olcia13

Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

2947 postów w tym temacie

Przepraszam że post pod postem ale miałem w planach uruchomienie forum i nagrywać twitcha, tylko z powodu niedziałającej strony nic nie mogę zrobić. Możecie coś zrobić lub przynajmniej przekazać mi bazę abym mógł ja przenieść na inny serwer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w związku z dzisiejszymi problemami technicznymi coś się zmieniło w ustawieniach dotyczących Kolektywu? dostałem sygnał od użytkowników, że przy próbie wysłania maila dotyczącego logowania/rejestracji mają błąd wewnętrzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2014 o 22:47, Piterus_Von_Drackus napisał:

Czy w związku z dzisiejszymi problemami technicznymi coś się zmieniło w ustawieniach
dotyczących Kolektywu? dostałem sygnał od użytkowników, że przy próbie wysłania maila
dotyczącego logowania/rejestracji mają błąd wewnętrzny.


Ja teraz nie dostaję maili nawet z forum.gram.pl, więc prawdopodobnie coś im się skopało w serwerze wysyłkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2015 o 12:21, Piterus_Von_Drackus napisał:

Coś po ostaniej przerwie technicznej wywaliło w kosmos strony z Kolektywu zlokalizowane
na serwerach Gramu. Biała strona się aby pokazuje, a nie widzę w kodzie strony ATQ żadnych
nieautoryzowanych zmian...


Podałem temat dalej, mam nadzieję że niedługo coś się w tej sprawie wyjaśni. Jeśli tak to albo ja, albo ktoś odpowiedzialny za sprawy związane z działaniem Kolektywu się wypowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://kolektyw.gram.pl/
ktos moglby zweryfikowac podane linki czy aktywne lub czy ich zawartosc jest zwiazana z podana gra bo np.
http://watchdogspolska.pl/ moze bylo o grze od Ubi, ale teraz nie jest- teraz jest o "marketing internetowy". Nie wiem czy to stoi na waszym serwerze czy jakie sa zasady kolektywu.
np http://bg2.gram.pl/ (a jest ich wiecej) przekierowuje mnie na zawartosc http://kolektyw.gram.pl/
a i to bylo dawno wczesniej niz ta wczorajsza przerwa techniczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tym problemie także wspomniałem. Przyjrzymy się mu bliżej, ponieważ sprawa kolektywu na gram.pl ciągnie się już bardzo długo i chcielibyśmy, aby wraz z innymi zmianami pojawiły się także i zmiany w tym elemencie naszego serwisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bobikowoz napisał:

Gramsajty też zniknęły.

Możliwe, że to wynik ostatnich usprawnień. Dam znać komu trzeba i powinny być widoczne po weekendzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, dalej subdomena ja.gram.pl przekierowuje na główną www.gram.pl.
Czy te usprawnienia były robione w DNSach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, RobeN napisał:

Hmmm, dalej subdomena ja.gram.pl przekierowuje na główną www.gram.pl.
Czy te usprawnienia były robione w DNSach?

Z tego, co widzę, na ja.gram.pl można się przenieść spokojnie na gramsajty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Muradin napisał:

Z tego, co widzę, na ja.gram.pl można się przenieść spokojnie na gramsajty :)

U mnie nie działa. Przekierowuje mnie na główną stronę.

Dodatkowo z belki na górze strony została usunięta zakładka BLOGI, co wskazuje na to, że chyba... gramsajty zostały zakopane?

O tyle szkoda, że nie było żadnego mailingu ani szansy na skopiowanie zawartości, by przenieść ją np. na swoje WordPressy czy cokolwiek.

Edytowano przez RobeN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, RobeN napisał:

U mnie nie działa. Przekierowuje mnie na główną stronę.

Dodatkowo z belki na górze strony została usunięta zakładka BLOGI, co wskazuje na to, że chyba... gramsajty zostały zakopane?

O tyle szkoda, że nie było żadnego mailingu ani szansy na skopiowanie zawartości, by przenieść ją np. na swoje WordPressy czy cokolwiek.

Z tego co widzę, to nawet po przeczyszczeniu cache przeglądarki i wejściu na ja.gram.pl nadal mam główną gramsajtów i mogę wchodzić na blogi.

Natomiast co do zakładek, to chwilowe rozwiązanie związane z pracami serwisowymi. Tak jak już wspomniałem - po wpisaniu strony ja.gram.pl można na nią się dostać, ale ze względu na to, iż aktualny silnik serwisu jest o wiele nowszy od tego, który jest na gramsajtach (te pamiętają czasy jeszcze bardzo starego gramu...) i gryzie się z obecnym kodem, musieliśmy go zdjąć.

Nikt gramsajtów kasować nie ma zamiaru, ale pewne rzeczy są niezbędne, aby coś mogło ruszyć dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Muradin napisał:

Z tego co widzę, to nawet po przeczyszczeniu cache przeglądarki i wejściu na ja.gram.pl nadal mam główną gramsajtów i mogę wchodzić na blogi.

[...]Nikt gramsajtów kasować nie ma zamiaru zamykać, ale pewne rzeczy są niezbędne, aby coś mogło ruszyć dalej.

OK, to czyszczę Cookiesy i cache. Zapewne tutaj leży mój problem.

Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK - mam kopię swojego gs-a. Można kasować, albo proszę dać czasowy dostęp na skasowanie treści.

I nie 10 a równo 11 lat pisałem. Wyszło tego 172 strony Worda.

Edytowano przez TitusCruz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.