olcia13

Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

2947 postów w tym temacie

Więc już szybko rozgryziono, jak wygrać. Hehe. Jutro pewnie będzie inna gra, skoro ta już ograła się w pół godziny. Czekamy na nowy pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czemu sie tak tym czatem nakrecacie ~~ na starym CDP byl czat i co? i praktycznie stal nonstop pusty
IMO bedzie cos znacznie bardziej oryginalnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 12:58, Mac Cry napisał:

Dopiero dzisiaj zauważyłem tą całą kolektywę. Nie złe, ale o co w tym wszytkim chodzi? I co
będzie jak ten czas minie?


Są dwie opcje :

Dadzą nam jakąś niespodzinkę "np. czat"

Wybuchnie wojna, lub koniec świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 12:26, Abi Dalzim napisał:

wiz to się raczej po statystykach nie doczekamy :(


przecież statystyk nie zrobił nikt z CDP... CDP dorobiło tylko "skórkę gram.pl" i przeniosło toto na swój serwer ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 12:55, Paluch 222 napisał:

Wzytówki mało prawdopodobne przez to że mamy statystyki

- - - - -
A co ma jedno do drugiego, nie mow takich rzeczy :p
To musza byc wizy ! Jak nie, to zabieram swoje zabawki (no chyba ze nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludziki a może tu chodzi o udostępnienie Gram.plowych privów i przesyłania informacji między userami ?? Ktoś kiedyś coś wspominał że będzie coś takiego ale w zmienionej i fajniejszej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 13:04, Hubi Koshi napisał:

Ludziki a może tu chodzi o udostępnienie Gram.plowych privów i przesyłania informacji między
userami ?? Ktoś kiedyś coś wspominał że będzie coś takiego ale w zmienionej i fajniejszej formie.

- - - - -
Oby, oby, bo wspomniano ze to wprowadza raze, z, lub dopiero po dodaniu wiz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jakaś promocja z grami się szykuje:D Fajnie by było bo mam jeszcze troche ponad 50 zł do wydania na gry:D Kasy mam więcej ale całej przecież na gry nie wydam:D W październiku będe miał na coś droższego ale jakby promocja była to już bym coś kupił:D A teraz to mam straszną chętke na Diablo 2 w platynowej kolekcji i Morrowind Złotą edycje:D A i jeszcze bym zapomniał o dodaktku do Gothic 2:) Kurde jak sobie pomyślę to nawet żadna promocja nie pomoże za 50 zł mi kupić tego wszystkiego:) No ale jakby już była to pewnie część kasy którą przeznaczyłem na inne cele wskoczyła by do skarbonki na gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.