (albo tylko jutro)

> będą
> > makavryczne i doprowadzą użytkowników do furi :P
> Mnie już doprowadzili do furii zaniedługo będe Krwawą Furią i bede kosił wszystkich jak
popadnie,
> a to dlatego że idze mi coraz lepiej :)

Jak będziesz grał, to wyobraź sobie, że kadym twoim celem jest jeden z pracowników CDP. To
bardzo pomoga psychice :)

Wiesz zaczne to praktykować zaczne od *Domka* xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JUPI!!! Wygrałem! Ale nie mogę sobie pozwolić, aby spocząć na laurach, teraz muszę się wysilić w tych 2 częściach ostatnich pytań. CD-PROJEKT jesteś SUPER i NAJLEPSI!!!! Zostawiacie Cenege daleko w tyle. Oby tak dalej ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie ze wczorajszymi pytaniami, date wydanioa gry sprawdzalem na Gamespocie. Niektore odpowiedzi (gry) wogole nie byly wydawane w danym roku, wiec takei odrzucalem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować