olcia13

Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

2947 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2012 o 09:50, Laid_back napisał:

Mógł nie dotrzeć do Ciebie rozsyłany wczoraj mail - prace na kolektywie i przerwy w działaniu
niektórych stron z tym związanych.


Czyżbym znów był obsługiwany przez dziwną pocztę i niedotarły do mnie wiadomości o pracach na serwerach kolektywu, czy po prostu padły serwery (kabelki, dyski, procesory, etc.)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Od dłuższego czasu pracuję nad stroną, którą chciałem umieścić w kolektywie. Nie kontaktowałem się jeszcze z ekipą gram.pl gdyż chciałem skończyć projekt aby móc go w całości pokazać. Niestety ekipa, z którą miałem wspólnie tworzyć serwis się rozpadła, większość ma nawał zajęć i nie jest w stanie mi pomóc.

Na początku strona miała być pewnym kompendium wiedzy o starych grach, stąd nazwa Bastion Graczy. Później jednak przyjęliśmy koncepcje pisania o grach, które zrobiły na nas wrażenie, nie zwracając na rok produkcji - taki Game Blog. Potem dotarły jeszcze książki i soundtracki z gier. Ze względu na swój charakter strona miała również promować inne serwisy w kolektywie.

Niestety sam nie jest w stanie tworzyć takiego serwisu. Nie chciałbym jednak aby poświęcony czas na zaprojektowanie tej strony poszedł na marne, więc pomyślałem, że wśród gramowiczów znajdę osoby chętne do pomocy, bądź kogoś kto zechciałby po prostu przejąć ten projekt. Jestem w stanie oddać go w dobre ręce.

A Jak to wszystko wygląda? Zobaczcie sami http://bastiongraczy.herobo.com/ .
Uwaga, nie jest to w żadnym wypadku reklama serwisu. Jest to jedynie podgląd , który miałem zaprezentować ekipie kolektywu gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 10:58, Piterus_Von_Drackus napisał:

Hmm... Jakaś mała awaria, czy jakieś prace są prowadzone na serwerze kolektywu?


Hmm z tego co widzę, to tylko titanquest siadł - sprawdzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy były jakieś zmiany w serwerze bazy danych? ATQ wywala mi błąd: "Got error 28 from storage engine" i z tego co się doczytałem, to jest od zbyt małej ilości miejsca dla bazy danych... :/


Hmm... Tu się Lukas odgrażał, że nie będzie cudów typu "od razu", a ja tylko napisałem posta i problem znikł. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.