olcia13

Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

2947 postów w tym temacie

Nie ośmielam się dopominać, ale ja też chciałbym taki bajer... Szczerze mówiąc, to dopiero teraz zauważyłem te zielone statusy, a diablo3.gram.pl fajnie wyglądałoby z moim avatarem

Widze nieaktualne już, bo dostałem. Dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @isentor_tg
> Ja nie tęsknię za tamtymi czasami. W chwili obecnej kolektyw staje na nogi i mam cichą
> nadzieję, że wróci do dawnej świetności. Liczę również, że Szaq jakimś niebywałym szczęściem
> wykombinuje stary layout Karczmy Diablo II.
Staje, kiedyś stał.


> Powiedz natomiast co możesz Ty zaoferować- bo same żale i pretensje o to, że nie możesz
> dostać od nas gierek za friko nie jest specjalnie profesjonalnym podejściem. Nie jesteśmy
> instytucją charytatywną, by wspomagać każdego Isentora - który do nas napisze - że potrzebuje
> dla siebie kilka gier .
Potrzebowałem gier na 3 konkursy, tyle zazwyczaj organizowaliśmy co roku. Nawet teraz na świąteczny konkurs nic nie dostaliśmy - nic. Nawet długopisów z logo gram.pl. Inni jakoś dostali. Więc co nikt już nas nie kocha? Czy po prostu nie lubi za prawdę o was? Laidy, idź staty licz. To ci wychodzi najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za maniera, że mi się wszystko w życiu należy i mam co zechcę- na zawołanie. Nie jesteśmy Isentor babcią, która będzie Ci zabawki kupowała na każde tupnięcie nóżką. Gry na Twoje konkursy nie rosną na drzewach, musimy je kupić. Redakcja Arcanii natomiast, sama zdobyła nagrody na konkurs - nie czekają tylko z wyciągniętą ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Zacznę od tego, że musimy wam założyć nowe maile. Wszystkie adresy będą w domenie @kolektyw.gram.pl Dlatego musicie mi podesłać propozycje maili jakie chcielibyście.
Z wiadomych przyczyn mail konkurs@kolektyw.gram.pl nie wchodzi w grę dlatego przydałyby się propozycje jakie maile chciałby np. kolektyw Diablo 3, Arcanii, itd.
Dodam również, iż wasze odpowiedzi w jakimś stopniu będą determinować to w jaki sposób postrzegam waszą aktywność.
Do tej pory nie wszyscy się ze mną skontaktowali. Wiele kolektywów nie żyje, dlatego miło by było zobaczyć jakąś aktywność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 12:55, szaq138 napisał:

Dlatego musicie mi podesłać propozycje maili jakie chcielibyście.

Na początek cztery:

motogames@
motogames.raven@
motogames.zaix@
motogames.fifomaniak@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 12:55, szaq138 napisał:

Cześć!

Zacznę od tego, że musimy wam założyć nowe maile. Wszystkie adresy będą w domenie @kolektyw.gram.pl
Dlatego musicie mi podesłać propozycje maili jakie chcielibyście.
Z wiadomych przyczyn mail konkurs@kolektyw.gram.pl nie wchodzi w grę dlatego przydałyby
się propozycje jakie maile chciałby np. kolektyw Diablo 3, Arcanii, itd.
Dodam również, iż wasze odpowiedzi w jakimś stopniu będą determinować to w jaki sposób
postrzegam waszą aktywność.
Do tej pory nie wszyscy się ze mną skontaktowali. Wiele kolektywów nie żyje, dlatego
miło by było zobaczyć jakąś aktywność.



Eee... Coś nie rozumiem... Czyli będzie wymiana adresów mailowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 11:41, Laid_back napisał:

Co to za maniera, że mi się wszystko w życiu należy i mam co zechcę- na zawołanie. Nie
jesteśmy Isentor babcią, która będzie Ci zabawki kupowała na każde tupnięcie nóżką. Gry
na Twoje konkursy nie rosną na drzewach, musimy je kupić. Redakcja Arcanii natomiast,
sama zdobyła nagrody na konkurs - nie czekają tylko z wyciągniętą ręką.


Tyle lat w kolektywie, tyle eventów i reklamowanie gramu. My nie odsyłamy do pomocy technicznej lub do 5 stronicowej instrukcji gry. My pomagamy graczom od lat. I tak należy nam się za to nagroda, jeśli prosimy o gry na konkurs. Konkurs koniec końców patrząc dla graczy bo my w nim udziału nie bierzemy.

A tak poza tym:
"Pomoc w organizacji konkursów; materiały prasowe Jeśli twój serwis będzie się dynamicznie rozwijał, twoje grono czytelników systematycznie będzie rosnąć, możesz liczyć na wsparcie materialne w postaci gier, czy też gadżetów przeznaczonych na konkursy organizowane przez twoją stronę. Warunek jest jeden: ekipa gramu musi widzieć wysiłek wkładany w rozwój strony. Jeżeli twój portal będzie stroną o charakterze newsowym, pomożemy Ci w zdobyciu informacji prasowych od dystrybutorów/wydawców gier***. "

Bajki bajkami ale my jesteśmy już dużymi chłopcami i dziewczynkami.Wiec kawa na ławę bez mydlenia oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 14:44, isentor_tg napisał:

Tyle lat w kolektywie, tyle eventów i reklamowanie gramu. My nie odsyłamy do pomocy technicznej
lub do 5 stronicowej instrukcji gry. My pomagamy graczom od lat. I tak należy nam się
za to nagroda, jeśli prosimy o gry na konkurs. Konkurs koniec końców patrząc dla graczy
bo my w nim udziału nie bierzemy.

A tak poza tym:
"Pomoc w organizacji konkursów; materiały prasowe Jeśli twój serwis będzie się dynamicznie
rozwijał, twoje grono czytelników systematycznie będzie rosnąć, możesz liczyć na wsparcie
materialne w postaci gier, czy też gadżetów przeznaczonych na konkursy organizowane przez
twoją stronę. Warunek jest jeden: ekipa gramu musi widzieć wysiłek wkładany w rozwój
strony. Jeżeli twój portal będzie stroną o charakterze newsowym, pomożemy Ci w zdobyciu
informacji prasowych od dystrybutorów/wydawców gier***. "

Bajki bajkami ale my jesteśmy już dużymi chłopcami i dziewczynkami.Wiec kawa na ławę
bez mydlenia oczu.


Po pierwsze - uspokój się.
Po drugie, nie oczekuj tego że gry spadają z nieba. Większość z was chciałaby gry na zawołanie a tak nie ma. Co do informacji prasowych, to mogę jakoś pomóc, ale nie oczekujcie że za was będziemy za każdym razem odzywać się do wydawców itd.
Prowadzenie strony polega na tym, że wiele rzeczy robi się samemu. Gram oferuję pomoc, a nie wykonastwo, i załatwianie problemów.

No i na koniec: pamiętajcie uspokójcie się trochę, bo według mnie w takim klimacie nic nie osiągniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 14:44, isentor_tg napisał:

Tyle lat w kolektywie, tyle eventów i reklamowanie gramu. My nie odsyłamy do pomocy technicznej
lub do 5 stronicowej instrukcji gry. My pomagamy graczom od lat. I tak należy nam się
za to nagroda, jeśli prosimy o gry na konkurs. Konkurs koniec końców patrząc dla graczy
bo my w nim udziału nie bierzemy.


Tutaj proszę o wytłumaczenie, bo nie rozumiem. Nie mamy pomocy technicznej, no i dlaczego należy Wam się nagroda od nas za pomaganie graczom?? Oczywiście, nic nie mam przeciwko wspólnym eventom i konkursom, ale tylko jeśli odbywa się to na zasadach partnerskich, a nie roszczeniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 11:41, Laid_back napisał:

Co to za maniera, że mi się wszystko w życiu należy i mam co zechcę- na zawołanie. Nie
jesteśmy Isentor babcią, która będzie Ci zabawki kupowała na każde tupnięcie nóżką. Gry
na Twoje konkursy nie rosną na drzewach, musimy je kupić. Redakcja Arcanii natomiast,
sama zdobyła nagrody na konkurs - nie czekają tylko z wyciągniętą ręką.


Bardzo nie fajnie, że w ten sposób piszesz młodym redaktorom w dodatku publicznie. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jakie szczęście macie, że jednak chcą dla Was ludzie pisać, że chcą coś dla Was robić praktycznie za darmo, nawet nie zdajesz sobie sprawy jak ciężko jest znaleźć dobrych redaktorów, którzy dzięki ciężkiej pracy ciągną Wasze statystyki, które wpływają na Wasz zarobek i sprzedaż. Redaktorzy służą też pomocą techniczną na forach i dzięki nim gram.pl nie musi zatrudniać dodatkowych ludzi. To po prostu szokujące, że w ten sposób im jeździcie. To jest zwykły mobbing młodych ludzi często niepełnoletnich. Wypowiedź szaq138, że zlikwiduje niedziałające serwisy, które są pełne wartościowych poradników i newsów przy których kilkadziesiąt godziny ktoś musiał poświęcić za darmo jest całkowicie nie na miejscu, to po prostu skandal, że nic się tu nie zmieniło od tylu lat. I po co chcecie kasować te serwisy? Jesteście na amerykańskim serwerze na którym nie ma limit-ów pojemności i takich stron możecie trzymać nawet milion. A koszt takiego serwera to 5 dolarów miesięcznie. Ale po co trzymać strony skoro można kilka skasować i wymusić na innych redaktorach, aby jeszcze szybciej i efektywniej pracowali pod presją ponad swoje siły...

Ja się przeniosłem z kolektywu na prywatny serwer i jestem bardzo zadowolony, bo mogę sobie zarabiać na stronie, dostaję gry na konkursy i dla redakcji od Cenegi Poland i nikt, ale to nikt mi w ten sposób nie jeździ, nikt nie pisze głupich e-maili, nikt mnie nie szpieguje co kupuje na allegro i co sprzedaje, nikt nie czyta moich prywatnych e-maili w skrzynce dla redaktorów. Naprawdę czuję, że żyję jest spokój, cisza nikt mną nie manipuluje w ten sposób jedyne co do mnie przychodzi to podziękowania za fajny konkurs i życzenia świąteczne od Cenegi Poland i obietnica, że podeślą znowu nowe gry przy następnej premierze.

Ktoś powinien na Was skargę napisać do odpowiedniej instytucji, że tak młodzież męczycie i manipulujecie nią, bo dajcie spokój ani grosza jeszcze nie zarobili, a już tyle stresów się najedli jakby przynajmniej prezesami podupadającej firmy byli... A przecież jest to ich pasja i powinni się cieszyć z tego co robią i być doceniani.

Jak już nie możecie tych gier podesłać na konkurs to przynajmniej bylibyście mili i złożylibyście normalne życzenia Świąteczne, ale wolicie dokuczać tuż przed wigilią i pisać jakieś bzdury publicznie.

I to właśnie dlatego, że w ten sposób się zachowujecie i w ten sposób piszecie do redaktorów jest główną przyczyną, że serwisy nie są prowadzone, bo ludzie stracili serce do prowadzenia ich i chęć do pracy. Sami żeście zdusili redaktorów i jeszcze myślicie, że znajdziecie nowych, ale jesteście w błędzie, bo ludzie się nie garną wolą zarabiać prawdziwe pieniądze, albo grać przez internet z kolegami, a nie pisać poradniki, które jutro mogą być skasowane i żyć przez to w strachu i w nerwach, bo ciągle coś przeprowadzacie, wciąż coś nie działa i jesteście nie mili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Ty znowu zakładasz 30 konto z kolei na gramie, by wypisywać te infantylne bzdety? Każdy ma prawo do swoich paranoi, ale nie musi zadręczać nimi innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 22:08, smoki138 napisał:

Bardzo nie fajnie, że w ten sposób piszesz młodym redaktorom w dodatku publicznie. Nawet
nie zdajesz sobie sprawy jakie szczęście macie, że jednak chcą dla Was ludzie pisać[...]


Wypowiem się na temat kasowania gramsajtów. Nie chodzi o to, że ktoś nie piszę newsów, czy nie dodaje ciągle jakiś nowości.
Chodzi o to, że większość osób odpowiedzialnych za strony fanowskie, jak przychodzi do kontaktu z nimi to zapada się pod ziemię.
Ja nie mam zamiaru niczego kasować, bo jest to czyjaś praca. Ale jeśli ktoś zniknął na rok, to sorry, wybacz - ale mamy prawo zdjąć stronę z naszego serwera.

Po za tym - tak jak napisał Laid_back, zmień trochę swój ton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 16:39, szaq138 napisał:

Wypowiem się na temat kasowania gramsajtów.


Chyba o ''kasowaniu stron kolektywu'' ;). Z mojej strony to wygląda tak, że mimo iż coh.gram.pl od jakiegoś czasu jest rzeczywiście martwy (dalej nie mogę złapać kontaktu z mefim), to nie ma problemu, żeby coś załatwić z Laidem (z Tobą, szaq, jeszcze nic nie załatwiałem :P). Parę zgrzytów oczywiście było, ale to, wydaje mi się, przypadki dość rzadkie.
Co do forum kolektywu, ktoś mógłby wreszcie mnie tam zaakceptować ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 23:14, Laid_back napisał:

A Ty znowu zakładasz 30 konto z kolei na gramie, by wypisywać te infantylne bzdety? Każdy
ma prawo do swoich paranoi, ale nie musi zadręczać nimi innych.


Ale gość prawdę mówi. I to cię najwyraźniej boli. Mamy się uspokoić? Jesteśmy spokojni. Może chodziło ci o "nie mówcie prawdy bo już nikt nie będzie chciał pisać dla nas za frajer"?

Jestem w kolektywie przez 4 lata. I nigdy nikt poza Spaykim nie powiedział mi i redakcji magiczne "Dziękuję" za pracę dla gramu. To chyba z nieba nie spada? Czy kryzys nawet to nam zabrał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu wziąłbym się w garść i skończył z płaczem, że za króla Świeczka bywało lepiej. Mieliśmy duże problemy organizacyjne - w tym serwery, które nie dawały już rady - postanowiłeś się wynieść i ok. Decyzję szanujemy. Natomiast ciągłe pretensje i narzekania, że nie jesteśmy instytucją charytatywną, nie przystoją dorosłym.

Jesteśmy natomiast absolutnie zainteresowani obopólną współpracą i korzyściami np. w ramach programu afiliacyjnego czy reklam - myślę, że w tej kwestii dojdziesz z szaq138 do porozumienia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.