olcia13

Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

2947 postów w tym temacie

28 minut temu, TitusCruz napisał:

OK - mam kopię swojego gs-a. Można kasować, albo proszę dać czasowy dostęp na skasowanie treści.

I nie 10 a równo 11 lat pisałem. Wyszło tego 172 strony Worda.

Nie wiem, czy wyraziłem się jasno - nikt gramsajtów kasować nie zamierza, ale na czas prac związanych z modernizacją serwisu trzeba było poucinać pewne elementy bardzo starego grama.

Gdy będą gotowe nowe rozwiązania będziemy mogli pewne elementy przywrócić, a może wprowadzić w nowej formie. Co do tego drugiego jeszcze staram się osobiście badać grunt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Piterus_Von_Drackus napisał:

No i Kolektyw znowu leży i kwiczy... Coś jest modernizowane, czy tylko serwer padł? 

Cześć, sprawdź prywatną wiadomość na gramie. Mamy kilka pytań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2019 o 09:36, Piterus_Von_Drackus napisał:

No i Kolektyw znowu leży i kwiczy... Coś jest modernizowane, czy tylko serwer padł? 

U mnie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłabym na to. Od jakiegoś czasu dostajemy tylko wymijające odpowiedzi.
Nawet danych naszego forum nie możemy odzyskać. Paranoja.
Forum już półtorej miesiąca jak nie prawie dwa leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Najważniejsza informacja - temat Kolektywów wreszcie idzie ku końcowi. Aktualnie całe gram.pl działa trochę w trybie "przebudowy" i z tego powodu również pewne kwestie trwają dłużej, niż powinny i za to Was serdecznie przepraszamy. 

To co najważniejsze, to potrzebujemy od wszystkich twórców zrzeszonych w Kolektywie umów/maili/wiadomości, które pozwoliłyby na określenie tego, czy konkretna strona należy do konkretnej osoby. Wiemy, może to być niezwykle ciężkie, ale od strony formalno-prawnej jest niezwykle potrzebne. Tak czy inaczej, w każdym przypadku prosimy o kontakt poprzez maila redakcja@gram.pl lub też pisanie bezpośrednio do mnie (michal.grabowski@gram.pl). Będę dalej przekazywał te informacje komu trzeba i na tej podstawie będą prowadzone dalsze działania, jak również wszyscy właściciele stron otrzymają od nas nowe wersje umów, dzięki którym dostęp zostanie przywrócony.

Tak jak już wspomniałem: przepraszamy za tak długi czas oczekiwania i zdajemy sobie sprawę z tego, że cała sytuacja jest naprawdę trudna dla nas, jak również głownie dla Was i właśnie dlatego chcemy rozwiązać ją tak szybko, jak tylko możliwe dokładnie od tego momentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi Muradinie czy jest szansa na odpowiedź na PW? Nie wiem jak mogę się inaczej z Wami skontaktować bo ani na telefony ani na maile, ani prywatne wiadomości nie odpowiadacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gramsajty też oczekują na finalizację swojej szybkiej modernizacji - dziś w ogóle nie działają, a normalnie nie da się na  nie zalogować, bo nie są spięte z nowym modułem logowania, a stary już nie funkcjonuje, co skutecznie utrudnia zarchiwizowanie zawartości np. w celu przeniesienia materiałów w inne miejsce.

Edytowano przez RobeN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj obchodzę swoje 18 urodziny. Możecie się śmiać, ale 5-6 ostatnich lat mojego życia zostało w pewien sposób ukształtowane przez forum internetowe - Markolf.pl. Jako dzieciak czy nastolatek odrzucony przez praktycznie wszystkich rówieśników, możliwości kontaktu z innymi musiałem szukać w internecie. Znalazłem ją właśnie na Markolfie. To magiczne miejsce nie działa jednak od lutego 2019 roku właśnie przez problem z kolektywem. Proszę, zróbcie mi prezent, naprawiając swoją usługę i dzięki temu również moją ukochaną stronę...

Edytowano przez Adadid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.