olcia13

Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

2947 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2009 o 10:32, Laid_back napisał:

> Czy tylko nam padł download?

Kolektyw nie został jeszcze przeniesiony, to jeszcze kwestia kilku dni.


Nie uważacie, że to trochę nie w porządku nie poinformować nas o tym kilka dni przed przenosinami? Wtedy przenieślibyśmy pliki na płatny serwer. Inna rzecz, że Wasz ftp, z całym szacunkiem, ale wlecze się jak zwycięzca wyścigu dżdżownic pod górkę i pod wiatr. Strona, której solą jest właśnie download (z uwagi na wiek strony) jest praktycznie sparaliżowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 10:50, Laid_back napisał:


Jaja sobie robisz? Poważna firma z takim stażem powinna podejść do tego typu spraw w sposób nieco bardziej profesjonalny. Nasza skromna, bo skromna redakcja nie ma czasu śledzić wszystkich aktualności na stronach o grach. Bywaja dni, że udaje się sprawdzić jedynie maila - i w sumie tylko o to mi chodzi i tego się czepiam - źe ludzi, z którymi coś Was łączy komunikujecie się w tak ważnej sprawie, nie przez pocztę, a przez newsa, którego wielce prawdopodobne nie zobaczymy. Najzabawniejsze jest to, że Wasz były pracownik, zajmujący się kolektywem ganił mnie za pisanie o technicznych sprawach na forum, zamiast na mailu. Dalej uważam, że to nie w porządku.

Po za tym, po pierwsze, w tym newsie nie ma słowa o kolektywie, a po drugie, jest tam napisane, że przerwa potrwa max 24h.

Przemyślcie to i bądźcie konsekwentni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że te przenosiny są robione na wariackich papierach. Jakie było moje wielkie zdziwienie, gdy otwieram stronę a tam błąd połączenia z bazą danych. To trochę niezbyt ładne zagranie ze strony Gram.pl by nie poinformować redakcji o planowanych pracach za pomocą maila przynajmniej.
A tak ni z gruchy, ni z pietruchy serwis jest niedostępny, a użytkownicy nie zostali poinformowani o możliwym chwilowym zniknięciu portalu co będzie skutkowało niezbyt przychylnymi komentarzami. :/

Jak tak dalej pójdzie, będę musiał uciekać z serwerów Gramu, by utrzymać przy życiu ATQ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 14:18, Laid_back napisał:

Trwa przenoszenie na nowe serwery, nie wiedziałem niestety wcześniej kiedy się rozpocznie...


Hmm... Co jednak nie zmienia faktu braku info dla redakcji na mailu o możliwych brakach w ciągłości działania serwisu... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że niektórzy z użytkowników mają podpisy z linkami do ich stron z kolektywu. Jestem redaktorem na fable.gram.pl. Gdzie się zgłosić by taki link mieć pod nickiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 20:07, bardek napisał:

Zauważyłem że niektórzy z użytkowników mają podpisy z linkami do ich stron z kolektywu.
Jestem redaktorem na fable.gram.pl. Gdzie się zgłosić by taki link mieć pod nickiem?

Taki podpis mają tylko administratorzy stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 20:37, KapiX napisał:

Taki podpis mają tylko administratorzy stron.


Ale nie wszyscy, bo administratorzy Akademii Titan Quest też go nie mają. Wiem coś o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 00:52, seraphe napisał:

Jak widać nie tylko wg. mnie to zagranie było nie w porzadku.

Zamiast narzekać, napraw lepiej mirrory w sekcji pliki...


Kolektyw działa - jeśli napotkacie na problemy, piszcie proszę na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 16:16, Laid_back napisał:

> Jak widać nie tylko wg. mnie to zagranie było nie w porzadku.
Zamiast narzekać, napraw lepiej mirrory w sekcji pliki...


Kolektyw działa - jeśli napotkacie na problemy, piszcie proszę na maila.



ftp://eros.gram.pl/bg2/
ftp://eros.gram.pl/bg2/%28BG1%29_Herbs.zip

Rzeczywiście działa.

Mówisz, żeby naprawić mirrory, choroba nikt ich nie ruszał! :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 10:25, Kawosz napisał:

Czy zablokowanie dostępu do cms i ftp jest z waszej strony celowe?

O, a miałem pytać kto jeszcze nie ma dostępu do CMSu i FTP... Widzę, że nie jesteśmy jedyni, a podobno od czterech dni kolektyw działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.