Zaloguj się, aby obserwować  
Gryczka

TOTAL OVERDOSE - dobry zakup, dobra gra

7 postów w tym temacie

Witam
Jestem szczęśliwym posiadaczem gry Total Overdose. Udało mi sie przejsc całą grę ( nie ukrywam przed ostatnią misję przeszłem przy pomocy innego tematu o Total ) i ogólnie bardzo mi sie podoba. Fajne zakończenie, ale szkoda że taka krótka. Grafika w porządku, bardzo fajna muza w czasie gry, fajne triki do robienia ( oczywiście nierealne, podobne do Matrixa ;)), i chyba najlepsze: gdy już nie masz sił na strzelanie lub rzucanie granatami mozesz użyc LOCO TRIKÓW ;) Są to różne akcje specjalne, mi najlepiej używa się oczywiscie EL mariachi :) Fabuła gry też jest niczego sobie choc duzo nie skapowałem bo gre mam po angielsku i jeszcze prosba miałby ktos do niej spolszczenie ?? Jesli tak prosze o linka. Dla mnie wady tej gry są tylko takie, że jest za krótka i cofanie jest bardzo potrzebne, ale to tylko ułatwia przebieg gry oraz różne mniejsze błędy, które zostały niedopracowane.
Proszę komentowac grę, mówic o niej, a ja w razie czego włącze sie do rozmowy. Aha i jeszcze jeden błąd : po przejsciu ostatniej misji gdy ładuje sie normalne miasto wyskakuje raport błędów-- wam tez tak sie dzieje ??

Gre polecam kupic szczególnie ze jest nie droga tylko szkoda ze nie po polsku i mam nadzieje ze wyjdzie TOTAL OVERDOSE 2 gdyz 1 czesc mi sie bardzo podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopisuj się do istniejących wątków. Wiedziałeś, że istnieje inny temat o tej grze, ale i tak zrobiłeś nowy, niepotrzebnie. Nie zaśmiecaj forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 11:37, Gryczka napisał:

Witam
Jestem szczęśliwym posiadaczem gry Total Overdose. Udało mi sie przejsc całą grę ( nie ukrywam
przed ostatnią misję przeszłem przy pomocy innego tematu o Total ) i ogólnie bardzo mi sie
podoba. Fajne zakończenie, ale szkoda że taka krótka. Grafika w porządku, bardzo fajna muza
w czasie gry, fajne triki do robienia ( oczywiście nierealne, podobne do Matrixa ;)), i chyba
najlepsze: gdy już nie masz sił na strzelanie lub rzucanie granatami mozesz użyc LOCO TRIKÓW
;) Są to różne akcje specjalne, mi najlepiej używa się oczywiscie EL mariachi :) Fabuła gry
też jest niczego sobie choc duzo nie skapowałem bo gre mam po angielsku i jeszcze prosba miałby
ktos do niej spolszczenie ?? Jesli tak prosze o linka. Dla mnie wady tej gry są tylko takie,
że jest za krótka i cofanie jest bardzo potrzebne, ale to tylko ułatwia przebieg gry oraz różne
mniejsze błędy, które zostały niedopracowane.
Proszę komentowac grę, mówic o niej, a ja w razie czego włącze sie do rozmowy. Aha i jeszcze
jeden błąd : po przejsciu ostatniej misji gdy ładuje sie normalne miasto wyskakuje raport błędów--
wam tez tak sie dzieje ??

Gre polecam kupic szczególnie ze jest nie droga tylko szkoda ze nie po polsku i mam nadzieje
ze wyjdzie TOTAL OVERDOSE 2 gdyz 1 czesc mi sie bardzo podobała.

Moim zdaniem nie zaśmiecasz forum dlatego, że gdyby ktoś nie znalazł głównego linku może wejść tutaj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, a to wcale nei jest zaśmiecani ;/. Jakby każdy tak tworzył wątki, bez szukania głównego tematu, to pomyśl ile by tego tu było i kto miałby zamykać 100 wątków dziennie, Moderatorzy też ludzie i swoje życie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 17:09, graczomaniak napisał:

Taa, a to wcale nei jest zaśmiecani ;/. Jakby każdy tak tworzył wątki, bez szukania głównego
tematu, to pomyśl ile by tego tu było i kto miałby zamykać 100 wątków dziennie, Moderatorzy
też ludzie i swoje życie mają.

Wiem że moderatorzy są też ludźmi ale może być nawet 1000 wątków o tym samym ale skąd wiesz że całkowicie o tym samym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 15:14, lukasz3953 napisał:

> Taa, a to wcale nei jest zaśmiecani ;/. Jakby każdy tak tworzył wątki, bez szukania głównego

> tematu, to pomyśl ile by tego tu było i kto miałby zamykać 100 wątków dziennie, Moderatorzy

> też ludzie i swoje życie mają.
Wiem że moderatorzy są też ludźmi ale może być nawet 1000 wątków o tym samym ale skąd wiesz
że całkowicie o tym samym???


Wygląda na to, że ten jest całkowicie o tym samym co ten - http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=833&u=110 ...

Tworzenie kolejnych tematów to właśnie zaśmiecanie forum - lepiej, gdy jest jeden a konkretny zamiast 1000 o niczym...

Zaśmiecaniem forum jest także odpisywanie na posta sprzed kilku miesięcy, miej to na uwadze...

SKALP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować