olcia13

Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

2947 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2006 o 12:20, Mateio napisał:

Kurcze pieczone Olcia13 ty to masz refleks!
Ja zauważyłem to pare sekund przed pierwszym tu [w tym temacie] moim postem...

Ja to zauwarzyłam jak tylko się strona włączyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę wybrać ani kółka, ani krzyżyka... Pojawia się pasek... Jak na niego kliknę to się powiększa... Drugi raz zmniejsza... itd... Co jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 12:22, fanfilmu.pl napisał:

> Nie wiem o co chodzi, ale on oszukuje.....
Ty grałeś krzyżykiem? Na pewno :p Wtedy rzeczywiście było pewne że on wygrał.

Algorytmy nie są takie skomplikowane :P Pewnie są przygotowane na każdą możliwość, a nie jest
ich tak dużo :)


Dobra, trzeba oprawcować "Forumową Taktykę Na Te Algorytmy" czyli FTNTA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 12:21, spider88 napisał:

Wydaje mi się że może będzie to w końcu uruchomiony dla wszystkich czat .

Chyba faktycznie czat, bo wiz to się raczej po statystykach nie doczekamy :(
A kolektyw to wg słownika zorganizowana grupa, zespół osób związanych wspólną pracą, działalnością, wspólnym celem
czyli grupa forumowiczów połączona czatowaniem :)
Gratulacje, chyba rozwiązałes zagadkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 12:27, Lamb3rt napisał:

Martwi mnie tylko jedno - czemu to jest całe "zakrwawione"? Może to koniec świata :P ??


O ile się nie mylę, reklamy Gram.pl zawsze miały dużo krwistych elementów, vide te Extra Klasyki NeXt :) . Może to czyjeś traumatyczne przeżycia... a może tylko działania marketingowe, hyhyhy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 12:27, Lamb3rt napisał:

Martwi mnie tylko jedno - czemu to jest całe "zakrwawione"? Może to koniec świata :P ??

Albo koniec gram.pl :(((
Nie!!!!! :( To nie może być prawda :(:(:(:(
Chlip, chlip,chlip:
łłłłłłłłłłłłłeeeeeeeeee,łeeeeeeeeeeeee :p ;(((((((((((((((((((((((((
chlip, chlip, chliiiiiiiiiiiiipp


:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To taka "poczekajka". Coś wprowadzające nas do tego. Jak na razie wprowadzili link, ale teraz umieścili tam tylko grę, by odciągnąć uwagę. Tak więc czekamy na czata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olcia skoro CDP nic nam nie powiedziało wcześniej to nie ma sensu pytania się pracowników w innych tematach. To napewno jest tajemnica i dowiemy się co to jest dopiero jak zegar wybije "0". Ja też czuje, że to jest czat. Jeśli tak to super w końcu zniknie mam nadzieje troche spamu z forum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się to... :P Tak czy owak, wyobrażam sobie ponad 11tys użytkowników gram.pl, w piątek. Wszyscy siedzą do północy przy kompie i obserwują stronę kolektywu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba najprostszym rozwiązaniem na pozwnanie czym jest kolektyw będzie poczekanie tych 2 dni i wszystko będzie jasne :) Może gram.pl zaserwuje na swojej stronie rozrywki podobne jak w "kurniku", czy "proste" online dla każdego !? Tak mi tak gra w "kółko i krzyżyk" zasugerowała. Ale ja czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 12:29, Filip92 napisał:

Pewnie ci nie dziala kólko i krzyżyk bo nie masz pewnie Flasha albo Javy.


Java jest, bo bym sam nie mógł swoich "producji" do kumpla wysyłać... Możliwe, że to flash, ale nie raz grałem we flashowe gierki na pewnym serwisie... CDA chyba... Może mam problemy z połączeniem... Ledwo mi się dzisiaj Neostrada włączyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co by to nie było, to muszę przyznać, że CDP potrafi podgrzać atmosferę. Przez najboliższe trzy dni forum aż będzie huczało od spekulacji. Już gratuluję CDP pomysłu. :) Trzeba uzbroić się w cierpliwość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze jakas rozrywka. Wszyscy z foruym beda mogli sie z mierzyc razem w grach. :)/ A kólko i krzyżyk to wstęp. Czyli bardziej stawiam na rozrywki, gry itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.