olcia13

Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

2947 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2007 o 16:06, Budo napisał:

/.../

ostrzeżenie, Twój styl wypowiadania się ma daleko do kulturalnego- polecam trochę spokoju
i rzeczowego podejścia do sprawy.


Przepraszam bardzo, ale PolishWerewolf obraził mojego Ojca, jak już dajesz ostrzeżenie to jemu też proszę dać uczciwie, a nie, że on na jakiś profitach jeździ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie jeźdźi na żadnych profitach, daję kary wg przewin, a jego tutaj nie widzę. Skoro masz inne zdanie to zapraszam do wysłania maila, lub formularza na którąś z odpowiednich skrzynek, tak jak przewiduje to regulamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 16:10, Budo napisał:

/.../

Nie jeźdźi na żadnych profitach, daję kary wg przewin, a jego tutaj nie widzę. Skoro masz inne
zdanie to zapraszam do wysłania maila, lub formularza na którąś z odpowiednich skrzynek, tak
jak przewiduje to regulamin.


No to przykro mi, że nie zauważyłeś jak obraża mojego niewinnego Ojca
Więcej już mi nie trzeba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrezygnowałem z prowadzenia torment.gram.pl z dniem dzisiejszym. Powodem rezygnacji jest brak czasu oraz choroba. Wziąłem na siebie zbyt dużo rzeczy i nie dałem rady.
Przepraszam wszystkich, którzy liczyli na start stronki.

Mam jednak dobre wieści wszystkie materiały jakie udało mi się zebrać przez 2 lata żmudnego szperania po sieci czasem kilka godzin dziennie wraz z CD Projekt umieścimy na stronie do ściągnięcia. Potrzebuje tylko trochę czasu aby wszystko skompletować i posegregować.

Proponował bym zakończyć ten bezsensowny spór, a CDP proponuje odpiąć ten post bo to działa niekorzystanie dla obu stron. Jak było nie wnikam, ale wiem jedno nie ma co grzebać w starych brudach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 17:33, Lumbago napisał:

Zrezygnowałem z prowadzenia torment.gram.pl z dniem dzisiejszym.

Wybacz, ale osobiście od początku uważałem reaktywowanie strony o Tormencie (po przeszło 5 czy 6 latach) za bezsensowny pomysł. Aha, nie mam tu na myśli rzeczy tego typu, że się nie nadajesz czy coś w tym stylu, broń Boże. Z całym szacunkiem do Ciebie, doceniam Twoje zamiłowanie i wiedzę o Tormencie. Po prostu chodzi mi o fakt, że na oficjalnej stronie jak pamiętam wszystko co powinno być już było. Poza jakimiś kilkoma poprawkami czy opowiadaniami osobiście nie widziałem nic co by można było dodawać. Scena modowania Tormenta w zasadzie nie istnieje, to zresztą jedyna gra na silniku infinity praktycznie niemodowalna. Tak więc z ciekawości, jakie miałeś pomysły na stronę?

Powtórzę tylko, że to nie jest atak na Twoją osobę, po prostu jak usłyszałem pierwszy raz o tej reaktywacji po TYLU latach to przeżyłem mały szok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociażby poradnik oparty na skrypcie Wiki Media. Stworzenie moda dodającego treść do pamiętnika Niesławy. Treść miała być pisana przez użytkowników. Dodanie słownika gwary(objętość kilka razy większa niż tego dodanego do gry). Planowany był mod do Baldur''s Gate 2 pozwalający przenieść się do jednej z dzielnic Sigil i wypełnienie tam kilku misji. Dodanie masy grafik i opisów przedmiotów. Chciałem również przeprowadzić wywiad z Obsydian Entertiment bo tam siedzi masa ludzi, którzy robili Planescape: Torment.
A co do strona ona nigdy nie posiadała wszystkich informacji brakowało jej naprawdę dużo wierz mi.

Pragnę tez zauważyć, że stronę reaktywowałem na początku 2006 roku i przez kilka miesięcy była ona sukcesywnie rozbudowywana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam,

jak juz zaznaczalismy w naszym oswiadczeniu, chetnie odpowiemy na wszelkie przedstawione nam konkretne zarzuty. zalezy nam na rzetelnym przedstawieniu sytuacji, w jednym miejscu, tak aby kazdy uzytkownik mogl dokonac wlasnej oceny. dziekuje.


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11371&pid=2140

Tuddrussel

Tak jak widać w poście wyżej zamieszczonym proszono o jakieś dowody, wyraźnie pisze, że chętnie odpowiedzą na wszystkie przedstawione im konkretne zarzuty i, że zależy im na rzetelnym przedstawieniu sytuacji w jednym miejscu tak, aby każdy użytkownik mógł dokonać własnej oceny. Przedstawiłem tylko kilka nielicznych dowodów, tak na próbę, najgorsze zostawiłem na deser tak więc zachowałem się fair wobec ekipy gram.pl niezdradzając najgorszych rzeczy, które są dopiero dziwnymi sprawami.

Mimo zachęty Tuddrussela, aby napisać jakie są zarzuty, w momencie w których część z nich napisałem nie otrzymuję żadnej odpowiedzi, ani żadnej informacji, że zmienili zdanie i już nie chcą, aby o nich pisać.

Najwyraźniej ekipa gram.pl jest w kropce - nie może ani zaprzeczyć temu co napisałem, bo wiedzą, że mam dowody na to, że powiedzą nieprawdę, nie wypada im też przyznać się do winy - praktycznie są w sytuacji bez wyjścia. Postanowili więc załatwić całą sprawę nowymi wytycznymi dla moderatorów, które dotyczą naszej osoby, aby prawda nie wyszła na jaw i żeby więcej nie męczyć ich pytaniami na które nie mogą odpowiedzieć, bo wiedzą, że udowodnię im kłamstwo - poszli po najmniejszej linii oporu, są gotowi zbanować mnie.

Szkoda, że ekipie gram.pl zabrakło odwagi napisać do mnie, że nie chcą dowodów w temacie kolektyw i muszę się o tym dowiadywać od moderatorów pod groźbą zbanowania mnie.

Nie prosiłem o wiele, wystarczyło zdjąć niebieski przyklejony wpis Tuddrussela, który mówi, że posiadam jego kody i nie było by wszystkich tych moich wpisów, które wynikają z mojej walki o zdjęcie tego wpisu, jest on nieprawdą, ponieważ mam własne kody i tak jak pisałem nie pracuję na własności gram.pl, dziwię się tej postawie, wystarczyło napisać==> Kamil zmienił kody, dlatego zdejmujemy przyklejony post i to wszystko.

Moderatorzy piszą, abym załatwił wszystko na e-maila - mogę to tak załatwić, tylko, że mam naprawdę dosyć tego typu korespondencji z gram.pl - nie chcę z nimi utrzymywać kontaktu i do nich pisać, mam bardzo niemiłe wspomnienia związane z tego typu korespondencją, ponieważ z nimi nic nie załatwia się prosto i łatwo i wszystko trwa całymi miesiącami i przeważnie jest załatwiane negatywnie na samą myśl, że mam do nich pisać i prosić ich o coś co powinni już sami dawno zdjąć i nie udowadniać swojej zaciekłości wobec mnie, którą niestety widać i można się nawet po tym niebieskim wpisie domyślić jacy naprawdę są, jak postępują i w jaki sposób wyglądała moja współpraca z nimi, bo to nie pierwszy raz, możecie się domyślić co czułem, przez co przechodziłem i jak byłem traktowany.

Nie jestem zaskoczony tą postawą - nie jest to dla mnie nowość, sami przyznali na spotkaniu, że w kolektywie nie ma miejsca na jakiekolwiek niezadowolenie, że oni są firmą i jak komuś się coś nie podoba w kolektywie to trudno przyjdą następni - nie chcą niczego widzieć, nie chcą znać prawdy i nie mają zamiaru czegokolwiek tak naprawdę poprawić.

Chciałbym się cieszyć z sukcesów kolegów w kolektywie, ale nie mogę - coś mnie ściska w gardle, bo sukces w kolektywie.gram.pl kojarzy mi się z czarnym tunelem w którym nie ma światełka nadziei.

Wiem, że szykowali na mnie coś bardzo złego, nie dowiedziałem się, co to jest, choć bardzo byłem tego ciekaw i w pewnym momencie nawet byłem gotowy zostać i przekonać się co się stanie, ale żal mi było stracić moją stronę z drugiej strony stali czytelnicy i forumowicze, którzy ją lubili, wiedziałem, że jak pozostawię stronę w kolektywie to ją zmarnują i nie będzie już tak dobrze prowadzona, bo już tak nie jeden raz bywało, że je kasowali, likwidowali, robili co im pasowało jak tylko osiągnęli swój cel - dlatego uciekłem z kolektywu, zachowałem swoją stronę i ciesze się, że nie jestem na straconej pozycji.

Mimo wszystko chcę Wam napisać jak bardzo jest mi ciężko, że musiałem się w ten sposób ewakuować od Was, jak bardzo czuję się zdradzony i jak bardzo zawiodłem się na Waszej przyjaźni chociaż nie wiem czy tak można ją nazwać, chcę, abyście wiedzieli, że macie mnie na sumieniu, bo doświadczyłem od Was czegoś bardzo złego, a nie zasłużyłem sobie na to, że dla czegoś niskiego, małego, egoistycznego może nawet materialnego w ten sposób pozbyliście się mnie, bo to tylko Wasza wina, że odszedłem.

Nowy regulamin mówił wszystko, że zastrzegacie sobie prawo do zerwania umowy w każdym momencie współpracy bez ujawnienia przyczyny i zrobilibyście to zaraz po podpisaniu tej umowy do której byłem zmuszany, aby ją podpisać, bo w przypadku nie podpisania także traciłem możliwość prowadzenia serwisu. Dodatkowo ten wpis, że nie wolno mi zdradzać żadnych tajemnic gram.pl, ani CDP, że nie wolno kontaktować mi się z CDP w innych sprawach jak tylko technicznych, to jest co najmniej wszystko dziwne i dające dużo do myślenia...

Myślę, że ktoś nad ekipą gram.pl powinien sprawować opiekę, ponieważ prowadzenie kolektywu daje Wam możliwości niewłaściwych działań i różnych niemoralnych kombinacji niskich, małych i egoistycznych.

Jeszcze raz proszę ekipę gram.pl o refleksje i prawdziwe głębokie przemyślenia, bo oby te Wasze niemiłe ruchy wobec redaktorów nie skończyły się kiedyś źle dla któregoś z nich, bo są różni ludzie i różnie mogą zareagować na takie dziwne manipulacje i złe zachowania z Waszej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 17:33, Lumbago napisał:

Zrezygnowałem z prowadzenia torment.gram.pl z dniem dzisiejszym. Powodem rezygnacji
jest brak czasu oraz choroba. Wziąłem na siebie zbyt dużo rzeczy i nie dałem rady.
Przepraszam wszystkich, którzy liczyli na start stronki.


Byłem na Twojej stronie nie raz - bardzo fajnie ją prowadziłeś, życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia i wielu życiowych pasji. :)

Pozdrawiam,
Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamilu, akurat w przypadku Moderatorów się nie dziwię że tak reagują, wątpie żeby dostali jakieś wytyczne (co nie zaprzeczam ;p), ale na miejscu moderatora sam również tak był zareagował na ich miejscu. Bo to jest rozmowa jak widzisz samego ze sobą. Chcesz wyjaśnić, to idź z rodzicami do CDP do odpowiednich osób jeszcze raz i myślę że taka rozmowa jeszcze jest Wam potrzebna. Bo naprawdę to do niczego nie prowadzi, zwłaszcza tu na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Cyrk robisz i tyle. Sorki za takie słowa, ale tak to wygląda z punktu widzenia postronnej osoby.
Jest jeszcze jedna możliwość milczenia CDP o której nie napisałeś: milczą, bo nie chcą ciągnąć bezsensowanego sporu na forum publicznym a cokolwiek by napisali i tak ktoś zawsze znajdzie jakieś "ale". To mi raczej bardziej pasuje do tej sytuacji.

Sytuacja jest niesmaczna a widzę, że Wam i sferisowi sprawia jakąś dziwną przyjemność męczenie nas ciągle tym samym. Wątek został stworzony dla forumowiczów, dla ich stron a nie do wyciągania na światło dzienne swoich brudów, o których mało kto chce czytać. Zmuszasz forumowiczów do oceny sytuację, która nie jest dla nich do końca jasna, bo nigdy sie nie dowiedzą wszystkiego jak to wyglądało. Czytam te wasze wypociny i nie do konca jest dla mnie jasne o co Wam chodzi. Co chcecie przez to osiagnać? Zniechęcić ludzi do Kolektywu? Po co? Bo, że Wam sie nie udało to inni niech nawet nie próbują? No sory, ale takie jest życie. Nie wszystko zawsze sie udaje. A w tym sporze da sie zauwazyć jeszcze jedno - nikt tu nie jest bez winy - a jakoś tego stwierdzenia staracie się unikać.

Dalibyście wszyscy spokój. Nie ciągnijcie sytuacji, która nie jest na rękę nikomu, podkreślam nikomu. Chyba, że kogoś bawi ta sytuacja. Ale to juz jego problem. Są ludzie i kaloryfery.

Nie opowiadam sie tutaj po żadnej ze stron, bo to nie ma sensu. Widzę, że jedna strona dała spokój sporowi a druga ciągnie nie wiadomo po co wszystko na forum. Dla mnie mija się to z celem. Modest wyżej dał dobrą radę jak to zakończyć definitywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu chciałem ostrzec inne osoby, tak jak mnie kiedyś ostrzegało parę osób jeszcze przed wstąpieniem do Kolektywu (ale się nie posłuchałem i żałuję), aby naprawdę uważać i nie dać się skrzywdzić. A widać ciągle popełniają identyczne błędy ;/ I myślę, że będą popełniać nadal.

P.S. Rok temu miało być wyczepiste forum dla każdej strony kolektywu - do dzisiejszego dnia nie ma xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 09:01, sferis napisał:


Ale czy myślisz że jeśli ty będziesz ciągle w koło gadał że nie radzisz to coś zmienisz ? I tak znajdzie się ktoś który będzie chciał sam zobaczyć jak to wygląda, bo podobno zakazany owoc smakuje lepiej :). Uważam że te rozmowy i w dodatku tym temacie są bezsensowne bo i tak nie otrzymacie odpowiedzi od firmy oraz od pracowników CD Projekt z powodu prostego : Jak opisał HumanGhost tak i jak go popieram, to jest bez sensu, robicie z tego krótko mówiąc cyrk. I to świadczy o waszej dojrzałości ? Obudzcie się i tak już tą bez sensowną pogaduchą nic nie zmienicie, stało się ! Trudno. Dlaczego nie chcecie tych skarg słać na bezpośredniego maila do pracowników, przecież chyba takie są :) prawda ? Wieżę że do niektórych te słowa trafią a do nie których nie, przyczyna jest prosta (albo ktoś jest uparty albo nie przeczytał wyraźnie posta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlatego piszę o tym bo sama Soleila się tego domagała, aby to wszystko przedstawić (szczerze mówiąc nie wiem po co) i powiedziała że podobno nam odpiszą na to i wyjaśnią ;/ PUBLICZNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 19:20, sferis napisał:

A dlatego piszę o tym bo sama Soleila się tego domagała, aby to wszystko przedstawić (szczerze
mówiąc nie wiem po co) i powiedziała że podobno nam odpiszą na to i wyjaśnią ;/ PUBLICZNIE.


Najwidoczniej nie odpisują bo sobie nie chcą tym głowy zawracać, na pewno mają lepsze zajęcie do roboty nisz tłumaczenie się wam, w sumie to mnie też to trochę nurtuje ale nie aż tak żeby się dopatrywać błędów CD Projekt, to ich hostingi i mają to tego wszelkie prawa aby nimi dysponować oraz bezpośrednio, bez żadnej zgody użytkownika (admina) nimi dysponować. Oni na pewno wiedzą czy wam odpiszą czy nie bo po co piszecie tyle tych bezsensownych postów o minusach hostingach (bo tak to się nazywa). Oni na pewno mają wasze komentarze na uwadze. Jeśli uznają że nie opłaca się odpisywać na te posty to najwidoczniej tak zrobią... Ja już zakończę ten spór (w sumie nie uczestniczyłem w tym) i obmyje sobie ręce... Za przeczytanie dziękuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 19:30, Lak5 napisał:

to ich hostingi i mają to tego wszelkie prawa aby nimi dysponować
oraz bezpośrednio, bez żadnej zgody użytkownika (admina) nimi dysponować.


Człowieku, o czym ty w ogóle mówisz? Nie wygaduj takich bzdur bo mijasz się z prawdą. Jeśli naprawdę masz bronić CDP nie mając związku z Kolektyw to polecam ci naprawdę tylko i wyłącznie czytanie tego wątku a nie komentowanie.
Ja nie twierdzę że trzeba ich oskarżać, bo chłopaki przesadzają, wszystkie karty zostały wyłożone na stół. Nie trzeba powtarzać i spowiadać się ze swoich emocji. Wystarczy już. Ale zarówno takie powielane komentarze są irytujące tak osób postronnych które nie mają pojęcia, bawią się w detektywów czy obrońców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 19:45, Modest-Vermin napisał:

Człowieku, o czym ty w ogóle mówisz? Nie wygaduj takich bzdur bo mijasz się z prawdą. Jeśli
naprawdę masz bronić CDP nie mając związku z Kolektyw to polecam ci naprawdę tylko i wyłącznie
czytanie tego wątku a nie komentowanie.


A ty co myślałeś ? Że wymyślam rzeczy z głowy ? No chyba nie, może nie doczytałeś się, lub nie zrozumiałeś tego co chciałem napisać :) I chodziło mi o to że jest to już nużące co tu się wyprawia, po co komu te rady ... Napiszcie do cdp i po kłopocie.

Dnia 20.11.2007 o 19:45, Modest-Vermin napisał:

Ja nie twierdzę że trzeba ich oskarżać, bo chłopaki przesadzają, wszystkie karty zostały wyłożone
na stół. Nie trzeba powtarzać i spowiadać się ze swoich emocji. Wystarczy już. Ale zarówno
takie powielane komentarze są irytujące tak osób postronnych które nie mają pojęcia,
bawią się w detektywów czy obrońców.

Tylko ja się nie bawię w obrońce (jeśli byś zauważył), lecz zważam uwagę na wszystkie strony ... I chciałem powiedzieć przez te 2 -dość długie posty, że nie ma sensu ciągnąć tej sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 20:08, Lak5 napisał:

A ty co myślałeś ? Że wymyślam rzeczy z głowy ? No chyba nie, może nie doczytałeś się, lub
nie zrozumiałeś tego co chciałem napisać :) I chodziło mi o to że jest to już nużące co tu
się wyprawia, po co komu te rady ... Napiszcie do cdp i po kłopocie.

>

Jakbyś nie zauważył sam się wpisałeś w kanon tych głupawych postów tutaj, które tylko dalej prowokują takie gadki szmatki.

Dnia 20.11.2007 o 20:08, Lak5 napisał:

Tylko ja się nie bawię w obrońce (jeśli byś zauważył), lecz zważam uwagę na wszystkie strony


Byłeś strasznie przekonany że serwisy należą do Kolektywu? To jest umowa, oni do niczego praw nie nabywają. Wysnuwanie takich sformułowań o których jak widać nie masz pojęcia splendoru ani tobie ani gram.pl nie dodaje.

Dnia 20.11.2007 o 20:08, Lak5 napisał:

... I chciałem powiedzieć przez te 2 -dość długie posty, że nie ma sensu ciągnąć tej sprawy...


Patrz wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 20:29, Modest-Vermin napisał:



Ok moja wina, może nie mam doświadczenia takiego jak wy, ale z czasem może się wyrobi ... Lecz powtórzę to jeszcze raz - Ja nie jestem po niczyjej stronie. Po prostu to jest nużące co wy tu piszecie (jak już wcześniej napisałem) nie ma potrzeby co jakiś czas odkopywać jeden temat - Jakie to macie problemy z cdp. Może ty nie widzisz w tym nic złego ale ja tak ponieważ to jest bezużyteczna dyskusja dla obu stron . Nie chcę już dyskutować ponieważ wiem że to już mi nic nie da, a wy będziecie i tak (przypuszczam) o tym dyskutować i odkopywać stare tematy sprzed 1 miesiąca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.