olcia13

Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

2947 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2010 o 16:46, Ichibanboshi-kun napisał:

A i może potrzeba rąk do kolektywu o Baldurach :-)?


Rąk potrzeba zawsze, ale zainteresowanie BGami spada. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 12:38, seraphe napisał:

Rąk potrzeba zawsze, ale zainteresowanie BGami spada. Niestety.


Chętnie oferuję swoje obie łapy :)
Szkoda, ale niestety, nowi gracze są karmieni liniowymi, często śmiesznie łatwymi i krótkimi, średniej jakości tytułami, które za to mają super-duper grafikę, więc jak widzą grę na InfinityEng. to uciekają z krzykiem. Nie wiedzą co tracą, a gdyby tylko zechcieli, to pewnie zaraz by się oczy pootwierały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 13:17, seraphe napisał:

na czym miałaby polegać Twoja pomoc?


Mógłbym np. do tematu o romansach dodać również te modowe, solucje do modów, bo przez tak długi czas zostało już tyle zrobione, że można by było spokojnie zająć się po prostu przedstawianiem modów ciekawych a nie tak dużych jak The Darkest Day, Torturd Souls etc.
Można zaproponować rozwój postaci, bo wiadomo że wiele osób gra wyłącznie na jednoklasowej postaci, nie radząc sobie z wieloklasowcami, których ciężko się rozwija, ale potrafią dać kopa. Opis przedmiotów występujących w grze.
No i przede wszystkim, trzeba jakoś młodszym graczom pokazać co znaczy gra cRPGie ;D - a nie to co myślą, że jest cRPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mam takie nietypowe pytanie - jakim cudem w kolektywie nie ma jeszcze strony traktującej o Call of Duty? Biorąc pod uwagę to, że ''mniejsze'' tytuły mają już swoje kolektywy to tak wielka seria, jaką niewątpliwie jest CoD powinna mieć swój kąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 21:32, Jackaloppe napisał:

Mam takie nietypowe pytanie - jakim cudem w kolektywie nie ma jeszcze strony traktującej
o Call of Duty? Biorąc pod uwagę to, że ''mniejsze'' tytuły mają już swoje kolektywy
to tak wielka seria, jaką niewątpliwie jest CoD powinna mieć swój kąt.


Nikomu nie chce się zakładać strony o CoD.
Istniejące strony nie chcą się do kolektywu przenosić.

gram.pl nie stawia sam stron. To fani to robią w ramach usługi kolektywu.

Ja tylko dodam, ze bycie członkiem kolektywu nie oznacza wcale stawiania strony na serwerach gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 21:38, Daimon_Frey napisał:

/.../


Tak, wiem, rozumiem. Inicjatywa wychodzi od stron fanowskich. Ale aż dziw bierze, że żadna z takowych nie chce ''przynależeć'' do Gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na wiosnę planuję reaktywację swojej autorskiej strony o serii Combat Mission (i nie tylko).
Czy widzicie jakieś miejsce dla współpracy i w ogóle sens takowej?
Osobiście byłbym zainteresowany z racji sporego grona użytkowników serwisu gram, co mogłoby się przełożyć na zainteresowanie serią. Jednakże problemem może być moja niechęć do podporządkowywania się jakiejś odgórnej polityce (o ile taka jest w stosunku do stron z którymi gram.pl współpracuje).

Strona w obecnej chwili leży sobie na darmowym hoście i nie jest pozycjonowana, ale swojego czasu (2006-2008) była ładnie wypozycjonowana i pojawiała się w pierwszych wynikach google na hasło "combat mission", miała jakąś tam popularność pośród miłośników serii (istotą strony było zamieszczanie moich autorskich scenariuszy bitew do poszczególnych części serii) więc jak widać potrafię samemu zająć się całą pracą nad funkcjonowaniem strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 21:22, Ichibanboshi-kun napisał:

> na czym miałaby polegać Twoja pomoc?

Mógłbym np. do tematu o romansach dodać również te modowe, solucje do modów, bo przez
tak długi czas zostało już tyle zrobione, że można by było spokojnie zająć się po prostu
przedstawianiem modów ciekawych a nie tak dużych jak The Darkest Day, Torturd Souls etc.
Można zaproponować rozwój postaci, bo wiadomo że wiele osób gra wyłącznie na jednoklasowej
postaci, nie radząc sobie z wieloklasowcami, których ciężko się rozwija, ale potrafią
dać kopa. Opis przedmiotów występujących w grze.
No i przede wszystkim, trzeba jakoś młodszym graczom pokazać co znaczy gra cRPGie ;D
- a nie to co myślą, że jest cRPG.


Odezwij się do mnie na gadu: 3029396 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 21:59, Jackaloppe napisał:

> /.../

Tak, wiem, rozumiem. Inicjatywa wychodzi od stron fanowskich. Ale aż dziw bierze, że
żadna z takowych nie chce ''przynależeć'' do Gram.pl


Zawsze możesz takową stworzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam was serdecznie. Moj nickname to Riko i jestem administratorem serwisu ArkhamInfo.com :)
Wkrótce mój serwis dołączy do rodziny kolektywu. A wiec witam wszystkich bardzo serdecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2010 o 12:28, Piterus_Von_Drackus napisał:

Witam. Czy tylko mi strony kolektywu będące na serwerze Gramu nie chcą się załadować?
Moja przeglądarka twierdzi, że jest zły adres.


Otrzymałem przed chwilą informację o awarii, prace naprawcze już trwają - zaraz będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2010 o 13:13, Laid_back napisał:

Otrzymałem przed chwilą informację o awarii, prace naprawcze już trwają - zaraz będzie
ok :)


Jest już ok. :) Przez chwilę też nie mogłem się dostać na forum Gramu, być może z tej samej przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2010 o 10:49, dreamer94 napisał:

Jak to jest z kolektywem Assassin''s Creed ? Od pół roku stoi i nic się tam nie dzieje
? Planujecie coś z tym ?


To co się dzieje z daną stroną zależy od ekipy, która daną stroną się zajmuje.
Jeśli ludzie odpowiedzialni za stronę się "zmyli" to nic dziwnego, że stoi i nic się na niej nie dzieje.
Ponadto jeśli nic się na danej stronie nie dziej to ktoś inny może tą stronę przejąć, ale muszą by chętni do tego.
gram.pl sam z siebie tych stron nie prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, stalkert.gram.pl opuszczona a ja dalej czekam aby ją uruchomić ale zgody nie ma. Już się proszę o to z rok. Jak to kolega powiedział Kawa na Ławę i mówcie wprost a nie czekam na odpowiedzi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2010 o 06:52, danieldino napisał:

Witam, stalkert.gram.pl opuszczona a ja dalej czekam aby ją uruchomić ale zgody nie ma.
Już się proszę o to z rok. Jak to kolega powiedział Kawa na Ławę i mówcie wprost a nie
czekam na odpowiedzi ..


A że się tak zapytam. Ile razy pisałeś do Gramu w sprawie chęci przejęcia stanowiska zarządzania stroną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.10.2010 o 13:41, Piterus_Von_Drackus napisał:

A że się tak zapytam. Ile razy pisałeś do Gramu w sprawie chęci przejęcia stanowiska
zarządzania stroną?



Tyle razy że nie zliczyłem.

Pisze non stop na ekipa@gram.pl ale odpowiedzi przychodzą raz na miesiąc. A ja czekam i czekam.
Chętnie bym się zajął, to źle jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.