olcia13

Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

2947 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2009 o 20:18, Daimon_Frey napisał:

Jasne, że tak i myślę, że każdy wie o tym. Ale.... prościej jest napisać kolektyw w odniesieniu
jeden strony niż pisać całe "serwis wchodzący w skład (bla, bla, bla)" ;)
Chociaż z drugiej strony to nie czat i skracać nie trzeba...


Tja, ale wiesz, staram się naprostować tego, który z samej definicji powinien oślepiać blaskiem i świecić przykładem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 09:33, szaq138 napisał:

Dzięki za informacje, sorry jeśli kogoś uraziłem nazywając serwis kolektywem. :P Z góry
sorry.


Nie masz za co przepraszać, wszyscy się uczymy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 19:08, Piterus_Von_Drackus napisał:

Vil i Spayki... Toć to stara gwardia! :D No chłopaki opowiadać co tam u Was. :D


A u mnie się kręci jakoś. Stale i bacznie, aczkolwiek z pewnego dystansu, przyglądam się cóż tu, na gram się ciekawego dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 19:08, Piterus_Von_Drackus napisał:

Vil i Spayki... Toć to stara gwardia! :D No chłopaki opowiadać co tam u Was. :D


Hej, nie chcę tutaj spamować, więc napiszę tylko, że się stęskniłem ;) A bardziej szczegółowo może kiedyś, gdzieś, jakoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja mam tylko pytanie, czy nowy "szef kolektywu" też preferuje politykę "dajemy nagrody na konkursy i gry dla redakcji tylko tym, którzy mają stronę na naszych badziewnych serwerach i dzięki ich statom mamy lepszy wynik w gemiusie"? Bo jeśli nadal jest to samo to zaczynam tęsknić za starymi dobrymi czasami ze Spaykim. :( Kiedy stawiano na aktywność i pomoc graczom, nie zaś podbijanie statystyk gram.pl. Tyle z mojej strony.

p.s.
Czy forum kolektywu, to dla adminów działa już (znowu)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zaczęło się coś dziać w kolektywie. To dobry prognostyk na przyszłość.

@isentor_tg
Ja nie tęsknię za tamtymi czasami. W chwili obecnej kolektyw staje na nogi i mam cichą nadzieję, że wróci do dawnej świetności. Liczę również, że Szaq jakimś niebywałym szczęściem wykombinuje stary layout Karczmy Diablo II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz natomiast co możesz Ty zaoferować- bo same żale i pretensje o to, że nie możesz dostać od nas gierek za friko nie jest specjalnie profesjonalnym podejściem. Nie jesteśmy instytucją charytatywną, by wspomagać każdego Isentora - który do nas napisze - że potrzebuje dla siebie kilka gier .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 10:43, Laid_back napisał:

Status nadany, ktoś oprócz Ciebie z TQ jeszcze zasługuje? :>


Hmm... Najbardziej to Kreciuch i Zakrzysiunio. Nie wiem tylko jak z GeoT, Bo tego to real life mocno wciągnęło... W razie co to później dla niego też będę mógł prosić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 11:09, Piterus_Von_Drackus napisał:

> Status nadany, ktoś oprócz Ciebie z TQ jeszcze zasługuje? :>

Hmm... Najbardziej to Kreciuch i Zakrzysiunio. Nie wiem tylko jak z GeoT, Bo tego to
real life mocno wciągnęło... W razie co to później dla niego też będę mógł prosić? :)


Kreciuch i Zakrzysiunio powinni już mieć ten bajer... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 11:58, szaq138 napisał:

> > Status nadany, ktoś oprócz Ciebie z TQ jeszcze zasługuje? :>
>
> Hmm... Najbardziej to Kreciuch i Zakrzysiunio. Nie wiem tylko jak z GeoT, Bo tego
to
> real life mocno wciągnęło... W razie co to później dla niego też będę mógł prosić?
:)

Kreciuch i Zakrzysiunio powinni już mieć ten bajer... :P


Jak się chłopaki udzielą na forum to sprawdzimy. :) Serdecznie dziękuję w imieniu redakcji Akademii Titan Quest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.