olcia13

Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

2947 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2007 o 20:44, sferis napisał:

> Mam nadzieję, że moja ( znów mam nadzieję :-P ) Współpraca z CDP będzie bardziej owocna,
niż
> w twoim przypadku ;-) Aczkolwiek przyjmuję twoje uwagi. No ale poczekam ;-)

Mnie też kiedyś parę osób ostrzegało przed Kolektywem, powiedzieli mi jak tam dokładnie jest.
Ja do końca nie uwierzyłem, postanowiłem spróbować. No i widać sam się przekonałem :P Większość
tego co mi ludzie powiedzieli się sprawdziło. Sam się przejechałem :) Teraz pewnie to czyta
Spayki, Soleila albo ktoś z gram.pl i mam nadzieję, że weźmiecie sobie wszystko do serca i
już nie będziecie tak postępować z innymi osobami, bo to całkowicie jest nie fair.


Bardzo możliwe że akurat teraz będą lepsi :) "Człowiek uczy się na błędach" Każdy ma do tego prawo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 21:26, Lak5 napisał:

>
A no fakt :( będzie tak krytykował aż sama firma napisze do niego :)


Co powinni zrobić, coś długo już nie odpowiadają. Pewnie układają posta, tak żeby mnie ośmieszyć :) Ja to wiem ;) Normalna praktyka gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

Widzę, że po moim poście gram.pl skasowało stronę (settlers.gram.pl) - tak się bili z KiM-em o te kody i w końcu sami wszystko skasowali. Nie ma nic. Czyżby się bali coolboyya detektywa?

Dalej czekam na odpowiedź od gram.pl i tracę cierpliwość.

Jam coolboyy16 detektyw z rodu detektywów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spaykus, czy mógłbyś mi odpowiedzieć na jakim etapie jest obecnie realizowane moje zgłoszenie? Pytanie kieruję na forum, ponieważ mam wrażenie, że korenspondecja via e-mail się urwała (maile nie dochodzą?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 23:53, COOLBOYY16 napisał:

Jam coolboyy16 detektyw z rodu detektywów.

Jeśli cały Twój ród tak zabiera się za "rozwiązywanie" zagadek i dochodzi do takich "wniosków" to chyba niewiele zleceń mają... a i Tobie kariery nie wróżę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 23:54, Albatross napisał:

Spaykus, czy mógłbyś mi odpowiedzieć na jakim etapie jest obecnie realizowane moje zgłoszenie?
Pytanie kieruję na forum, ponieważ mam wrażenie, że korenspondecja via e-mail się urwała (maile
nie dochodzą?).


Hmm, no dziwna sprawa w takim razie. Korespondowaliśmy przecież, później ja prosiłem o odrobinę cierpliwości, bo czekałem na zgodę w pewnej kwestii, a następnie - jakiś tydzień, dwa temu - wysłałem Ci info co i jak. Ogólnie - in plus. Ale fakt, na wysłanego do Ciebie maila nie dostałem odpowiedzi. Przejrzyj archiwum poczty, może moja wiadomość została podczepiona pod spam. Jeśli nie - odezwij się proszę drogą mailową, napiszę raz jeszcze o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomości prywatne jako spam ? Nie sądzę :-) Pewnie dostał wcześniej. Niech poszpera ;-)
A i ja czekam na odpowiedź, dostałeś moją ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 12:19, Spaykus napisał:

Ale fakt, na wysłanego do Ciebie maila nie dostałem odpowiedzi.

Oj, czyli moje obawy się sprawdziły. Moje maile (przynajmniej część) nie doszły.
Ostatnią wiadomość dostałem 19 października i tego samego dnia odpisałem.
Właśnie wysłałem ponownie potwierdzenie. Czekam na dalsze informację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 12:26, Baal Namib napisał:

Wiadomości prywatne jako spam ? Nie sądzę :-) Pewnie dostał wcześniej. Niech poszpera ;-)
A i ja czekam na odpowiedź, dostałeś moją ? ;-)


Tak, dostałem, ale wybaczcie, cały dzień dziś przy komputerze nie siedzę ;)
W każdym razie odpowiem Ci możliwie szybko. Pewnie dziś wieczorem/w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 17:17, Spaykus napisał:

> Wiadomości prywatne jako spam ? Nie sądzę :-) Pewnie dostał wcześniej. Niech poszpera
;-)
> A i ja czekam na odpowiedź, dostałeś moją ? ;-)

Tak, dostałem, ale wybaczcie, cały dzień dziś przy komputerze nie siedzę ;)
W każdym razie odpowiem Ci możliwie szybko. Pewnie dziś wieczorem/w nocy.


Nie ma sprawy ! Święto mamy ! Aczkolwiek miło by było dostać odpowiedź prędzej, niż się tego spodziewa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 17:26, lancuch napisał:

wiadomo cos czy w kolektywie bedzie dzial o wiedzminie??

Niestety kolektywu nie możesz założyć ale współpracować ze stroną www.thewitcher.com tak , musisz się tam zgłosić (czyli napisać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin nie jest hostowany przez gramowy kolektyw. Jest już oficjalna polska strona www.thewitcher.com
Można prowadzić fanowskie, i wtedy je zgłosić do thewitcher.com, aby one tak jakby zareklamowały je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 18:05, lancuch napisał:

lol czego ja niemoge wejsc na ta strone? to mnie automatycznie przekierowywuje na atari.com ;(

Dziwne, że Ci nie wchodzi.
Taki obrazek powinien Ci się ukazać.

20071101181318

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz mam bo mi sie ten obrazek pojawial na kilka sec a pozniej przekierowywalo na str atari wiec zatrzymalem otwieranie strony jak sie obrazek pojawil dalem tam date urodzenia i juz mi sie ta stronka otworzyla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.